Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Na Czym Polega "strzał Z Korby"?


Rysiek_WNC

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Co to jest tak właściwie "Strzał z korby"? Znalazłem kilka filmów na youtube o takim tytule. W każdym to samo, palenie gumy na odcięciu, aż moto się zapali. Ale co to jest ten strzał z korby? Chodzi o coś typu strzal ze sprzęgła? Tu jest filmik:

Może ktoś wie o co chodzi Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Przykre, jest wiele ludzi którzy zbierają całe życie aby sobie motocykl kupić, a debil go rozwali.Comment:każdy ma swoje zdanie. Według mnie- zabić motor to jak zabić człowieka. Kompan na część życia który wiele dla Ciebie zrobił...a jeśli ktoś twierdzi że w motocyklu nie ma żadnej duszy- to już dla mnie ta osoba nie jest motocyklistą.Chętnie bym temu debilowi dziurę zrobił w głowie, później ja zgniótł w imadle (słyszałem przypadek od mojego Wujka jak STAR ciężarowy przejechał człowiekowi głowę był to wypadek, ale opowiada ze głowa jego wystrzeliła pękła czaszka był to ogromny głośny strzał, tak wiec głupi łeb by mu strzelił a ja bym mu robił fotki telefonem….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierzcie mi że osoba odpowiedzialna za te filmiki to osoba zajmująca sie motocyklami nie od wczoraj i posiadająca umijętności dużo większe od niejednego z was... ale naprawde jeżeli w silniku padła panewka to dużo taniej jest kupić nowy silnik niż remontować stary... a w tym akurat motocyklu nowy silnik już jest od jakiegoś czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i jestem debilem ale dusze to mnie się wydaje że ma tylko człowiek. A strzał z korby - no truno, to samo jest z paleniem gumy - opona się już na nic nie nadaje, więc można ją spalić w widowiskowy sposób, albo wyrzucić od razu. Niektórzy moto na koło stawiają, a to juz ŻADNEMU sprzętowi nie służy - też debile ? Zamykać ich ? Inny kręci zaś do odcinki co też niszczy w jakimś gwałtowniejszym stopniu motocykl - może też debil ? Tak jak pacza pisał - mnie to lata koło pyndzla co kiery z motongiem robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre, jest wiele ludzi którzy zbierają całe życie aby sobie motocykl kupić, a debil go rozwali.Comment:każdy ma swoje zdanie. Według mnie- zabić motor to jak zabić człowieka. Kompan na część życia który wiele dla Ciebie zrobił...a jeśli ktoś twierdzi że w motocyklu nie ma żadnej duszy- to już dla mnie ta osoba nie jest motocyklistą.Chętnie bym temu debilowi dziurę zrobił w głowie, później ja zgniótł w imadle (słyszałem przypadek od mojego Wujka jak STAR ciężarowy przejechał człowiekowi głowę był to wypadek, ale opowiada ze głowa jego wystrzeliła pękła czaszka był to ogromny głośny strzał, tak wiec głupi łeb by mu strzelił a ja bym mu robił fotki telefonem….
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio im więcej czytam wypowiedzi ludzi na forum tym bardziej kocham psy.Ja może powiedziałbym mu to na zlocie ale mam w dupie takie zloty i obcowanie z tego typu ludzmi.I nie walcie tekstami że się nie opłaca - jak psa wam się nie opłaca leczyć to też dajecie mu łeb?W I O C H ANa pierwszy moto zbierałem w technikum rok - starą zajechaną JAWĘ i opłacało mi się pomalutku doprowadzić do jezdności. Ale tak to jest mama dała na jedną maszynę to mama da też na nowy silnik pierdyknąć z korby to będę bosem wśród kumpli.D R E S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowiczu Nolal. Dlaczego porównujesz martwy przedmiot do żywej istoty? Jak Ci się nie podobają zloty i zabawy tam się odbywające.... To już Twój wybór. Fajnie, że uzbierałeś sobie kasę i kupiłeś paścia, którego potem jeszcze długo naprawiałeś.A z czego wywnioskowałeś, że mama daje "strzelaczom" na nowe maszyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o co wam chodzi, każdy sie bawi tak jak sie mu podoba... i jeżeli to jest jego to może niszczyc ile sie mu podoba... a pozatym to że wy sie tak przywiązujecie do swoich maszyn to nie znaczy że każdy tak ma i poszerza średnice swojego tłumika siedząc w garażu i pucując swoją ukochaną chociaż jednych bawi pucowanie i pokazywanie sie we wsi innych jeżdżenie zwykłe, a inni robią stelaż klatke dużą zębatke i mają to gdzieś jak ten motor wygląda, czy sie odrapie, ma służyć do zabawy i treningu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio im więcej czytam wypowiedzi ludzi na forum tym bardziej kocham psy.Ja może powiedziałbym mu to na zlocie ale mam w dupie takie zloty i obcowanie z tego typu ludzmi.I nie walcie tekstami że się nie opłaca - jak psa wam się nie opłaca leczyć to też dajecie mu łeb?W I O C H ANa pierwszy moto zbierałem w technikum rok - starą zajechaną JAWĘ i opłacało mi się pomalutku doprowadzić do jezdności. Ale tak to jest mama dała na jedną maszynę to mama da też na nowy silnik pierdyknąć z korby to będę bosem wśród kumpli.D R E S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie rozbraja dorabianie do wszystkiego ideologii.Zamordował paścia to zamordował. Jego paść, jego pieniądze, jego wola. A mówienie że komuś za strzał z korby wkręciłoby się głowę w imadło jest z deka nie na miejscu. Natomiast porównanie do gwałcenia żony zwaliło mnie z nóg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale moja komórka nie ma wbudowanego aparatu - takie cuda bajery też mnie nie kręcą.Nie użalam się nad sprzętem, podoba mi się katowanie sprzęta w terenie, ciekawy podkreślam ciekawy stunt - sprzęt się męczy zużywa ale z sensem a odkręcić manetkę jak to już ktoś napisał ...Acha i nie żal mi golfów na szrotach - samochód to tylko koszt uzyskania dochodu a moto to coś więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może powiedziałbym mu to na zlocie ale mam w dupie takie zloty i obcowanie z tego typu ludzmi.I nie walcie tekstami że się nie opłaca - jak psa wam się nie opłaca leczyć to też dajecie mu łeb?W I O C H ANa pierwszy moto zbierałem w technikum rok - starą zajechaną JAWĘ i opłacało mi się pomalutku doprowadzić do jezdności. Ale tak to jest mama dała na jedną maszynę to mama da też na nowy silnik pierdyknąć z korby to będę bosem wśród kumpli.D R E S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.