Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Debili Z Zabrza (?)


thor_n

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

[..]będę 1 który zadzwoni po policje !!! [..]
Dziwie się ześ tego nie zrobił.
dobra - 1:0. Dać wam adres sprawcy i będziecie linczować? czy od razu chemiczna kastracja?
i jedno i drugie
Pewnie, że trzeba - dlatego masz kibla - no offence
A to czego tyczy? Bo nie kumam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc w ten sposób takie barany psują opinie innych motocyklistów Też miałem podobną sytuację tylko że ja jechałem na moto ,a takie barany mnie wyprzedzały szkoda że jechałem z żonką bo bym im nakopał do d...py , brak słów później to tylko wina puszkarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc w ten sposób takie barany psują opinie innych motocyklistów Też miałem podobną sytuację tylko że ja jechałem na moto ,a takie barany mnie wyprzedzały szkoda że jechałem z żonką bo bym im nakopał do d...py , brak słów później to tylko wina puszkarzy
Rozumiem, że dwa razy Cie wyprzedzali i dwa razy byłes z Żona? - posty sa dwa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że dwa razy Cie wyprzedzali i dwa razy byłes z Żona? - posty sa dwa...
gościu...Ty jesteś bardziej pier** niż ustawa przewiduje (tylko mi się wydaje czy innym także?) ;/ albo takiego cwaniaka zgrywaszdaj na "neutral" i pomyśl czasem co piszesz, a bardziej pomyśl nad swoim zachowaniem(jeśli to Ty jeździłeś) jak podupcony.ByQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gościu...Ty jesteś bardziej pier** niż ustawa przewiduje (tylko mi się wydaje czy innym także?) ;/ albo takiego cwaniaka zgrywaszdaj na "neutral" i pomyśl czasem co piszesz, a bardziej pomyśl nad swoim zachowaniem(jeśli to Ty jeździłeś) jak podupcony.ByQ
Nie powinieneś już spać?*dlaczego najwięcej do powiedzenia maja leszcze?*już wiem dlaczego forum ma tylu użytkowników ... (czy jak takich nazwać - generator chujstw losowych?) - po pierwszej awarii powinno się to wszystko wyplewić.edit: Nie jestem Twoim "gościem" - w ogóle nie jesteśmy na Ty - miej to na uwadze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj oj oj internetowy kozak uwielbiam takich. Pozwól szefie nie-leszczu, że się wepcham Wam w rozmowę.Netykiety masz w sobie mniej niż mój kibel koni mechanicznych jak był seryjny. Jaką awarię masz na myśli? Kabla z internetu? generator chujstw losowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj oj oj internetowy kozak uwielbiam takich. Pozwól szefie nie-leszczu, że się wepcham Wam w rozmowę.Netykiety masz w sobie mniej niż mój kibel koni mechanicznych jak był seryjny. Jaką awarię masz na myśli? Kabla z internetu? Miałeś na myśli "motocyklistę" (celowo w cudzysłowiu) dającego czadu przed szkołą?Jak chcesz możesz zostać moim gościem , a no i do tych okularków w profilu bardziej Ci pasuje koszula w kratę niż kombik więc nie zgrywaj cwaniaka.P.S. No nie gadaj, że mi dzisiaj nie odpiszesz =\ doczekać się nie mogę. Poszedłeś spać czy jaki uj?
Internetowy kozak? i uwielbiasz takich? Przecież Ty masz internet od roku, wcześniej rodzice nie pozwalali, bo byłeś w szkole podstawowej.Nie zrozumiałeś nic, ale jednak zdecydowałeś się odpisać - pytam - po co?Co do okularów - zawsze moge je ściagnąć specialnie dla Ciebie, i co kolegami się wybronisz? - rozumiem - to typowe w Twoim wieku i takim poziomie intelektualnym jaki sobą reprezentujesz. Koszula w kratke bardziej niż kombik? Przepraszam, że nie pracuje przy łopacie, jak ... - ok - nie dam się sprowokować (wiesz sam kto :> ).DO WSZYSTKICH MYŚLĄCYCH:Panie i Panowie oficjalnie ogłaszam, że permanentnie robie sobie jaja, i nie należy brać tego wątku na serio. Rozbestwiłem się z kolegami z garażu na forum i to wszystko. Serdecznie Pozdrawiam i Lewa w górze.DO RESZTY:Tak przepraszam, jestem niedouczonym gnojem, który cfaniaczy w internecie. Błagam nie bijcie i nie śmiejcie się z moich okularów Edit: Tak poszedłem spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.