Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Automotodrom Brno

Recommended Posts

• Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no to zapodajetrzeba zainwestowac w jakis lepszy aparat co do kosztów brna no to:- koszt dojazdu, w zależnosci czy solo czy na 2 maszyny- koszt sesji 500 koron wiec zalezy ile objedziesz - koszt paliwa ale tego to sie nie liczy- koszt noclegu odpada bo my spalismy w samochodzieno i tyle a smiganie bezcenne ja niestety we wrzesniu odpadamwiec dopiero posmigam w przyszlym rokutakze pierwsze sesje w brnie bede na pewnopost-252-1250086020.jpgpost-252-1250086038.jpgpost-252-1250086053.jpgpost-252-1250086067.jpg

-wymagania ?? sprawne moto nie zwracają uwagi na wydech -sesja trwa 25 minut i a są 4 - my z gadgedem wykupiliśmy 1 i 3 bo gdybyś chciał jeździć po koleji to musiałbyś zjechać 5 minut przed końcem każdej sesji- chłopie gwarantuje że po dwóch sesjach będziesz miał dość tak było ze mną
Fajne masz owiewki Dawaj najlepszy czas !!! Ja w tym roku musze już spasować niestety ale przyszły sezon i nie bedzie to jeba$$$#@** posen na pewno bo oni mają jakieś kurw,,,,,%$**** problemy z prostatami jak im w jaja dmuchnie wydech przekraczjący 98 dB
  • 7 months later...

Witam.Sezon się rozpoczął, więc i temat trza odgrzać.Parę pytań:- jak można uniknąć stania w kolejce? Można wcześniej zaklepać parę sesji?- sprawdzają dB?- ile sesji (Waszym zdaniem) da się max. w jeden dzień polatać? Pytam, bo nie wiem czy jest sens jechać na jeden dzień, aby zaliczyć jedynie 2 sesje...

• 2 weeks later...
  • 1 month later...