Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Na Czym Polega "strzał Z Korby"?


Rysiek_WNC

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem motocyklistą. Przestałem nim być około 10 lat temu jak takie pedały jak co niektórzy tutaj pokupowali motorki.
Najlepszy tekst na forum . Niema juz motocyklizmu i juz nigdy niebede motocyklistą bo juz to nieistnieje !Tak jak niema zadnych subkultur !Dzoeciaki po 12 lat poubieraja luzne spodnie , marycha na koszulce lec nigdy niepalil muza z telefonu której nierozumie . I tak jest ze wszystkim - motocyklami tak samo !I tak niema sie co rozpisywac bo zaraz ktos mnie zjebie jakis rajdowiec który na jedynce ma 134 km /h a nie tak ja vmax 120 km?/h wiec jestem nikim a nie motocyklistą i mam w pupie czy ktos wali z korby i zabija swoje moto jego zabawa jego broszka i h*j mi do tego papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

diobol motóry nie mają duszy tak samo jak bociany nie przynoszą dzieci a święty mikołaj nie wchodzi przez komin przepraszam musiałem go uświadomić. Tobie nie podoba się strzał z korby i nie rozumiesz tego a mi się nie podoba i nie rozumię jak ktoś na jakim kolwiek portalu (koncie) daje swoje foto z napiętymi muskułami (lub inna dziwna pozycja)... masturbujesz się później....tak troche gejowo to wyglądaprzepraszam za offtopicgoorny to nie był mój pierwszy post na tym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzliwy z jednej strony masz racje, chodź zawsze znajdzie się ktoś kto zrobi z tego silnika lepszy użytek. A jak popatrzysz na to szerzej, to za 30 lat jak taki sprzęt to będzie zabytek, koneserzy będą się bić o części i wtedy co znajdą na złomie? same silniki po strzale z korby? dlaczego? bo najpierw sprzęt używany jest normalnie, potem idzie na stunt a na koniec strzał z korby.Głównie chodzi tu o podejście do rzeczy. Jedni uważają, że skoro czegoś nie potrzebują i należy to do nich to czerpią przyjemność z destrukcyjnej 3min zabawy. Inni zaś wolą oddać za darmo w ręce kogoś komu się ten silnik twórczo przyda (choćby na części) i z tego mają satysfakcje. Ja należę do tej drugiej grupy.toma83 Każdy ma swoje zdanie i ma do tego prawo a Ty widzę zdania nie masz tylko problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzliwy z jednej strony masz racje, chodź zawsze znajdzie się ktoś kto zrobi z tego silnika lepszy użytek. A jak popatrzysz na to szerzej, to za 30 lat jak taki sprzęt to będzie zabytek, koneserzy będą się bić o części i wtedy co znajdą na złomie? same silniki po strzale z korby? dlaczego? bo najpierw sprzęt używany jest normalnie, potem idzie na stunt a na koniec strzał z korby.Głównie chodzi tu o podejście do rzeczy. Jedni uważają, że skoro czegoś nie potrzebują i należy to do nich to czerpią przyjemność z destrukcyjnej 3min zabawy. Inni zaś wolą oddać za darmo w ręce kogoś komu się ten silnik twórczo przyda (choćby na części) i z tego mają satysfakcje. Ja należę do tej drugiej grupy.
Ale czy ja gdzieś powiedziałem, że wyrzucam te wystrzelone silniki na złom??? Może mi też sie częsci przydadzą, co? Ja nie uważam ze motocykl ma dusze i ze przy rozebraniu na czesci ona spierdoli. W przeciwienstwie do ciebie. A mimo to mowisz zebys rozebrał. Czegos nie rozumiem. A moze chodzi ci o to, ze niszczę doszczętnie te części, które i tak są zniszczone? Wytłumacz mi o co kaman? Czy może nie pomyślałeś (tak jak i reszta) ale dla zasady chciałeś się przyjebać bo Ci się wydawało, że tak uważa większość. To się nazywa owczy pęd. Miałem na ekonomii..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytam cały temat i się zastanawiam jak można motor porównywać do własnej żony ... współczucia dla twojej żony 'Peterman' jeżeli ty porównujesz ją do motorka lub w ogóle motor do człowieka to serio żal mi was. Jeżeli ktoś chce sobie coś zniszczyć i stać go na to, to czemu nie może tego zrobić ? Po co jest impreza w stylu Monster Jam ;) rozwalają wraki a może by tak te wraki wziąść z placu, wyklepać i sprzedać na allegro niech jeżdżą dalej po Polsce, serio sracie se po rozumach i tyle... Moim zdaniem to kolejna fajna zabawa, a że kosztowna to już inna kwestia, chłopcy w Dubaju też się fajnie bawią a praktycznie nikt tego tak nie neguje ;-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dlatego części idą na przeszczep;) a tak poważnie to mnie kręci ryk sprawnego silnika a nie słuchanie jak pada, dlatego się tu nie dogadamy. To tyle ode mnie w temacie. POZDRO
sluchanie jak pada(jak dlugo) mowi Ci o jakosci z jaka byl wykonany silnik Qdlaty ja tez nie jestem motocyklista!!! niejestes samotny!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cośik mi sie zdo, że tu wjynkszość tych waryjotów co na tych swoich dwukołych duszyczkach zaiwanio wczas rano dziurawóm mjydzón po śwjyzy chlyb a mlyko, żeby jaki śniodani przed szkołóm opyndzlować mo jednako kapke racji w tym co godajóm!! Ale ino kapke!!! Dyc my też kiesyk tam mieli swoj pjyrwszy motór kiery przeważnie ani nie jechoł, ani nie wyglóndoł,a zdało nóm sie coż też to nima!! W moim pjyrszym kumorze było może ze 2 kónie a ciś jak by mioł conajmij 150!! A już brój Panie Boże, żeby go nie poodźyrać!! Trza być wyrozumjałym dla poczóntkujóncych, niech tam se pieszczóm te swoii kochanice!! Dźynki tymu... Zresztóm nie byda pisoł czymu bo też uznajóm że żech je taki sóm jak Qdłaty!! A tego bych nie zdzierżoł!! Normalnie tak tu z wami godóm aż w brzuchu mi cosik zaczyło butlować. Nie wjym czy to efekty tego żech sie dzisio kapke na tym motorze powygupioł, czy tej gorzołki co późnij zech z synkami wypił?! A może mi sie ino chce jeść?! Jaa... to chyba bydzie to!!! Ida może jakigo precla znóńda albo jakij kiszki sie napijym?! Tóż to cześc!! Ps. Takóm małóm kapke, że w porównaniu do tego jak kupe racji mają Ci co to niby te swoi baby gwałcóm czy jako to tam było godaneto to ij nawet nie widać!! W synsie takim, że p.... jak by wóm kiery łeb w imadło wraził a nie docióngnół gsnc do kóńca!!! JOŁ!!!Aaaa i żeby nie było,że lece OFF TOPIC: TAk właściwie to strzał z korby, jest to coś co powinno sie stać z każdym silnikiem, którego nie opłaci sie remontowć!!! A im wiecej sie tych silników zakatrupi to w przyszłości będą one miały większą wartość!!! I to nie tylko w aspekcie ekonomicznym;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uważam ze motocykl ma dusze i ze przy rozebraniu na czesci ona spierdoli. W przeciwienstwie do ciebie.
nie wytrzymałem i pękłem ze śmiechu popieram działania mające na celu uchronienie potencjalnych nabywców przed kupieniem miny. Bo przecież polak potrafi. i z takiego klepającego silnika zrobi cudo z gwarancją na może 1000kmJak ktoś jest koneserem i wielbicielem motodusz to może niech się wyloguje z forum, i zlikwiduje internet, bo pewnie się męczy widząc tych morderców motocykli na różnych filmikach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, temat roku sie zrobił szkoda ze coraz wiecej kretynow jest w posiadaniu motocykla, ale moze ulegną autodestrukcji...robić swoje, nie przejmować sie tym co inni gadają i dalej żyć bezstresowo

ja tylko zaluje ze nie moglem byc na zlocie tym bardziej ze po raz pierwszy byl organizowany na nowym miejscu i zobaczyc tego na zywo. A czytajac niektorych to zaczynam watpic w dalsze udzielanie sie na tym 4um A wiadomo juz cos kiedy ma byc rozpoczecie na strej prochowni? Bedzie znowu jakis strzal? ;)
rozpoczecie sezonu na starej prochowni bedzie 16 maja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle zdałeś sobie sprawę, jak bardzo złym chłopcem jesteś ??
Jeszcze raz dzięki chłopaki za normalność. Może jeszcze odzyskam wiarę w motocyklistów. Najwięksi krzykacze widząc, że tym razem są w mniejszości tradycyjnie schowali głowe w piasek, wyznając zasadę trzymajmy się kupy - kupy nic nie ruszy.Oczywiście nawet jeśli coś do nich dotarło (np że nie mieli racji) to do błędu się nie przyznają. Nie w ich stylu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qdłaty nie przejmuj sie jak każdą społeczność, posiadaczy motocyklistów można podzielić na tych którzy do niej należa, i na tych którym wydaje sie że do nich należą i bardzo chcieliby w niej być i muszą potem udowodnić w takich miejscach jak to że też są fajni i że sie na czymś znają a połowa z nich pewnie z naciągiem łańcucha jedzie do serwisu... coś na zasadzie bycia punkiem bo sie ma irokeza ale w życiu nie słyszało sie o anarchi... ja tam będe jeździł na jednym kole palił opony a jak zacznie stukać panewka to będzie strzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kiere moji słowa ci sie rozchodzi bo chyba czegoś nie rozumja????
Tak jak myślałem.... Jebane dzieci NEO, odważne tylko zza firewalla i gdy przeciwnik odwrócony jest do nich plecami. Nawet ci po trzydziestce....
O te.Ale chyba nie bo ani mnie żodyn nie przelecioł ,Neo? to od neostrady? .Jo mom lokalno.Odważny to jo jest zawsze.Zesrany ze strachu ale odważny .Ino te po 30-ce to tak do siebie biera .
! A im wiecej sie tych silników zakatrupi to w przyszłości będą one miały większą wartość!!! I to nie tylko w aspekcie ekonomicznym;)
Zgadzo się.
kompromisu w tym temacie nie będzie , tak coś czuję .
Mosz recht.I tym optymistycznym akcentem proponuja zakończyć ta dysputa , w kerej jeden drugiego obrażo za to że mo inne zdanie.Czysty bezsens.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako mechanik nie widze nic ciekawego w niszczelniu motocykla który juz jest uszkodzony, bo dajmy na to jezeli "niszczymy" uszkodzony silnik z walnięta panewką to po "wybuchu" pozostaje nam także uszkodzona głowica, cylinder i tłok. A mówiac inaczej jeżeli było tu nadmienione o sprzedązy na czesci, to prosciej jest taki silnik rozebrac i sprzedac na czesci, niż "zabijać" to co w nim jeszcze jest dobre.Czy niszczenie motocykla jest przejawem braku szacunku do motocykla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopy dajcie se na luz sezon sie zaczal trza jezdzic a nie pierdolic na internecie co jest dobre a co zle kazdy robi z moto co mu sie podoba a jak chlopa nie znacie to po kiego wala sie spinacie jak stare mohery? wpadnijcie na prochownie i pogadajcie przy piwku jak ludzie a jak nie chcecie patrzec na zarzynanie sprzetow to nie musicie ot co:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa religia o duszach w motocyklach przestała istnieć tak szybko jak się narodziła (ale swoją drogą pewnie duszę ma wędka dla zapalonego wędkarza, szybowiec dla jego pilota, i tak można wymieniać... tylko że trzeba się kiedyś obudzić ;) i zdać sobie sprawę że to ludzie są i decydują o swojej własności, a coś co jest do wyrzucenia nadaje sie do widowiskowego zniszczenia bo czemu nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako mechanik nie widze nic ciekawego w niszczelniu motocykla który juz jest uszkodzony, bo dajmy na to jezeli "niszczymy" uszkodzony silnik z walnięta panewką to po "wybuchu" pozostaje nam także uszkodzona głowica, cylinder i tłok. A mówiac inaczej jeżeli było tu nadmienione o sprzedązy na czesci, to prosciej jest taki silnik rozebrac i sprzedac na czesci, niż "zabijać" to co w nim jeszcze jest dobre.Czy niszczenie motocykla jest przejawem braku szacunku do motocykla?
A ja jako mechanik uważam, że zakładanie używanego tłoka i cylindrów po 100.000 km albo lepiej to nie jest naprawianie a rzeźba kalna (czyli w gównie). A głowica po małym remoncie działa juz w innym moto do katowania....A co to wg ciebie jest niszczenie motocykla? Palenie gumy, Stopale, Kręcenie do odcięcia nówki sztuki czy raczej dobicie sprzęta który już wczesniej dostał w kość i sie poprostu skonczył?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz motory sa tak popularne i tak masowe ze trudno tu mówić o jakiekolwiek duszy no chyba ze HD jedyny motocykl ktory jest w stanie wywołać szybsze bicie serca
ej niezaczynaj nowej wojny o dusze w HD bo ja dawno stracily od kiedy bogate palanty zaczely je sobie kupowac w latach 90tych w usa.... o ile kiedykolwiek mialy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.