Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bytom - Piekary Śląskie


tomala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś koło godziny 16-17 widziałem wypadek niedaleko wylotu z ul. Witczaka w Bytomiu w kierunku Piekar Śląskich. Jadąc w kierunku Piekar przygwożdżony do barierek był motocykl o dziwo przez RADIOWÓZ policyjny! Po stronie przeciwnej na tej samej wysokości lecz w kierunku Katowic nie wiem czy to za sprawą tego samego wypadku ale widziałem jedynie (oprócz policji i straży pożarnej)... ciało prawdopodobnie rowerzysty... Ktoś posiada może szersze info na temat tego co się tam wydarzyło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierunek Bytom- golf potrącił rowerzystę, jak ja przejeżdżałem stał już karawan a policja ustawiała cyferki na jezdni i robiła zdjęcia. Po drugiej stronie, kierunek- Piekary Śl. rzeczywiście stał motocykl oparty o barierki, czarny i jak mnie wzrok nie mylił z czarną tablicą ( jest to jeszcze możliwe wogóle ? ) Trudno określić czy był po jakiejś kolizji. Tyle tylko w tym temacie dojrzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja jechałem od strony Łagiewnik leciał radiowóz a sygnale,a po dojeździe a miejsce wypadku policja stawiali na nogi monite którego wyrzuciło za barierę.Ciało chyba rowerzysty leżało na przeciwnym pasie .Nie wiem co tam się stało ale naprawdę wyglądało jakby radiowóz wepchną monite na bariery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak koleś na ciemnym motocyklu uciekał przed radiowozem na wysokości BP na Arki Bożka w Bytomiu w kierunku Piekar.Jak dojechałem na miejsce to widziałem już leżący motor.Wyglądało mi to na szlifa ale trudno rzec.Natomiast jeśli chodzi o rowerzystę to został potrącony przez samochód i z tego co wiem niestety nie przeżył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rzesz jechaliśmy własnie wczoraj z kumplem ok. gdz. 15-tej i widzieliśmy ten wypadek, ale wtedy moto jeszcze tam nie było, co za cholerne miejsce, trzeba uważac jadąc od strony Arki Bożka, na tym skrzyżowaniu gdzie jest wyjazd z ul. Witczaka jest wybicie, moża przy większych prędkościach wyglebic się  szkoda rowerzysty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"złego licho nie bierze" w tym przypadku sie sprawdziło, skoro zginał rowerzysta. szkoda go...;|naćpany pseudomotocylista... i przez takich debili opinia o normalnych motocyklistach jest taka a nie inna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.