Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jak To Nazwać?


Manka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czytając wypowiedzi użytkowników brian i kondraxk śmiem twierdzic że panowie są chyba uzytkownikami kosiarek ogrodowych a zrobic prawo jazdy planują za kilka lat. LUDZIE!!!!! K...WA JAK MOŻNA PISAC TAKIE BREDNIE???!!!! Rozumiem że jak następnym razem ktoś spotka na drodze takiego debila to może to byc któryś z was?? Skoro wg waszej wiedzy kierowca vw pojechał zgodnie z przepisami to ja wysiadam....
Kat. A i B zdałem za pierwszym razem, z czego pierwszą z nich w tym tygodniu. Teoria zdana bezbłędnie Wyluzuj poślady battlax bo zawału dostaniesz i na moto nie będziesz jeździł, a to przecież taka fajna rozrywka Może joga ?Nie wiem czemu tak napisałem, zasugerowałem się poprzednim postem i chyba dostałem zatwardzenia umysłowego. Jeśli to Alzheimer, to pozdrawiam wszystkich póki jeszcze wiem o czym piszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla odmiany... kasowanie tyłów.. a moze zabawa w kręgle?http://www.youtube.com/watch?v=J-qyB2D1xDY

Bez obrazy ale wiekszość z was najwidoczniej nie patrzy na znaki ;] w 20 sekundzie widać znak mówiący o odcinku jezdni o ruchu dwukierunkowym (A-20). Bardzo niebezpieczna sytuacja, całe szczescie ze zdążył uniknać kolizji...Pozdrawiam
Faktycznie znak jest. I oznacza on, że ten kierowca nie jechał pod prąd. Może remont był i tak ruch puścili.
Chłopcu mówicie o tym znaku? http://www.grupa33.jgora.pl/html/znaki/a-20.gifA jaki to jest znak, tzn do jakiej grupy zaliczamy? Ostrzegawcze prawda? A o czym nas ostrzegają znaki ostrzegawcze? bo chyba nie o tym, że od tego znaku mamy odcinek jezdni dwukierunkowy tylko po jakiejś odległości (150-300 m)Panowie, zanim wyjedziecie na drogę..przyswójcie sobie dokładniej wiedzę, tu możecie jej troszke zaczerpnąć.--> TUTAJ <--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki to jest znak, tzn do jakiej grupy zaliczamy? Ostrzegawcze prawda? A o czym nas ostrzegają znaki ostrzegawcze? bo chyba nie o tym, że od tego znaku mamy odcinek jezdni dwukierunkowy tylko po jakiejś odległości (150-300 m)
Beeeeeeeeezzzzzzzzzzzzddddduuuuuuuurrrrrrrrraaaaaaaaaaa !!! Odległość znaku ostrzegawczego od miejsca niebezpiecznego wynosi od 150 do 300 metrów na drogach, na których dopuszczalna predkość przekracza 60 km/h, oraz do 100 metrów na pozostałych drogach. Jedynym wyjątkiem jest znak A-7 "Ustąp pierwszeństwa przejazdu", który umieszcza się w odległosci do 50 metrów od skrzyżowania na drogach, na których dopuszczalna prędkość pojazdów przekracza 60 km/h, oraz do 25 metrów od skrzyżowania na pozostałych drogach. Wiemy już wiemy, głupoty popisaliśmy, napisałem to w poście wyżej.Edit:Najmocniej przepraszam Manka, jeszcze zapomniałem dodać, żebyś przed wyjazdem na ulicę przyswoiła sobie dokładniej wiedzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.