Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Debili Z Zabrza (?)


thor_n

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

eee nie ma co porównywać bo można to samo powiedziec ze hondy cbrki 600 to najbardziej dresiarski motor dla ćwierćinteligentów w paskach, na pewno milo nikomu nie bedzie wiec z takimi komentarzami prosze sie powstrzymac, tak to juz jest ze kazdy kupuje taki motor jaki mu sie podoba i na jaki go stac a ze suzuki sa najladniejsze i jedne z tanszych to i popyt jest wiekszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię o normalnych motocyklistach tylko tych młodzikach, co nawet prawka nie mają i nie zamierzają zrobić, no i których widuję właśnie tak "jeżdżących" pod platanem. No chyba że to któryś z Was był np Rozmowę takich cwaniaków też słyszałam raz pod platanem, więc wyciągam wnioski z tego co widziałam i TYCH których widziałam i nadal widuję w obrębie tego centrum handlowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety debili nie brakuje i myślę że warto to piętnować. Jazdę na czerwonym widziałem jakieś 3 tyg temu w Sosnowcu (skrzyżowanie sąsiadujące z tym na którym zginął Znajda) - samochody stoją na czerwonym już dobrą chwilę a moto przeciska się między nimi i spokojnie na czerwonym wjeżdża na skrzyżowanie i skręca w lewo - biały sport, motonita w czarnym chyba kombiku.Z kolei w Katowicach na Granicznej (od kościoła do 1-go Maja) normą jest jazda po chodniku żeby ominąć korek -zwłaszcza kolega na niebieskim supermoto.Można się jedynie domyślać jakie k**wy lecą z ust przechodniów i kierowców na taki widok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE WIEM CZY TO CI SAMI ALE DZIŚ ŚMIGALI PO HALEMBIE SĄ TO DWA CZARNE MOTORY PRZEROBIONE NA GOLASY ALBO RACZEJ TO CO Z TYCH MOTORÓW ZOSTAŁO JEDNE TO HYBA CZARNA CBRKA BEZ OWIEWEK A DRÓGI TO CZYSTY GOLAS PODEJRZEWAM Z E TO DWUCH MŁODYCH SZCZYLI PRZESIEDLI SIE Z SKUTERKÓW NA COŚ WIĘKSZEGO DLATEGO UWARZAJCIE BO CZUJĄ SIĘ TAK JAKBY BYLI SAMI NA DRODZE :-)))) POZDRAWIAM I LEWA W GÓRE,ŻAŁUJE ZE NIE ZOBACZYŁEM TABLIC BO BY BYŁO WIADOMO SKAD SĄ ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakby tak dołożyć w dziale KU PRZESTRODZE temat przyklejony pt NAPIĘTNOWANI... ;)opis zdarzenia, moto, miejsca i częściowo nr rejestr (z wiadomych względów)... i zacznijmy sami robić z tym porządek!
Bardzo dobry pomysł,jestem ZA.Może jak ktoś zobaczy że został opisany to sięgnie po rozum do głowy skoro nie zrobił tego przed wsiednięciem na motocykl.Pomysł jest bardzo dobry .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei w Katowicach na Granicznej (od kościoła do 1-go Maja) normą jest jazda po chodniku żeby ominąć korek -zwłaszcza kolega na niebieskim supermoto.
Zdecydowanie bardziej wolę gościa na supermoto, którego miałem okazję kiedyś spotkać, niż puszki jeżdżące po tym chodniku. On przynajmniej nie zajmuje całego chodnika omijając ten korek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE WIEM CZY TO CI SAMI ALE DZIŚ ŚMIGALI PO HALEMBIE SĄ TO DWA CZARNE MOTORY PRZEROBIONE NA GOLASY ALBO RACZEJ TO CO Z TYCH MOTORÓW ZOSTAŁO JEDNE TO HYBA CZARNA CBRKA BEZ OWIEWEK A DRÓGI TO CZYSTY GOLAS PODEJRZEWAM Z E TO DWUCH MŁODYCH SZCZYLI PRZESIEDLI SIE Z SKUTERKÓW NA COŚ WIĘKSZEGO DLATEGO UWARZAJCIE BO CZUJĄ SIĘ TAK JAKBY BYLI SAMI NA DRODZE :-)))) POZDRAWIAM I LEWA W GÓRE,ŻAŁUJE ZE NIE ZOBACZYŁEM TABLIC BO BY BYŁO WIADOMO SKAD SĄ ....
Też ich widziałem parę razy na Halembie. Maszyny trudne do zidentyfikowania. Styl jazdy - kompletny brak rozumu. Prędzej czy później matka natura zweryfikuje ich umiejętności i będzie kolejny post w dziale ku przestrodze.PzdrStrusiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Do ?motoniki? co smiga po Franciszkańskiej w Zabrzu miedzy innymi wczoraj 27.05.2009 godz ( 16:00 ? 20:00 ) ? człowieku jeśli to czytasz to weź Se na wstrzymanie !!! z****anie po osiedlowej drodze miedzy dwoma szkołami chmarą dzieci i starszych ludzi idących na poczęte do odcięcia i to kilkunastokrotnie jest objawem totalnego debilizmu, wczorajszego dnia prawie załatwiłeś mi siostrę na przejściu dla pieszych. Nie rób powtórki z rozrywki bo będę 1 który zadzwoni po policje !!! PS a numery rejestracyjne pamiętam i chętnie przekaże , bo debili na moto już dość szczególnie jak to dotyczy własnej ulicy i najbliższych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tak , jak „motogłupek” nie zmądrzeje i to się powtórzy to do zobaczenia … Panwie policjanci chętnie pomogą bo mieli dość sporo zgłoszeń wczoraj w jego sprawie więc są chętni do współpracyŻeby nie było to nie jestem „mocherem” można zaszaleć ( odkręcić ) ale nie na takiej drodze nie przy tylu niewinnych potencjalnych ofiarach , większość do bezbronni piesi i małe dzieci to osiedle a nie tor i w dodatku o takiej godzinie , zrozumiał bym raz wieczorem czy w nocy ale nie wtedy gdy najwięcej ludzi każdemu morze się zdarzyć chwila zapomnienia ale nie przez kilka godzin w koło po osiedlu bez przesady !!! PS. Dodam ze tam jest 40 km/h poczta ,mase sklepów ,szkoły ,kościół , kilka barów i zawsze trzeba przejść przez ta drogę po której zapier…. ten kolo , starsi ludzie jak wiadomo idą do kościoła ludzie po pracy do sklepów dzieci biegają kilka podpitych wychodzi z baru , o wypadek naprawdę nietrudno to cud że się nie ropier…. wczoraj . Ma kolejną szanse niech jej nie zmarnuje !!!

Nie wiesz że zakazany owoc smakuje najlepiej??
A reklamę to im można zrobić nawet za free ale na komendzie.A co z zakazanym owocem …. jak zapłacą grzywnie to będzie raczej smak goryczy ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piłowałem go tyle czasu dlatego, że nie umiem strzelać ze sprzęgła i nie za każdym razem wychodziło czysta na kole :|
Szymonie – nie rób se jaj z powagi sytuacji , sam dobrze wiesz że było to irytujące a co do twojego komet to Ty ze swoimi umiejętnościami to na koło możesz postawić wózek sklepowy w supermarkecie ;-) a nie moto ;-) heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać, jak kiedyś w ten sposób kogoś *poturbujesz* to na pewno się przyda.Do motóra trzeba dorosnąć, nie tylko fizycznie.
Jeżeli na podstawie tego co napisałem twierdzisz, że to ja to gratuluje.Pewnie, że trzeba - dlatego masz kibla - no offenceBez odbioru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ?motoniki? co smiga po Franciszkańskiej w Zabrzu miedzy innymi wczoraj 27.05.2009 godz ( 16:00 ? 20:00 ) ? człowieku jeśli to czytasz to weź Se na wstrzymanie !!! z****anie po osiedlowej drodze miedzy dwoma szkołami chmarą dzieci i starszych ludzi idących na poczęte do odcięcia i to kilkunastokrotnie jest objawem totalnego debilizmu, wczorajszego dnia prawie załatwiłeś mi siostrę na przejściu dla pieszych. Nie rób powtórki z rozrywki bo będę 1 który zadzwoni po policje !!! PS a numery rejestracyjne pamiętam i chętnie przekaże , bo debili na moto już dość szczególnie jak to dotyczy własnej ulicy i najbliższych ?
Ok, sorry, to się więcej nie powtórzy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.