Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jak To Nazwać?


Manka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis na forum Hondy Hornet, jeden z użytkowników umieścił swój filmik z przejażdzki. 2 pasmówką, krajowa 10-tka na wysokości miejscowości Motaniec ( gdzies tam nad morzem) chcę wyprzedzić dwa campingi doznał szoku...

No, aż się zastanawiam, czy aby na pewno na autostradzie nie grozi czołówka.Tak dla przestrogi, jesli ktoś jest przekonany, że na takiej drodze można spokojnie pociskać lewym pasem Ps. komentuje w miarę kulturalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzis na forum Hondy Hornet, jeden z użytkowników umieścił swój filmik z przejażdzki. 2 pasmówką, krajowa 10-tka na wysokości miejscowości Motaniec ( gdzies tam nad morzem) chcę wyprzedzić dwa campingi doznał szoku...

No, aż się zastanawiam, czy aby na pewno na autostradzie nie grozi czołówka.Tak dla przestrogi, jesli ktoś jest przekonany, że na takiej drodze można spokojnie pociskać lewym pasem Ps. komentuje w miarę kulturalnie
No faktycznie, przerąbane. Ci motocykliści to szaleńcy, nie dość że jadą pod prąd przy lewej krawędzi jezdni narażając niewinne istnienia na przeniesienie się na tamten świat, to jeszcze bezszczelnie wracają na ten pas po wyminięciu prawidłowo jadącego bogu ducha winnego kierowcy samochodu z przeciwka, który to przecież takiego szaleńca się nie spodziewa. Po prostu masakra.... I jak tu się nie dziwić, że motonici mają taką opinię...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja jadac kiedys do bielska krajowa 1, jade sobie spokojnie prawym pasem puszka, a tu mnie wyprzedza moto, patrze a on ostro heble wciska i wbija przedemnie, sie okazuje ze stare malzenstwo (ok 65lat kazde) jedzie sobie trabantem od skrzyzowania gdzie skreca sie do tesco i castoramy w strone czechowic.... z tym ze pod prad ;Pjakiez zdziwienie musial miec na twarzy ten bajker hehehe, ale nie chcialbym byc w jego skorze, bo czesto jezdze tamta droga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.