Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Makabryczny Wypadek W Sosnowcu


Piotr Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zwróciłem uwagę na pewien proceder coraz częściej ujawniający się na forum, który występuję wśród mimo wszystko mniejszej ilości forumowiczów (choć w szerokim zakresie w każdym temacie) podczas pojawiania się niezwykle trudnych i ciężkich tematów, nad którymi mnie osobiście ciężko było by wydawać sądy z za wygodnego biureczka w ciepłym domu. Wygląda to tak jakby wiele osób udzielających się w podobnych tematach chciało koniecznie napisać coś znaczącego (ważnego)wykazać się (to dobrze)ale z tego wszystkiego koniec końców ta chęć kieruje się w znacząco złym kierunku i wychodzi z tego po prostu jedna wielka licytacja. Chęć udowodnienia pod żadnym pozorem nie odpuszczania, występuje następujący schemat iż: moja prawda jest bardziej prawdziwa niż Twoja prawda i nie ma dyskusji.Po paru postach w tym samym temacie potrafią pisać już nawet rzeczy nie związane z tym co było początkiem tematu, byle by wyglądało, że ja mam też coś do powiedzenia, jakby nie można było odpuścić. I tak w obie strony piłeczka lata jedna osoba drugą nakręca. A to chyba w tym wszystkim nie o to chodzi. Nikogo nie neguje, ot tak wysunąłem wolną myśl. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ! Mój imiennik . [*]Kondolencje dla rodziny !Ps. To co tu niektórzy wypisuja jest poniżej krytyki ! a pisanie o " kolejnej samobójczej śmierci " to już nie jest ani śnieszne ani głupie ! Vatzeque - czy ty wiesz co to jest samobójstwo ? zamiast pisać takie bzdury zajmij sie czymś innym . Pozostaje mieć tylko nadzieje , że rodzina Mariusza nie czyta tych bzdur !
Tak, dla mnie to jest samobójstwem takim trochę nieumyślnym, bo chciało się tylko poszaleć. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Nie zmienia to faktu, że przykre jest gdy ktoś ginie.[*] i świeczka ode mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś to pamięto , ale dział ten zostoł założony po to coby omówić wypadek, przyczyny , skutki , i....wyciągnąć wnioski......Często nie zgadzom się z Piotrem Dudkiem , uważom że czasem hmm zdrowo przesadzo , i momentami tak przydupi że masakra.W tym wypadku mo całkowito racja.Trza o tym pisać.Że jechoł szybko.Za szybko.I nie istotne jest zdanie rodziny , bo to forum jest dlo nos.Ten dział zaś po to, coby był jak nojmniejszy.....Vatzeque-dej se byka w ściana , abo cuś.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goorny ma racje. po co temat z samymi swieczkami. to "ku przestrodze" a nie "zapal za zmarlych". trzeba wyciagnac wnioski z czyjegos wypadku i zapamietac.zdjecia daja do myslenia i dzialaja na wyobraznie tych ktorzy ja maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi słów..[*] ..kiedyś byłem na kazimierzu oglądać GSXR750 SRAD i gość miał jeszcze cbr 1000RR ciemnego koloru, mam nadzieje że to nie ten sam chłopak? ;(Tak naprawde każdego z Nas to może spotkać, i szkoda polemizować na ten temat.Pozostałym Życze wyobraźni, obyśmy mieli wiecej szcześcia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki zostały wklejone dla NASZEGO dobra, a nie dla taniej sensacji. Cieszcie się, że jest ktoś taki jak Piotr, któremu zależy i któremu się chce coś zrobić dla uratowania komuś zdrowia lub życia.To po pierwszePo drugie rzućcie okiem na przekrój profilu ramy i pomyślcie, ile na rynku jest motocykli z poszpachlowaną i polakierowaną ramą. Sam widziałem wiele, ale niestety do właścicieli nie docierało że jeżdżą na bombie zegarowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.