Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Poleciała Na Motor - Blachara Czy Zagubiona Istotka?


roponosna

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobry temat, chwała dla autora za zwrócenie uwagi na istniejący problem a nie traktowanie tego jako łatwej rozrywki i chwili przyjemności.Zgadzam się z tym, ze niestety dzisiaj rodzice są zbyt zapracowani, chcą chwili oddechu a dzieci powyzej 15 roku życia coraz częściej są puszczane w "samopas" i uczone są "radzenia sobie w życiu". Więdz radzą sobie, wg wskazówek kolegów, koleżanek, mądrych artykułów w Bravo i czy po prostu w necie:).Z reszta nie ukrywajmy, ze niejedna 13latka wygląda ja 18stka:) a kto jej an dzień dobry każe się dowodem okazać?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś byłem na moto w SCC w godzinach porannych w wiadomym celu ;) i jakoś żadna panienka do mnie nie podeszła . Nawet moją gęś wyścigową specjalnie umyłem i ustawiłem się tak, żeby nieporysowana strona moto była na widoku. Chyba brak mi uroku osobistego, albo szelestów w portfelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phi, a kero na TL-a poleci .Cheba te babinki spod dworca , co czosnkiem handlujom .
Łooooo, toś mi Panie pojechoł. TL-a to je nojpikniejszy motong. Takie Dżapańskie Dukati. I jak Byś chcioł wiedzieć, to panny do niego lecom jak pszczoły do miodu aż nieroz nie poradza sie łodganiać A te babinki od czosku, to som nojlepsze i najzdrowsze ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś byłem na moto w SCC w godzinach porannych w wiadomym celu ;) i jakoś żadna panienka do mnie nie podeszła . Nawet moją gęś wyścigową specjalnie umyłem i ustawiłem się tak, żeby nieporysowana strona moto była na widoku. Chyba brak mi uroku osobistego, albo szelestów w portfelu
A błyszczyk na ustach był , brwi i rzęsy podkreślone ?To może klejnoty słabo paprawiałeś , należy ciągnąć do góry co 15s.Jak wszystko było jak należy to ...ja już nie rozumiem tych gejów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooooo, toś mi Panie pojechoł.
Bez obrazy .Ostatnio zaś mom neta , i tak obserwuja forum , i tak......coś nie tak...Na koniec Giemul szczelił tekst jak główny apostoł misji "ARKA", a dyskusja o seksie , wyglądo choby sam jakieś omy dyskutowały czy wciepać pieczarki do garca , czy nie...normalnie giry opadajom Ktoś sam musi atmosfera w końcu podgrzewać nie? Dyć to forum motocyklowe ! Przedsionek piekła!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczelił tekst jak główny apostoł
lubię robić zlewę , ale takie sprawy mnie nie śmieszą . Ale fakt może za poważnie pojechałem jak widzę podejście większości , ale temat uważam za poważny. Jak ktoś ma bajtli w takim wieku to się może bardziej zwyczajnie przejmuje .
Twoje córy zainteresują sie moim wypucowanym rometem
.......znasz przypowieść o Cienkim Bolku??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość michal87sc

Wczoraj coś mnie zasmuciło. Opowiem wamZajechałem sobie wczoraj pod SIlesia City Center. Szybko, tanie , tesco Odstawiam maszynę, dla relaksu jeszcze zapaliłem sobie jeszcze fajkę. Stoję tak sobie, a obok 3 lasencje. Na oko gimnazjum, może liceum. Wiadomo, tekst w stylu "ale stary motor", "ciekawe ile koleś za niego dał". A że się nudzą panienki, to podeszły i "zagajają". Zdziwiła mnie jednak niemal bezpośrednia propozycja "przejedziemy się? fajna jazda będzie". W sumie trochę z głupoty, trochę z ciekawości, zgodziłem się. Mało która małolata w ogóle rozpoznaje jakąś wartość w motongu starszym niż 3 lata. Dałem jej kask, pojeździliśmy chwilę, może nieco dłużej. Nie wiem, nie liczę czasu w siodle. Stajemy gdzieś w okolicy parku chorzowskiego. Za te parę chwil w siodle dziewczę czuło się zobowiązane "odwdzięczyć".Łapy mi opadły, ale coś mnie tknęło i ją przytuliłem. Jakiś taki wzrok miała niepewny. Popłakała się i nie chciała, żebym ją odwiózł, bo ją kumpele zobaczą i będą "miały z niej brechta". Staliśmy tak chwilę, poprosiła mnie tylko, żebym ją odwiózł kawałek, ale nie do domu, tylko na osiedle.Wróciłem do domu trochę zbity z tropu. Zostałby mi lód zrobiony przez małolatę, i to kosztem może 2 litrów wachy. Smutne, jak to sobie teraz młodzież czas wypełnia. Jak myśmy byli mniejsi, to aż tak żeśmy się nie nudzili.

Łoooo ja bym sie nie zastanawiał nic złego nie robie, sama chciałą to niech robi... oełen relaks i rozkosz :) a jeszcze bym z nią zakręcił na poważniej.... wiadomo nic dobrego by ze związku z taką laską nie wyszło.... ale 2-3 miesiące ruchanko o lody :) podejrzewam tez ze był to typ wylansowanej laski, a z taką sie fajnie pokazać :)

ps: teraz czekam na krytyke :(:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michal87sc

No , ludziska. Zaś popełniocie błąd na tym forum podstawowy: GENERALIZUJECIE... Moje zdanie takie: Janka trza beatyfikować.Moje uszanowanie A małolaty som różne . tak samo jak kiedyś , ino standardy zmienione.Kiedyś grali my w 12 (skrócono wersja 33) żeby buzi lasce dać.Teroz z 0,ileś tam wachy styknie żeby buzia laski laska robioła .A co do wieku , to tyż takie ruchome cosik pra?W niektórych kulturach....I te dziołchy tera tyż trocha jakby dojrzalsze...

racja.... sam sie kiedys umowilem z 19 a wygladala na ponad 20 uoooogień <sex> a ona mi mowi ze ma 15 :|:|:|:|:|:|:| grrrrr obejrzalem z nia film w kinie i odwiozlem do domu i żałuje bo dzisiaj miala by juz 18 i mozna by byc z taka bo normalnie dziewczyna ideał..... będą sie dziwic temu polskiem rezyserowi zapomnialem nazwiska.... jak laska wyglada na 19 i pcha sie do łóżka to skad ma wiedziec ze to jakas 14??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO JAKAŚ PARANOJA !!!!!!

macie takie potrzeby dymania wszystkiego, co się do was odezwie? chcecie mieć dziewczynę, bo "to typ wylansowanej laski" ? ja mam osiemnaście lat i mam wrażenie, że nie bardzo ogarniam dzisiejszą rzeczywistość. chyba nie nadaję się do towarzystwa, bo z nikim nie rucham się w krzakach, nie świadczę innych usług rodem z burdelu każdemu motocykliście, bo jest.... motocyklistą. kompromitujecie się tu ludziska. a na dodatek kompromitujecie dziewczyny w tym wieku, bo wiele jest "normalnych" - jeśli to znaczy, że się nie puszczają na prawo i lewo, a jeśli "normalne" to te puszczalskie to już nie wiem co napisać.

i przepraszam za moje słownictwo w tym poście, ale wyrażenie "uprawiać seks" nie ma tutaj takiej siły przebicia, jaką ma "ruchać się".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.