Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Upojenie Alkoholowe


elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Chyba to dobry topik bo 8 piwo peklo i jakos tak mi smutno a na czezwo bych tego nie napisol.Moplik po szlifie zrobion ino cz plastiki zalozyc ale nie chce mi sie tego robic i wogole juz mi sie nic ne chce bo nie mom z kim jezdzic to po .uj wogole jezdzic. Baba mie zostawila i nie umia tego przebolec. Ida po nastepne browary i byda pil az az padna.A moze znocie jakies sposoby zeby zapomniec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to dobry topik bo 8 piwo peklo i jakos tak mi smutno a na czezwo bych tego nie napisol.Moplik po szlifie zrobion ino cz plastiki zalozyc ale nie chce mi sie tego robic i wogole juz mi sie nic ne chce bo nie mom z kim jezdzic to po .uj wogole jezdzic. Baba mie zostawila i nie umia tego przebolec. Ida po nastepne browary i byda pil az az padna.A moze znocie jakies sposoby zeby zapomniec ?
Żeby zapomnieć to trzeba tak...sie napić,potem sie napić i najlepiej jeszcze sie napić A potem ewentualnie pomyśleć o poszukaniu nowej babeczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moplik po szlifie zrobion ino cz plastiki zalozyc ale nie chce mi sie tego robic i wogole juz mi sie nic ne chce bo nie mom z kim jezdzic to po .uj wogole jezdzic -chyba żarujesz
Chłopie nie przejmuj się babą, tego kwiatu jest pół światu, nie ta to inna. A najlepsze na zapomnienie jest znaleźć inn a kobiete lub nalewka na czeskim szpirytusie a tu wiersz dla ciebie znaleziony gdzieś tam na necieDziś wieczorem... upiję się...Zrobię drinka z łez i resztek marzeńA potem - zwyczajnie zasnęŚniąc o tym, co jeszcze mi się przydarzyMuszę utopić przykre wspomnieniaWszystkie chwile, gdy ból zadawałaśWięc wypiję dziś - dla zapomnieniaŻe kiedykolwiek w mym życiu istniałaśI mam nadzieję, że ten drink pomożeChociaż na chwilę uśpić czujne zmysłyChoć raz uśpić umysł, co zrozumieć nie możeDlaczego piękne chwile jak bańka mydlana prysły...Weź się w garść i idź posmigać(na pewno ci to dobrze zrobi - mnie zrobiło w każdym razie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to dobry topik bo 8 piwo peklo i jakos tak mi smutno a na czezwo bych tego nie napisol.Moplik po szlifie zrobion ino cz plastiki zalozyc ale nie chce mi sie tego robic i wogole juz mi sie nic ne chce bo nie mom z kim jezdzic to po .uj wogole jezdzic. Baba mie zostawila i nie umia tego przebolec. Ida po nastepne browary i byda pil az az padna.A moze znocie jakies sposoby zeby zapomniec ?
Kurde samop przejdzie. Trza ino czasu i... tyla. Jo po Chudowie siedza i się sącza Tatransy czaj... mocne jak strzał w ryj młotem kowalskim... ale juz mi jesst fajnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba sezon na pozucanie... ja wlasnie z grila wrocilem... 0,7 na trzech i 4 browary zloilem... zaraz padne pyskiem na glebe. Moja kobieta (byla) tez juz nie chce ze mna byc... nic ino zapic ryja...wlasnie to zrobilem..jutro powtorka z rozrywki...bynajmniej jak jestem najebany to nie boli ... pozdrawiam wszystkich samotnych i opuszczonych ...ide walnac browar do spania jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce jutro jechać do Łącka wiadomo po co;) pisze sie ktoś na wyjazd? (około 300-400km) lub składa ktoś zamówienie na paliwo rakietowe? mowa o śliwowicy. musze być na 16 w domu wiec wyjechać planuje o około 12stej. Pewnie sie nikt nie odezwie, ale jak coś to pisać śmiało na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba sezon na pozucanie... ja wlasnie z grila wrocilem... 0,7 na trzech i 4 browary zloilem... zaraz padne pyskiem na glebe. Moja kobieta (byla) tez juz nie chce ze mna byc... nic ino zapic ryja...wlasnie to zrobilem..jutro powtorka z rozrywki...bynajmniej jak jestem najebany to nie boli ... pozdrawiam wszystkich samotnych i opuszczonych ...ide walnac browar do spania jeszcze...
Nie ma sie co przejmowac chopy...Jak by to powiedzioł moj kumpel: "Wszystki Laski to wredne chu."(bez obrazy nasze forumowe kobietki)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.