Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bytom


bandit915

Rekomendowane odpowiedzi

witam,wczoraj wieczorem okolo 22;00 kumpel miał wypadek w bytomiu na karbiu odcinek drogi od McDonalda w strone plejady.osobiście wypadku nie widziałem bo przyjechalem juz po całym zajsciu jak była policja i straż pożarna.kierowcy nic sie nie stało choć grafitowa R1 zostala dość fest zniszczona.jak do tego doszlo to nie wiem bo kumpla zabrali na komisariat a motor odcholowali na lawecie na parking strzezony.moze dzisiaj bede z nim gadać to napisze coś wiecej pozdrawiam i uwarzajcie na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obaj to moi znajomi z bytomia znam,to że oboje na R1 to prwada jedna niebieska druga grafitowa nowsza wersja tej grafitowej w jednej sytuacji z niebieską to kumpel poniekąd poszkodowany bo nie wiadomo jak policja ustali a przy wczorajszej to kumpel jest sprawcą całego zajscia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,wczoraj wieczorem okolo 22;00 kumpel miał wypadek w bytomiu na karbiu odcinek drogi od McDonalda w strone plejady.osobiście wypadku nie widziałem bo przyjechalem juz po całym zajsciu jak była policja i straż pożarna.kierowcy nic sie nie stało choć grafitowa R1 zostala dość fest zniszczona.jak do tego doszlo to nie wiem bo kumpla zabrali na komisariat a motor odcholowali na lawecie na parking strzezony.moze dzisiaj bede z nim gadać to napisze coś wiecej pozdrawiam i uwarzajcie na siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam to znowu ja to fakt link zapodany wcześniej jest o nim ale nie mam ludzi idealnych,tak sie składało ze wracał z gryla a,że rano miał jechać do pracy to wolał wcześniej wyjechac i isć wcześniej spac choć na alkomacie nie wykazało dwuch promili bo przed chwilą mu to pokazywałem i nie 1400zł tylko 1000zł bo wiecej nie miał,moto co prawda na niemieckich tablicach bo świezo sprowadzony i był w trakcie załatwiania wszystkich formalności a jak to gazety lubią sobie dokolorowac co nie co,z tego co kumpel gadał wina była puszki bo zajechała mu droge,że jakby nie auto to sobie by spokojnie dojechał do domu ale ze miał wypite to wszystko poszło na niego,wiem bo z nim gadałem wypuścili go na drugi dzień a dziś był ze mną na chudowie zabrali mu tylko prawko i nie wiedomo co bedzie dalej czy sad grocki czy co??? miejmy nadzieje ze wszystko bedzie ok i nie był dresiarzem bo miał cały kombinezon i smiga na moto już ponad 13 lat a na gumie to jeżdzi lepiej niż nie jeden weteran.wiec darujcie sobie głupie teksty bo nie mam ludzi co nigdy nie prowadzili auto czy motoru chociasz jaz pod wpływem lub po całonocnej imprezie nie ma ludzi którzy jerzdzą z dozwolona predkością.Ci co go znaja na bytomiu to wiedzą,że jest spoko gościu i,że jeżdzi lepiej niż nie jeden z nas.Nie oceniajcie ludzi po tym co pisza w gazetach ale po tym jacy oni są wiec jak go nie znacie to sobie odpuście polowa z tego to bujdy jak w karzdym reportarzu o DAWCACH czy WARZYWKACH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty chrzanisz??? (żeby nie powiedzieć mniej kulturalnie)Że 1000 to nie to samo co 1400? Że gdyby nie samochody na drogach to by się spokojnie dojeżdżało do domciu? Że przecież miał kombinezon, że dupka z drucikiem między uszami (dobrze powiedziane Mario) należy uszanować? Że kążdy jeździ czasem po kielichu? Lepiej nie cytuję dalej.Mam nadzieję, że wywalą go z roboty, że będzie musiał pokryć wszystkie koszty zdarzenia i jeszcze mu dorzucą za próbę przekupstwa.?przed kompem życie wygląda inaczej i na motorze?Życie przed kielichem i po kielichu też wygląda inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie twierdze,ze wszyscy są tacy sami ale prawie karzdy kiedyś prowadził choć raz pod wpływem wiem po doświadzczeniu,też mi się kiedyś zdarzyło kilka razy ale dziś już tego nie robie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.