Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dąbrowa Górnicza


Kurakijczyk

Rekomendowane odpowiedzi

tylko w razie konieczności wykonania resuscytacji ale i tak należy to robić w dwie osoby. Skrzyżowanie znam i moim zdaniem jeśli kolega jechał lewym za szybko to mógł po prostu zostać nie zauważony, po za tym o ile się nie mylę nie wolno wyprzedzać przed skrzyżowaniem, jeśli ktoś to robi to na własną odpowiedzialność[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Piszę to do "księżniczka na ducaciku" przecież to jest wina BMW bo wymusił kierowca pierwszeństwo, a Ci co piszą że to wina 50 na 50 niech się pukną w czoło skoro nie mają pojęcia o okolicznościach tego wypadku.Na mapie widać kto jak jechałhttp://img8.imageshack.us/img8/5950/mapaptn.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSIĘZNICZKA- WIESZ CO POWIEM CI TYLE ROZWAŻ SŁOWO WYPADEK CZYLI NIEFART LECZ WINNY JEST KOLEGA Z BMW ALE NAPEWNO NIEZROBIŁ TEGO SPECJALNIE ALE WIDOCZNIE BRAKUJE CHŁOPAKOWI WYOBRAŻNI A ZARAZEM JAK CHŁOPAK LEZAL NA ULICY TO TLUM GAPIOW PATRZYLO TYMI SLEPIAMI I NIC NIEZROBILI ZARAZEM KOLEGA Z BMW BO TO ODEMNIE KOLEGA SCIAGNAL KASK CHLOPAKOWI Z POMOCA DRUGIEJ OSOBY NIKT SIE DO TEGO INNY NIEKLAPIL A ZARAZEM PECH IZ KTOS WSZEDL NA PASY A PAN JADACY W STRONE DABROWSKIEGO USTAPIL A PAN Z BMW NIESTETY ALE CHCIAL ZDAZYC CO BYLO GLUPOTA NIEUPEWNIAJAC SIE CZY MA MIEJSCE PO DRUGIEJ STRONIE BO WIDZIAL SAMOCHOD I WIDZIAL DO CHOLERY TE SUZUKI WIEC SKONCZCIE PIERDZIELIC GLUPOTY NIEWAZNA WINA BO CHLOPAK JUZ NIEWSTAL WIEC POZOSTALO WSPOLCZUC RODZINIE A CHLOPAKOWI Z BMW WYOBRAZNI I ROZUMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSIĘZNICZKA- WIESZ CO POWIEM CI TYLE ROZWAŻ SŁOWO WYPADEK CZYLI NIEFART LECZ WINNY JEST KOLEGA Z BMW ALE NAPEWNO NIEZROBIŁ TEGO SPECJALNIE ALE WIDOCZNIE BRAKUJE CHŁOPAKOWI WYOBRAŻNI A ZARAZEM JAK CHŁOPAK LEZAL NA ULICY TO TLUM GAPIOW PATRZYLO TYMI SLEPIAMI I NIC NIEZROBILI ZARAZEM KOLEGA Z BMW BO TO ODEMNIE KOLEGA SCIAGNAL KASK CHLOPAKOWI Z POMOCA DRUGIEJ OSOBY NIKT SIE DO TEGO INNY NIEKLAPIL A ZARAZEM PECH IZ KTOS WSZEDL NA PASY A PAN JADACY W STRONE DABROWSKIEGO USTAPIL A PAN Z BMW NIESTETY ALE CHCIAL ZDAZYC CO BYLO GLUPOTA NIEUPEWNIAJAC SIE CZY MA MIEJSCE PO DRUGIEJ STRONIE BO WIDZIAL SAMOCHOD I WIDZIAL DO CHOLERY TE SUZUKI WIEC SKONCZCIE PIERDZIELIC GLUPOTY NIEWAZNA WINA BO CHLOPAK JUZ NIEWSTAL WIEC POZOSTALO WSPOLCZUC RODZINIE A CHLOPAKOWI Z BMW WYOBRAZNI I ROZUMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niestety taka jest prawda..ehhh kolejny ........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam firmę zajmującą się odszkodowaniami i rodzinie chłopaka który zginął należy się jak najbardziej odszkodowanie tj,zadośćuczynienie jeżeli ktoś ma jakiś kontakt z jego rodziną to prosze żeby się ze mną skontaktowali wystarczy sms , szkoda chłopaka ale teraz trzeba pomóc jego rodzinie , dziecią jak takie były .Mój numer to 513 488 778 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostawiam to bez komentarza jak nie umiesz czytać to do szkoły chodzi mi o pomoc rodzinie będziesz teraz urzymywał jego kobiete i dziecko ? bo zdaje mi się że nie , koleś z bmw dostanie mandat i to tyle a kobieta tego motocyklisty co ma powiedziec ?
A że się przy okazji przydziobie parę groszy na cudzym nieszczęściu to inna bajka? Czytając posty "Księżniczki na dukaciku" mam wrażenie, że większa krzywda stałą się jej koledze, który - jak by na to nie patrzeć - jest jednak sprawcą wypadku niż chłopakowi, który zginął.Najlepiej jedź do rodziny tego chłopaka, stań przed nimi, popatrz im prosto w oczy i powiedz, że wszystko jest ok, bo sprawca też jest motocyklistą. Ja nie twierdzę, że gość to zrobił celowo, nie mam zamiaru go też osądzać, szczerze mu współczuje bo każdy może się znaleźć w takiej sytuacji ale takie czupurne zachowanie i wyzywanie kogoś od "cweli" raczej nie przystoi, tym bardziej w takim temacie, tym bardziej z ust (palców) kobiety. [*] dla motocyklisty i jego rodziny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grabarz za pochowek tez bierze kase , ksiadz tez , ludzie opanujcie sie !!![*]
Jest różnica pomiędzy pochowaniem kogoś kto być może był katolikiem, a namawianiem jego rodziny do ubiegania się o odszkodowanie szukając przy tym zysku; ale to nie jest ani czas ani miejsce, żeby Ci to tłumaczyć....Kolejna wielka tragedia [*]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsz szkoda mi was...widać jezdzicie zgodnie z przepisami po mieście po nastepne Wy mnie tez obrazacie
jak czytałem te posty to ręce mi opadły udało Ci się wysunąć na pierwszy plan w tak poważnym temacie i najbardziej szkoda to mi Ciebie na Twoim miejscu zakopałbym się pod ziemie i zmienił nick z Księżniczki na Kreta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostawiam to bez komentarza jak nie umiesz czytać to do szkoły chodzi mi o pomoc rodzinie będziesz teraz urzymywał jego kobiete i dziecko ? bo zdaje mi się że nie , koleś z bmw dostanie mandat i to tyle a kobieta tego motocyklisty co ma powiedziec ?
propozycję pracy, którą wykonujesz dostałem jakiś czas temu i podziękowałem! czytać potrafię... drogie dziecko!to nie miejsce na poszukiwanie klienta!!! a jeśli, to tylko świadczy to o Tobie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co was boli w tym ze "prawnik" wyciagnie od ubezpieczyciela 10/10 z czego wezmie za swoja prace 1/10? Lepiej nic nie robic i zostawic ich bez pieniedzy?Oburzenie jest takie jakby Fihgter2005 chcial kupic czesci z rozbitego motocykla.Kondolencje dla rodziny.
udział procentowy jest znacznie wyższy... po stronie hieny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica pomiędzy pochowaniem kogoś kto być może był katolikiem, a namawianiem jego rodziny do ubiegania się o odszkodowanie szukając przy tym zysku; ale to nie jest ani czas ani miejsce, żeby Ci to tłumaczyć....Kolejna wielka tragedia [*]
no wlasnie ,jest roznica , katolik katolika chowa za pieniadze a za swoja "roboczogodzine "bierze wiecej niz autoryzowany serwis BMW . ale to nie jest ani czas ani miejsce, żeby Ci to tłumaczyć....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synka nie ma, a typ w temacie opisującym jego ostatni wypadek pisze że może wytargać odszkodowanie. Nie mam słów - ostrzeżenie za to powinno poleciec. Takie rzeczy to na PW a nie reklama nad "miejscem zdarzenia". Żaden grabarz się tutaj nie ogłasza. Sprawa przykra dla obu stron ( dla trzeciej miejsce na reklamę ) - niech może nas to troszeczkę nauczy, że musimy brać pod uwagę nie tylko swoje, ale i cudze błędy. Większość z nas uniknęła już jakiejś kolizji dobrze obserwując i rozpatrując drogę, i ewentualne zagapienie kierowcy puszki... szkoda że teraz też się tak nie stało Wytrwałości dla rodziny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce tu rozstrzygać winy czy rozdrapywać ran, ale jednej rzeczy nie rozumiem, może sie myle i ktoś mnie wyprowadzi z błędu. Jesli bylo tak jak wynika z mapki i w kazdym kierunku są 2 pasy, to jeśli motocyklista jechał lewym to właśnie wtedy powinien być widoczny, jakby jechał prawym pasem mógłby być zasłoniety przez samochod. To i tak nic nie zmieni... szkoda chłopaka. Szkoda że nie miał kumpli którzy wybiliby mu to Tornado z głowy, może teraz chłopak by żył, choć z drugiej strony czasami nawet najlepszy kask nie pomoże. Szkoda chłopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ,jest roznica , katolik katolika chowa za pieniadze a za swoja "roboczogodzine "bierze wiecej niz autoryzowany serwis BMW . ale to nie jest ani czas ani miejsce, żeby Ci to tłumaczyć....
Proponuje najpierw zrozumieć co napisałem wcześniej, a dopiero później starać się błyskać intelektem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.