Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Automotodrom Brno


crazyforfun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki Adrian.Nie byłem jeszcze na Brnie dlatego pytam.Możesz napisać mi na parę pytań?Czy można jechać na 1 dzień lub ewentualnie 2 dni?O której trzeba być pod torem żeby się dostać w 100%?Jak się wykupuje sesję? Czy można np 1-3-5?Jaki koszt noclegu jest na torze?Ile jest sesji w ciągu dnia i jakie są koszty w tym roku?Z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli treningi sa kilka dni pod rzad to mozesz jechac na te dni ktore masz ochote jeden lub dwa,jak tam ci pasuje.Ja staram sie byc pod torem w pierwszy dzien ok 12-14 i wtedy raczej jestem pierwszy w kolejce a ze jezdze zawsze na wiecej niz jeden dzien to wiadomo ze na nastepny bede pierwszy bo tam nocuje i jestem od rana.Na wolnych popoludniowych treningach nie ma noclegow na torze,ja spie w aucie przed torem.Po treningach mozna sie wykapac na torze w miare dobrych warunkach.Jest tez w poblizu hotel,ale nie kozystalem nigdy z niego.W kazdy dzien sa cztery sesje i sprzedaja po dwie 1-3 albo 2-4,jesli chcesz jezdzic wiecej niz dwie to ktos inny musi ci kupic.Cena jest bez zmian 500 koron czyli ok 80zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za te info.A jeśli chodzi o opony to na czym tam latasz i ile sztuk na te 3 dni zabierasz?Jeśli wszystko dobrze pójdzie to pojadę na 2-3dni. I chętnie bym się podpioł do was jak to bedzie możliwe.Ja ma jakieś 240km do Brna przez Krnov, Bruntal, Olomuc.Jakieś 4h jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opon to w tamtym sezonie jezdzilem na Dunlop D 208GP i Pirelli supercorsa pro,teraz kupilem potorowa Dunlop D211GP i jakos tam Pirelli.Mi jeden komplet bez problemu wystarczy na trzy dni,ale to wszystko zalezy jakie gumy i od umiejetnisci.Wiadomo ze jak zalozysz jakies miekie slicki jeszcze uzywane i ostro bedziesz dawal jeszcze litrem to moga ci po jednej albo dwuch sesjach zniknac.Ale opony wyscigowe typu D208GP D209GP amatorowi powinny starczyc na ok 7-10 sesji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

YogiSc @ 05.07.2010 07:45Chłopaki wybiera sie ktos w sierpniu na Trening, akurat mam urlop i pojechałbym na ten jeden dzień Post edytowany: 07.07.2010 21:22Panowie cos mi sie obiło o uszy, że w Brnie wymagaja kombinezonu jednoczęsciowego, czy to prawda???
Kolego chyba masz jakieś mylne informacje wróciłem wczoraj w nocy z dwudniowych treningów i nikt nic nie wspomniał o dwuczęściowym kombiku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Panowie jeśli chodzi o ciśnienie to

{Przód} 2,1

{Tył} 1,9

Kombinezon 2 czy 1 częściowy bez znaczenia, tak samo jeśli chodzi o normy głośności, to tyle jeśli chodzi o AUTODROM BRNO.

Wolne jazdy w Brnie... owszem, ale osobiście polecam przyłączyć się do jakiejkolwiek z firm.

Ja z ekipą wybieram się 29 sierpnia 2011 z DA-Racing

http://www.da-racing.cz/terminy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bylem 25-26.07 , co można Ci poradzić, jeśli bedzie fest ciepło i pogodnie radze być przed brama kolo13, jeśli pogoda niepewna nie trzeba sie spieszyć o 16 stykanie, przy wyjściu na prosta startowa nie odkręcać zbyt wcześnie bo lubi opona stracić przyczepnosc , choć Ty masz chyba kontrole trakcji w bmce wiec będzie ok, powoli i na spokojnie wjeżdżać sie w tor bo jest wymagający (zjazdy, rożne nachylenie asfaltu w zakrętach, podjazd z zakrętem na szczycie), mieć zapasowa oponę bo płyty w drodze bo Brna bardzo nadwerężają opony w aucie, to chyba tyle, adrenalina i satysfakcja gwarantowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.