Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Upojenie Alkoholowe


elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

n*****em sie niemozebnie, 4 kumpli pamietajacych wspolne oblewanie martur sie spotkalo ,a dzis ?zony,dzieci, jak ten czas za******la...litr wutki na lba potrafi wyostrzyc wspomnienia, piekne wspomienia.za nasze zony i kochanki, zeby sie nie spotkay nigdy !nie przeklinajo moderator dziala ;) i to z gliwic, zapraszam na flaszke do mnie. / Edytuj swoje posty /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kaca kolego tylko czas... Czas leczy wszelkie rany. A kliny prowadzą do uzależnienia alkoholowego, ale nie powiem nic tak nie pomaga jak wypić zimny browarek - ciśnienie pod deklem się obniża i lżej się robi na trzewiach.Ja jem grejpfruty, kawkę mocną, dobry ciepły posiłek (znaczy się tłusty hehe), świeże powietrze i jest w miarę dobrze. Jedak powrót do 100% sprawności jest w moim przypadku możliwy dopiero po dobrze przespanej nocy.Zawsze sobie na kacu powtarzam, że już nie będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz tez nie bede chyba
Chyba to po czesku błąd Wiem że to temat taki żeby życie nabrało kolorów i żeby nie było nudno , ale...Zapraszam na audycje z fajną muzą na antyradiu W KAŻDĄ NIEDZIELĘ OD 21.00 DO 23.00Krzysiek - prowadzący program radiowy...Audycja "Wieczorne Rozmowy w Antyradiu" to mój autorski program, który powstał w roku 1993, wtedy kiedy sam już nie piłem prawie 3 lata. Na pomysł ten wpadłem wtedy, kiedy obok mnie umarło ponad 20 ludzi, którzy kiedyś ze mną zaczynali leczenie z choroby alkoholowej. Miałem już dosyć pogrzebów, a ponieważ w tym czasie zaczęły powstawać w naszym mieście komercyjne stacje radiowe - trafiłem do Radia Kolor, w którym przez ponad 7 lat zrobiłem 347 audycji, później przeszedłem do Radia Tok Fm, gdzie przez 3 lata zrobiłem 152 audycje." Audycja ta nie jest z założenia "terapią radiową" - radio to nie jest miejsce do leczenia. Do fachowej pomocy i leczenia ludzi są specjalistyczne przychodnie i fachowi terapeuci. Przychodzę tu po to, aby dać Wam nadzieję na nowe, normalne życie. I nie próbujcie mnie zaskoczyć jakimiś opowieściami z Waszego pijanego życia - to nie są dla mnie rzeczy nowe: - JA nie jestem KRÓLEWNA ŚNIEŻKA - SAM JESTEM ALKOHOLIKIEM i wszystko, co przydarzyło się Wam ja też przeszedłem. Kiedy będziemy rozmawiali o tej dziwnej chorobie, nie będzie miejsca na sentymenty - tak naprawdę nikt nikomu nie robi łaski - chcę dać wam nadzieję, że można wszystko zmienić w swoim życiu, ale wybór tak naprawdę należy do WAS. Nigdzie nie jest powiedziane, że musicie żyć!! Jeżeli nie chcecie, to ja po Was płakać nie będę!!!! Nie jest również przypadkiem to, że spotykamy się w niedzielny wieczór. Z okresu, kiedy sam ciężko chorowałem z alkoholem, przypominam sobie jak koszmarne były dla mnie te wieczory!!!Będziemy rozmawiali ze sobą na antenie, ale żebyśmy wszyscy czuli się tu bezpiecznie, chciałbym, abyśmy przestrzegali kilku zasad:ZASADY- Zasada pierwsza: nie będę rozmawiał na antenie z nikim, kto jest pod wpływem alkoholu lub innego środka zmieniającego nastrój;- Zasada druga: nie będziemy polemizowali;- Zasada trzecia: nie będziemy krytykowali;- Zasada czwarta: nie będziemy oceniali wypowiedzi innych;- Zasada piąta: będziemy mówili tylko o własnych doświadczeniach;Dlaczego???? Ano, dlatego, że to sprawdzona formuła, która da wszystkim naszym rozmówcom poczucie bezpieczeństwa. Nie będziemy rozmawiali o innych, nie będziemy nikogo obgadywać - z doświadczenia wiem, że tylko dzieląc się własnymi doświadczeniami, można pomóc sobie nawzajem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.