Jump to content
Sign in to follow this  
crazyforfun

Automotodrom Brno

Recommended Posts

fuck, a mnie latanie na Poznaniu pokrzyżowała pogoda i jestem tak zdesperowany że mogę nawet do Brna jechać, w każdej chwili

Ja bylem w Brnie na trzy dni 6 7 8 ze znajomymi i udalo sie nam zalapac na treningi eybis,bylo super,cwiczylismy i mieszkalismy u boku zawodnikow z mistrzostw swiata.Bylo super.Kilka fotekpost-9096-1247351767.jpgpost-9096-1247351782.jpgpost-9096-1247351796.jpgpost-9096-1247351810.jpg

Ja wstepnie jestem zainteresowany. Powiedzcie tylko jak tam w koncu wyglada z tym wjazdem na tor? Podobno ciezko pojezdzic wiecej niz dwie sesje, a czasem i z tym bywa roznie.

Z wjazdem jest tak że trzeba być pod bramą koło 12 i odczekać swoje do 17 i wtedy na pewno dostaniemy się na dwie sesje po 25min.

nie kumam za bardzo knedlowego języka ale coś na stronie maja napisane coś o zgłoszeniach on-line -> http://www.automotodrombrno.cz/go/main.asp...532&langid= może tak by to rozwiązać żeby jechać na spokoja ?
Chyba nie bardzo to dziala. Zalogowalem sie na stronce ale jedyne mozliwe imprezy do rezerwacji to motogp i jakies dni ferrari do tego nie mialem ich nawet jako aktywne linki. Chyba pepiki jeszcze nie do konca ogarniaja ten system rezerwacji. Po przejsciu na angielski opcja z rezerwacja znika.

Ponawiam temat szukam chętnych albo kogoś kto jedzie 3-4 sierpnia na tor do Brna ja + kobieta +moto jedziemy na 100% no chyba że pogoda pokrzyżuje nam plany.Proszę pisać kto chętny??

ja był bym chętny wybieram sie już czwarty rok, a Ty jedziesz busem czy na moto śpisz w hotelu czy jak to widzisz?
Jeśli się nic nie zmieni to samochód + laweta na dwa moto. Śpimy z kobitą w samochodzie. Na torze trzeba być tak na 12 max żeby zająć miejsce w kolejce

No i jak zawsze było zajefajnie Pozdrowionka dla MIke`a i Gadged`a oraz ich żonek, napiszcie co wyszło z drugiego dnia!
Powiem tak było zaje... mimo że kondycyjnie to wyglądałem bardzo cieńko. Czas 2,43 i mysle że jak na pierwsze jazdy po torze to może być . drugiego dnia nie lataliśmy wogóle bo deszcz popsuł nam całą frajdę. Następnym razem postaram się coś urwać z czasu

no i w koncu znalazlem trochu czasuwyjazd do brna w 1000% udanyjak na pierwsze smiganie po torze zajebiscieczas tez mysle ze przyzwoity, ale przedewszystkim niesamowita adrenalina satyswakcja i ból miesni ktorego sie nie spodziewalemhehehhe jedyny minus to kilkugodzinne czekanie przed bramaw drugi dzien niestety deszcz i zdecydowalismy sie na powrot do domuklika fotekpost-252-1249926612.jpgpost-252-1249926738.jpgpost-252-1249926815.jpgpost-252-1249927023.jpgpost-252-1249927092.jpg

Potwierdzam słowa Gadged fajnie się ogląda GP przed telewizorkiem ale jak już siedzisz na moto i czekasz na wyjazd to adrenalinka daje znać o sobie Gadged wrzuć jakieś moje fotki Kiedy następny wyjazd że tak zapytam