Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zygmusc


makzel

Rekomendowane odpowiedzi

To sobie weź drugą nagrodę za mnie MQ Ajs men, sprawa wygląda następująco - musisz wykazać się przydatną wiedzą na temat Prawdziwych Motocyklistów. Zapodaj coś ciekawego, zweryfikuje to czy się nadajesz.
Doszły mnie słuchy ze ci najprawdziwsi z prawdziwych jezdza na chudów i smigaja na gumie i jezdza hondami przestrzegajac etykiety motocyklisty. Ja niewie czy sie nadaje do twego klubu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 347
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ice Man, sam sobie odpowiedz, jeździsz jakimś 46 konnym barachłem, w dodatku to Suzuki, i Ty chcesz być Prawdziwym Bajkerem ? siedzę długo w tym temacie i część twoich dowodów się zgadza. Witam w PPM !
Matko i curko zostalem przyjety do elitarnego klubu PPM! Chyba sie dzisiaj opije z radosci. Czeka nas duzo roboty aby odpowiedziec na pytanie dreczace całom ludzkosc. Skoro zostalem przyjety to chyba dostane jakas naszywke ewentualnie naklejke na moto by byc rozpoznawalnym jako członek PPM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ar2FM , jesteś jedynie użytkownikiem 16,305 .I tak ci już zostanie JEDNOPOSTOWY LUJU NOCNY .ps. i miej świadomość że anonimowość w naszych czasach dużo kosztuje ,nie wystarczy już PCćik i kilka piw na odwagę . Liga walczy ! Liga Radzi ! Liga nigdy cie nie zdradzi !!! a wracając do Zygusia :http://www.kapelagoralska.pl/video-68.htmAmbientFolk naprawdę z najwyższej półki .Ode mnie SzacunForewerPrawdziwy!Zyga , to jest naprawdę czad !!! Nie wiem czemu wkręciłeś się w ten cały MLM mając taki potencjał. Toż to skarb jest !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyga , to jest naprawdę czad !!! Nie wiem czemu wkręciłeś się w ten cały MLM mając taki potencjał. Toż to skarb jest !
przeciez on przy takiej grupie "znajomych" juz pewnie sie nie przemecza... Teraz to kazdy moze zalowac ze jak taki amway wchodzil do Polski ze nie zaczynal tego.. nie jest to piramida ale powiedzmy ma jedno wspolne.. dorabiaja sie ci, ktorzy zaczeli i byli na samej gorze.. Kiedys poznalem goscia, ktory zaczynal z amwayem.. obecnie ma jakas swoja fabryczke, ze 2 domy i iles samochodow....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem sobie cały temat. I wyłowiłem tylko jedną wypowiedź, która zmusiła mnie wręcz, do zabrania głosu.

Tak - takim stalowy. Przepisy po cos sa. I nie sa po to aby je lamac. Sluza po to aby kazdy z nas byl traktowany rowno i nie przeszkadzal innym.
Taki jesteś nieskazitelny, śląski bojownik o moralność, ład i porządek, wszystko co przepisowe i na papierze ustanowione?Niech tylko jeszcze raz zobaczę jak na piekarskiej jedziesz więcej jak 80 km/h, albo podjeżdżasz na poleposition pasem do lewoskrętu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atrur , odpuść . Co do MLM ,przerabialiśmy tu to na forum dość dogłębnie kiedyś. ( możemy tam popyskować jeszcze jak ktoś to odkopie ). Ja mam takie zdanie jak ty , ktoś ma inne i tyle . Chcą , niech idą za Panem , sami się przekonają , co i jak . Powiedziałeś swoje bo masz do tego prawo ale świata nie zbawisz . Mi się też tu zarzuca różne rzeczy , ale mam to w d*pie , piszę co myślę , kto chce przemyśli , kto nie , to nie . Wojowanie "do krwi ostatniej" do niczego nie prowadzi , więc olej to już Stary .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek. Wybacz szczerosc ale za mlody jestes na to zeby co kolwiek wiedziec o zarabianiu pieniedzy. Poki co ich nie masz ( o czym szczerze piszesz) wiec nie mozesz mowic o sposobie ich zarabiania. Latwo jest ubogim ludziom zrobic paple z mozgu ze mozna byc bogatym i wcale nie trzeba nic robic. Ale jedyny kto na tym dobrze wyjdzie to ten co tak pieknie opowiada. Jezeli na wstepie zakladasz ze nie bedziesz "zapier...lac" to zdziwisz sie bardzo.Zaloz swoj interes (kazdy moze). Wyrwij konkurencji zlecenia i zrob tak aby klient byl zadowolony. Pojdziesz do pracy i zoaczysz jak trudno wyrwac komus grosz.
Mam wierzyć Tobie, że jest zajebiście trudno i się nie da, czy tym, którym się udało i uważają, że można coś osiągnąć w życiu. Szklanka jest do połowy pusta, czy do połowy pełna?
rozpatruj to w kontekscie tematu czyli forum i jego regulaminu.jest roznica (wg mnie oczywiscie) miedzy lamaniem regulaminu a jego nieuznawaniem. Jak sie komus przydazy wpadka to dostanie procent i "jedzie" dalej. Ale jak ktos pisze otwartym tekstem ze z gory go pi3roli bo "wszyscy" tak robia i on nie bedzie sie przepisami przejmowal to co innego.
Nie wiem już co gorsze. To że ktoś kto przestrzega starych przepisów, które przestały być stosowane, ale ktoś zapomniał ich zmienić czy to, że ktoś korzysta z tego, że coś przestało być penalizowane, nawet jeśli przepisy jeszcze na to wprost nie zezwalają.Jeśli chcę ryzykować robiąc coś co robią wszyscy i nie mają z tego powodu żadnych problemów to "dlaczego nie". Możecie ewentualnie oceniać moralność takiego zachowania, ale nie jesteście od egzekwowania regulaminu.(desuetudo- przyszło mi do głowy podczas śledzenia tych Waszych, a raczej Twoich Ar2r..., wypocin o regulaminie i jego przestrzeganiu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.