Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Na Czym Polega "strzał Z Korby"?


Rysiek_WNC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

idac tym sladem strach bedzie spalic stare gumy przed wymiana. Tu liczy sie "szpas" . Jest stary silnik- bedzie nowy(a stary nie "pojdzie" jako nowy). Nie porownowj Smith chorego psa do zuzytego silnika. Silnik oddajesz na zlom i kupujesz nowy- lepszy. Pies to cos innego - to nie tylko miesnie na szkielecie i skora pokryta sierscia a przyjaciel rodziny(zwiazek uczuciowy). Tu nie da sie kupic nowego takiego samego.Uwielbiam swoj sprzet ale nie mam do niego tak radykalnego podejscia. Jezeli jutro przejedzie po nim "czolg" to nie bede sie martwil jak pojutrze z OC "czolgu" dostane nowe - takie same.ps. rodzice nie dali mi ani grosza na moj sprzet - w gwoli scislosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos wczesniej napisal H... mnie to obchodzi jego motor jego sprawa z tym ze niech se to na placu robi u siebie tak uwazam bo zaraz sie znajda jacys pdeudo nasladowcy i niech go reka boska broni tego sprzedac jako malo smigany, nie katowany jak juz ten silnik wymieni bo potem sie kupuje jak ktos to okreslil rowniez wczesniej takiego zajechanego pascia i trzeba do niego dokladac, porownywanie motoru i wymyslanie od chorych psow jest tu nie na miejscu, z kolei czy to jest efektowne ? dla jednych tak dla innych nie w koncu jeden woli chleb z masłem a drugi jak mu skarpetki smierdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy sie nie znaci, oni powinni wymienic ta walnieta panewke i sprzedac moto na allegro jako igla zeby ktos kto zbieral cale zycie mogl sobie kupic super motorek z super silnikiem i nacieszyc sie nim przez miesiac, a potem reszte zycia zbierac na nowy silnik. Kazdemu sie zdarza glupote napisac, ale niektorzy maja chyba na to licencje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może go jeszcze na stosie spalcie... Ja pierdziele strzał z korby piękna rzecz i motor jest po to żeby go użytkować, a że każdy robi to w inny sposób to już tylko chodzi o to żeby każdy pilnował swojego nosa a nie jakieś precle kręcił na forum zaraz bd tematy "bo on zmienił bieg nie tak jak gdzieś pisało... niszczy swój motocykl... nienawidze go". Więc moim skromnym zdaniem pomyślcie zanim takie coś zaczniecie pisać i zirytowałem się tym tematem . To jak dbacie o swoje motocykle to dbajcie i niech wam służą a o innych się nie martwcie bo to ich szpeje i ich sprawa. Aha i dajcie mi bana bo też uwielbiam katować swoje motory i nie dbam o to tak jak powinienem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShoGun dobrze prawi najlepiej było by naprawić coś co jest całkowicie nie opłacalne i nie ma żadnej gwarancji że taki sprzęt przejedzie więcej niż 500km ale można by takiego sprzęta później opchnąć nowemu nabywcy był by straszliwie szczęśliwy że kupił wymarzoną maszynę Nie rozumie jak możecie nazywać kogoś debilem jak gościa nie znacie pały, jak się nie podoba nie oglądajcie Nolan Ty jakiś nie postępowy jesteś nowości cię nie interesują dalej orzesz w polu koniemsmith Ty z kolei z tego co widać masz problemy z psychiką głowe w imadło hmmm chyba miałeś w dzieciństwie zabawki do ziemi gwoździami przybite...a strzał z korby piękna sprawa polecam ave maneta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory Toma , ale dupisz fleki jak potrzaskany.Może pierwszy post to do przywitalni a nie takie poważne tematy tykać , razem z "prawdziwymi motocyklistami" .Co do strzału z korby to jo mom trocha inne wyobrażenie.ręka zgjęto i z łokcia....ale to inne forum .Co do niszczenia moto...W dupie mi tam kto co robi ze swoim sprzętem , ale taki gość nie mo u mnie za grosz szacunku.Moja mućka wczorej odpoliła od drugiej kopy po 5 latach leżenia w kartonie.Dostała wszystko co najlepsze można wsadzić.Za jedno łożysko dołech więcej niż niejeden daje za całe moto.Gupi?Może.Ale wydaje mi się że po prostu stary.Jeszcze pamiętom to , że do moto trza mieć szacunek.Pamiętom jak na zlocie można było dostać w ryj za samo zrobienie foty sprzęta. Za dotknięcie leżało się pod płotem do końca impry... Porównywanie moto do golfa to chyba jekieś nieporozumienie jest .Powiecie moto to ino maszin?Może mocie racja.Ale za to jako...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Qdłaty - gwoli wyjaśnienia.

Przykre, jest wiele ludzi którzy zbierają całe życie aby sobie motocykl kupić, a debil go rozwali....zabić motor to jak zabić człowieka. Kompan na część życia który wiele dla Ciebie zrobił...a jeśli ktoś twierdzi że w motocyklu nie ma żadnej duszy- to już dla mnie ta osoba nie jest motocyklistą.Chętnie bym temu debilowi dziurę zrobił w głowie, później ja zgniótł w imadle ...... tak wiec głupi łeb by mu strzelił a ja bym mu robił fotki telefonem?.
Na ten czerwony robiłem 2 dni. Kosztował mnie 400 zł i uratowałem go od złomowania - krzywa rama, brak przodu i innych pierdół. Fzr poszła na części - kosztowała 800zł. R1 sprzedana z nowym silnikiem - kupiec był przy strzale. F2 juz jezdzi. Jak robilismy filmik to juz miała dziure w silniku, bo wypluła korbe podczas jazdy.Nie jestem motocyklistą. Przestałem nim być około 10 lat temu jak takie pedały jak co niektórzy tutaj pokupowali motorki.Apropo dziury w głowie - zapraszam. Oprócz zabawy na zlocie u Moniki zajmuję się jeszcze pomaganiem jej i wypierdalaniem kiboli i dresów za płot, żebyś mógł w spokoju żłopać piwo. Łatwo mnie znajdziesz.
To tak jakby zgwałcić własną żonę.
Jesteś chory...
co za imbecyle manetka kazdy umie odkrecic ale nie kazdy umie jezdzic i szanowac moto a jak taki odwazny to czemu nie siedzi na tym moto albo czemu nie trzymie go dalej takich to powinni zamykac zaraz po urodzeniu za debilizm bo widac ze kolo ma to wypisane na ryju
Chcesz srawdzić kto znas lepiej ogarnia sprzęta w jakikolwiek sposób - również zapraszam.Ryj to Ty masz i też czekam, żebyś mi to w twarz powiedział. Nie przez internet.
jak psa wam się nie opłaca leczyć to też dajecie mu łeb?W I O C H ANa pierwszy moto zbierałem w technikum rok - starą zajechaną JAWĘ i opłacało mi się pomalutku doprowadzić do jezdności. Ale tak to jest mama dała na jedną maszynę to mama da też na nowy silnik pierdyknąć z korby to będę bosem wśród kumpli.D R E S
A przeszczepiłbyś temu psu serce? Ja zbierałem dłużej... I co nieco też odrestaurowałem.NIGDY NIC NIKT MI NIE DAŁ więc nie pierdol. Może też mi to powiesz na żywo kozaku?
Nie ja bym mu nie powiedział że jest debilem, to co napisałem to jest moja myśl, na zlocie powiedział bym mu zapytał dlaczego zniszczyłeś Motor ? po prostu z ciebie nie jest żaden motocyklista, niech rodzicie ci dadzą kasę na nowy Moto całkiem nowy, i dlaczego go nie zarżniesz przecież to lubisz fajna zabawa nie :-) można ze telefonikiem nakręcić film i zaszpanować przed kolegami, czego to ja nie widziałem, no przecież to jest super, a co w tym zabawnego ? zablokować moto nawet na nim nie siedząc i gaz w dechę to potrafi każdy, a ludzie oglądają go jakby był cudo twórcą, a gość nawet nie Umi na ten moto wsiąść, zapewne jest to jego pierwsze moto po co sprzedawać, chociaż by za pare grosze aby tych co nie tyle kasy nie mają kupili sobie pierwszy moto i się szkolili śmigali i go wykorzystali po co ? rodzicie dali kasę moto stary najlepiej zajechać zniszczyć wyrzucić, dadzą przecież na nowy, dlatego pisze dlaczego autor filmu nie zniszczy swego nowego sprzęta jeżeli to lubi.
A dlaczego w 4 oczy nie powiesz tego co myślisz???Dlaczego zniszczyłem - masz juz pare odpowiedzi tych normalnych chłopaków to sobie wybierz. Kupiłbyś moto z wymienionym czy naprawianym piecem?O rodzicach i kasie juz pisałem. O byciu motocyklistą też. I o jeżdżeniu również. Zapraszam na konfrontację na żywo. Nie jest to moje pierwsz, drugie ani 15 moto. Jeżdże od 26 lat.. Żadnego moto nigdy nie wyrzuciłem ani nie wyzłomowałem. Nie jestem lanserem, jak ty, żebym musiał kupować nowe moto. Nigdy.
... ale taki gość nie mo u mnie za grosz szacunku.....Pamiętom jak na zlocie można było dostać w ryj za samo zrobienie foty sprzęta. Za dotknięcie leżało się pod płotem do końca impry...
Twojego szacunku mi nie trzeba w takim razie. Nie znasz mnie a oceniasz.Też pamietam, tylko że to nie chodziło o robienie foty czy siadanie na swoim moto a na cudzym.Pozdrawiam. Qdłaty.EDIT: Reszcie chłopaków (i dziewczyn) dziękuję za normalność i trzeźwe myślenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem.... Jebane dzieci NEO, odważne tylko zza firewalla i gdy przeciwnik odwrócony jest do nich plecami. Nawet ci po trzydziestce....
Chyba nie pijesz do mnie?Som swoimi słowami potwierdzosz opinia moja i innych o sobie.Ino poprzednio mogłech osądzać jak traktujesz moto,nic więcej.Teroz więcej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie pijesz do mnie?Som swoimi słowami potwierdzosz opinia moja i innych o sobie.Ino poprzednio mogłech osądzać jak traktujesz moto,nic więcej.Teroz więcej...
Jak już momy godać po naszymu, tósz dobre. O kiere moji słowa ci sie rozchodzi bo chyba czegoś nie rozumja???? Odpowiedziołech każdymu z osobna na kożdy jedyn wónt. Wóntów było w pieróny - moij godki tysz. Myśla żech wszysko wyjaśniół, ale widza, że nikierzi sie ani odezwać nie umióm po mojij odpowiedzi. Zaś ty chyba na siła se wkryncosz coś na mój tymat. Chcesz pogodać - nima sprawy. Pytej sie o co ci sie podobo. Czekom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja bym mu nie powiedział że jest debilem, to co napisałem to jest moja myśl, na zlocie powiedział bym mu zapytał dlaczego zniszczyłeś Motor ? po prostu z ciebie nie jest żaden motocyklista, niech rodzicie ci dadzą kasę na nowy Moto całkiem nowy, i dlaczego go nie zarżniesz przecież to lubisz fajna zabawa nie :-) można ze telefonikiem nakręcić film i zaszpanować przed kolegami, czego to ja nie widziałem, no przecież to jest super, a co w tym zabawnego ? zablokować moto nawet na nim nie siedząc i gaz w dechę to potrafi każdy, a ludzie oglądają go jakby był cudo twórcą, a gość nawet nie Umi na ten moto wsiąść, zapewne jest to jego pierwsze moto po co sprzedawać, chociaż by za pare grosze aby tych co nie tyle kasy nie mają kupili sobie pierwszy moto i się szkolili śmigali i go wykorzystali po co ? rodzicie dali kasę moto stary najlepiej zajechać zniszczyć wyrzucić, dadzą przecież na nowy, dlatego pisze dlaczego autor filmu nie zniszczy swego nowego sprzęta jeżeli to lubi.
ooo Smith... tutaj walnałeś ERROR ...powiedziałabym FATAL ERROR . porozmawiaj osobiście z Kudłatym o wsiadaniu na motocykl i opanowaniu sprzęta Osobiście dla Kudłatego Szacun za to że potrafi trzymać towarzystwo razem A co do zabijania maszyn.... co komu do tego , co sobie kto zabije - jego własnośc - niech zażyna ile wlezie - przynajmniej inni maja na co popatrzec ;) a lepszy taki koniec dla silnika niżeli aukcja allegro " mały przebieg , chodzi jak aksamit" Proponuję niektórym wyluzowac lub zapisać się do jakiegos klubu szydełkowania Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie motocykl powinno się szanować i jak do mnie taka forma zabawy nie przemawia. Oczywiście każdy robi ze swoim sprzętem co chce, stunt jest jeszcze spoko ale takie coś to już inna bajka. Co to za hobby w którym się niszczy, to tak jakby skakać ze spadochronem i dla urozmaicenia sobie przeciąć linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie motocykl ma duszę i jak ktoś świadomie zabija sprzęta to nie jest da mnie motocyklistą. Oczywiście każdy robi ze swoim sprzętem co chce, stunt jest jeszcze spoko ale takie coś to już inna bajka. Co to za hobby w którym się niszczy, to tak jakby skakać ze spadochronem i dla urozmaicenia sobie przeciąć linki - GŁUPOTA.
Ok. Dzieki Syla Diobol powiedz w takim razie co byś zrobił z silnikiem (klepiącym)z motocykla za 400 zł, w którym dobry remont kosztuje około 6-7 tys (porysowany wał więc wymiana na nowy, szlifu nie biore pod uwagę bo to nie maluch), mając mozliwosc kupic silnik za grosze (300zł). Remontowałbyś, bo dusza itd? Odpowiedz prosze co byś zrobił z tym silnikem który by ci został w garazu po wymianie (z tym z wywaloną panewką)??????PS. Czytaj ze zrozumieniem - pisałem wyżej, ze pare lat temu zrzekłem się "bycia motocyklistą".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.