Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Prośba O Pomoc !


kamil1447

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem chory na cukrzycę i potrzebuje pieniędzy na pompę insulinową która jest bardzo droga .Ale nie potrzebuję pieniędzy tylko głosów na moją fotografie nie jest najlepsza ale mam kontuzje .I potrzebował bym waszych głosów na fotografie nr. 2 !!!!Mam prośbę!! możesz wejść na ta stronke: http://www.gok.miedzna.pl/centrumwola/z ... kieta2.php i oddać głos na zdjęcie nr.2 Kamila Zioły DziękujeDzieki tej pompie moge znów zacząć jedzic na Motocylku .Bardzo prosze o pomoc . To tak nie wiele a dużo może znaczyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tak na marginesie nie bardzo rozumiem jak wygrana w tym konkursie ma sie przyczynić do nabycia pompy... ale może się czepiam ...
Bardzo dobrze, że się czepiasz...Kamil1447: wybacz brachu, ale skąd mamy wiedzieć, czy naprawdę jesteś chory na cukrzycę. Może jesteś cwaniaczkiem, który loguje się na różnych forach i ściemnia, że jeździł na motocyklu, lata na lotni, czy nurkuje, a tak naprawdę chodzi Ci o nasze głosy w prywatnej sprawie odnośnie konkursu fotograficznego. 1. Udowodnij w jakiś sposób, że jesteś chory na cukrzycę (jakaś fotka, skan, zaświadczenie itp.).2. Co ma konkurs fotograficzny do pompy insulinowej? Na stronie Centrum Kultury w Woli nie ma żadnego regulaminu konkursu, żadnej wzmianki o nagrodach itp.3. Pisałeś, że jeździłeś na moto i pompa umożliwi Ci jazdę w przyszłości. Udowodnij w jakiś sposób, że temat motocykli jest Ci bliski i że faktycznie jeździłeś.Przepraszam za dociekliwość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za dociekliwość...
A dlaczego przepraszasz - ja tam się z tobą 100% zgadzam. Za dużo jest na tym świecie "artystów" starających się naciągnąć innych. Przedstaw cokolwiek potwierdzającego to napewno zagłosuję.Głosując na "pompę insulinową" mogę pogrążyć jakiegoś utalentowanego fotografa bo wygra ktoś kto akurat miał gadane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W google jest troche wiadomosci o Kamilu Zioła ktory choruje na cukrzyce, interesuje sie fotografia i sztuka plastyczna (zdobyl kilka drobnych nagrod, zostal tez wyrozniony przez Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu) oraz chodzi (chodził?) do Gimnazjum w Radostowicach położonych w naszym woj. np. tu:1. link12. link2 (Kobielice leza niedaleko Pszczyny)Ale jest maly problem - ten Kamil Zioła ma 13 lat wiec jak moze jezdzic na motocyklu..?Mimo wszystko wypadało by w takiej sytuacji podać więcej danych, bo osobiscie uwazam, ze na tej stronie sa lepsze prace...edit: mała poprawka - wiadomość o 13-letnim Kamilu jest z 2006 roku wiec jesli to ta sama osoba, ma dziś 16 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Naszej Klasie jest Kamil Zioła z Kobielic i jest kontuzjowany, tak jak wspomniał wcześniej (bidula połamał się na nartach) ....ale z motocyklami to chłopak chyba trochę pozmyślał, żeby nabić głosy na 'naszym forum'. (?)Poza tym nawet jeśli faktycznie ma cukrzycę (?), to mógłby wyjaśnić zależność nagroda -> pompa. (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie 3 tej galerii są zdjęcia niejakiego Wojciecha G. ...takie same są u naszego Kolegi. Razem byliście Panowie na plenerze ?Wiem, że życie bywa niesprawiedliwie i że ludzi dotyka wiele nieszczęść. Dlatego mamy olimpiadę i paraolimpiadę. Kontuzjowani sportowcy nie biorą udziału w rywalizacji i nie proszą o łaskawsze traktowanie przez sędziów tylko po prostu odpuszczają...Ja nie zagłosuję na nikogo a Ty zinterpretuj to jako pomoc dla Ciebie... musiałbym po prostu wybrać inne zdjęcie.Powodzenia życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.