Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Dar

Użytkownicy
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Dar

 1. Cześć! Problem polega na tym, że muszę wymienić świece w hondzinie... Zdjąłem bak, i górę airboxu. Zobaczyłem masę wężyków i kabli. Nie mam dojścia do świec, bo przeszkadza mi też poprzeczka ramy. Mógłbym tak rozebrać to wszystko, ale nie ma to sensu. Jak dostać się do świec nie rozbierając całego moto? ;] W cebuli bylo tylko ciach ciach i miałem świece w ręku.. tutaj to wyższa szkoła...Pozdro!
 2. Olej tych, którzy śmignęli obok, lecz doceń tego jednego, który się zatrzymał i zrób to samo jak spotkasz kogoś w potrzebie. Potem się okaże, kto jest "solidarny"Zatrzymasz się i sprawdzisz co jest grane, minuta postoju nikogo nie zbawi a może i zyskamy nowych znajomych... Szerokości
 3. Dar

  Cbr-owcy

  A jak to jest z cenami tych sprzętów... Jakiś czas już siedzę na allegro w poszukiwaniu F4 bądź F4i i ceny są strasznie zróżnicowane... Mam teraz na oku jedną F4 (gaźniki) i czy cena 11 tys zł to dużo jak na sprzęta z roczników 99/00? Z góry dzięki za odpowiedź.Pozdro!!
 4. Ta pierwsza fakt długo stoi. A ta ostatnia była w takim malowaniu, tylko że jest bez naklejek.
 5. Mikołów - chyba od handlarzahttp://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1549151Kroczycehttp://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1802299Pilchowicehttp://moto.allegro.pl/item987867751_honda_cbr_600_f4.html
 6. Tak, tak.. wiem. Pokazując Wam sprzęty ktoś może pozna że to moto kumpla czy sąsiada... Chodzi o pewność sprzęta.
 7. Szukam, szukam, kur** szukam i nic. A tu już sezon! <beczy>
 8. http://moto.allegro.pl/item969484193_honda...a_raciborz.htmlMoże ktoś poznaje tego sprzęta!?
 9. Jest bardzo ładna, ale niestety nie mam tyle gotówki + troszku daleko...
 10. To szukanie sprzęta staje się już męczące a przede wszystkim dołujące.Może kojarzycie tego sprzęta? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1758364
 11. http://moto.allegro.pl/item945178147_honda...f4i_i_inne.htmlWiem, że stoi u handlarza i że ponoć ostatni właściciel się na niej wygrzmocił - dlatego stoi w tym komisie. Zaufać gościowi i wierzyć w ten bardzo dobry stan?
 12. Tak wyczytałem z linka od wlodek23cbr - jeden jest z Orzysza, a drugi z Olsztyna. ;]
 13. Hm.. Czyli w salonie Hondy (nie każdym) chcą straszne pieniądze za dorobienie. Ale jest co najmniej dwóch "magików" którzy dorobią bez problemu za mniejszą kasę, ale są dosyć daleko od mojego miejsca zamieszkania. Ciężko ;]
 14. Dorobić kluczyk to pikuś, chodzi o to, żeby go zaprogramować... Link nie działa...
 15. Cześć. Kolega potrzebuje dorobić kluczyk do swojej CBRki. Może ktoś doradzi?
 16. Dar

  Cbr-owcy

  Cześć! Mam pochytaną F4i, ale jest sprowadzona z Anglii... i pytanko - czy jak zmienia się prędkościomierz z mph na kmh to zmienia się również przebieg całkowity? Gdzieś czytałem, że prędkość da się zmienić, lecz przebiegu nie i jest mph na stałe. Czyli czy jest to możliwe w moto który ma np 40 000km że w rzeczywistości ma 40 000 mil?!proszę o odpowiedź, gdyż pewnie nie tylko mnie interesuje taka wiedza.Pozdro!!
 17. Odbiegacie od tematu, koledzy. Chciałem znać RÓŻNICE między tymi sprzętami, a nie prędkość maksymalną na Bóg wie jakiej zębatce... WG. mnie F4 a F4i różni się przednią owiewką i wtryskiem - tak wyczytałem na scigaczu. ALE - Pan LEŚNICZY napisał, że między nimi jest "przepaść technologiczna". Tzn. co to znaczy, do ciężkiej cholery...?
 18. To już zamiast F sport wziąłbym RR... interesuje mnie tylko F4 i F4i =]
 19. ad. 1: Tak, boli...ad. 2: Ty masz, ja nie mam.ad. 3 :Dla Twojej wiadomości przeczytałem bardzo dużo o motocyklach, którymi jestem zainteresowany. Na FORUM nie chciałem kolejny raz czytać testu/opisu CBR'ki, bo znam to prawie na pamięć. Chciałem się dowiedzieć co mają do powiedzenia ludzie, którzy śmigają na nich na co dzień.Jeśli nie chcesz mi pomóc, to przynajmniej nie zaśmiecaj mojego tematu.
 20. Ok, też tak będę odpowiadał jak ktoś o coś zapyta... Najwygodniejsza odpowiedź, a post nabity.Wszystkim innym dzięki za odpowiedzi!
 21. Mało wniosłeś do tego tematu... Rozwiń swą myśl.
 22. Sorry, ale się nie znam - wtrysk jest "bezobsługowy' czy co? Jeśli robi się w nim jakieś czynności serwisowe, to pewnie wyjdzie drożej niż gaźnik. Poza tym - czy we wtrysku może się coś spie*****ć??
 23. Zastanawiam się nad różnicami tych sprzętów... Przymierzałem się do wtryskowca, ale jak teraz na to patrzę, to chyba nie ma między nimi przepaści. F4 jest tańsza, wiadomo. I tu jest pytanie - czy warto dopłacać za sam wtrysk, ma to sens?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.