Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Policjant Na Motocyklu


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

...do siebie że nie zapanowałam nad motem.
I pierdykłaś się w palec przy wbijaniu gwoździ Mi się też 6 pkt dostało za coś podobnego, tylko ja nie stwarzałem zagrożenia bo droga pusta była jak jechałem. I nie mam żalu do pana policjanta, nawet miły był (ten co prowadził sprawę - nie ci co na miejsce zdarzenia podjechali).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja tez dostalem 6pkt za dzwonka i tyle nie ubolewam nad tym bo i nie ma nad czym kase sie odrobi punkty po roku kasuja tylko gorzej z moja noga:/ (ledwo laze) a juz 18mies minelo od dzwonawiec zeby nie odbiegac od tematu co to za roznica czy glina na moto czy w radiolce jak bedzie upierdliwy to bedzie cienko i tyle i mysle ze ten temat to mozna raczej przeniesc na ogolne bo troche nie pasuje do dzialu ku przestrodze z wyjatkiem jego poczatku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... kłócicie się o bzdety a FAKT jest jeden !!!! (nie piszę o gazecie ani o Rydzyku)Policja karze nas za wykroczenia (błędy) jakie sami popełniamy i niestety, ale wiedząc o tym jakie mogą być tego skutki. Nie ma co tu sobie gdybać, że ten policjant mnie ukarze tak czy tak. Praca policji polega na pilnowaniu porządku publicznego i za to otrzymują pieniążki. Tak jak każdy z nas za pracę otrzymuje wynagrodzenie. Pomyślcie po co policja ma służbowe motory ?Na pewno nie po to aby ścigać puszki, bo uciekający puszeczką przestępca da se rade z motorkiem i dobrze wiemy jak . Motorki mają z przeznaczeniem dla tych co śmigają na 2oo, a dlaczego ?Niestety ale winni są ci co wolą się nie zatrzymywać. Pewnie wszyscy zaraz mnie zlinczują za to że przecież się zatrzymują i takie tam. Gówno prawda !!! Bowiem ci co się nie zatrzymują wolą zachować to dla siebie. Nasuwa się pytanie dlaczego się nie zatrzymują ?Pewnie powody są błahe :- brak prawka- łykną se ciut więcej niż powinien- nie ma OC- motorek nie zarejestrowany- boi się kolejnego mandatu... itd.Jak widzicie sami działamy na swoją szkodę (nie wszyscy i dobrze o tym wiem). Powiedzcie mi jeszcze czy jesteście przeciwni wlepianiu mandatów tym co łamią przepisy ?moje zdanie na ten temat jest proste:- łamie przepis to poddaję się karze- nie uciekam przed karą- mam HONOR i odwagę ponieść konsekwencje swoich błędówJeszcze jedno, pomimo braku kategorii "A", nie mam wahania aby się zatrzymać i ponieść surową kare za to że łamię przepis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badman chciałbyś a dostałam za to że się sama wypieprzyłam na mocie i się uszkodziłam.
Jak wracaliśmy z Rajgrodu wczoraj to też trafiliśmy na podobny wypadek - dziewczyna ostro hamowała przed przejazdem kolejowym a że nawierzchnia tam była fest dziurawa i zażwirowana to zaliczyła szlifa. Policjant przybyły na miejsce oczywiście chciał wlepić mandat, ale kulturalnie zapytaliśmy się go czy chce dawać jej mandat za to że mamy dziurawe drogi? Skończyło się na tym że skupił się na regulowaniu ruchu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie policjant na moto zatrzymał za jazdę lewym pasem na podwójnej ciągłej w korku - CHYBA, bo skończyło się na rozmowie o motocyklach (ani słowa o wykroczeniu) i o tym co ja robię na gliwickich rejestracjach w Opolu Papiery sprawdził.A tak poważnie to facet bardzo mądry/sprytny - zatrzymuje mnie za omijanie korka - wszyscy puszkarze, którzy to widzieli zadowoleni - ja zadowolony bo bez mandatu - "wilk syty owca cała"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak przekroczenie prędkości o 100%.W taryfikatorze jest max mandat przewidziany za 50km/h i więcej, a górnej granicy nie ma. I za to jest 500zł (nie mało ) i chyba punktów od 10 do 12, ale dokładnie nie wiem.Także te 100% to lipa.
Aktualnie w taryfikatorze tak jest jak Theeye7777 opisuje. Sam mogę sie pochwalić jak dokładnie tak sam mandat dostałem jadąc niecały rok temu do Wawy. "Suszyli" na znanym zakręcie w Przewodowicach a to, że nie miałem "anteny" więc otrzymałem 10 pkt. karnych i 500 polskich pesos. Żadnego tłumaczenia nie było nic nie dało się zmniejszyć, nawet punktów chociaż o jeden < bo to zawsze coś :( > I to jeszcze puchą, to ciekawe co by zrobili jakbym motórem jechał- może by spuścili jeszcze powietrze z opon ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos jakies fotki z tych motorów na których niebiescy śmigają ciekawe czy oni tez są na forum szacunek dla niebieskich oby mieli dobre i miękie serduszka w wlepianiu mandatów wkońcu my tez mamy dla nich szacunek i bardzo ich lubimy choć nie zawsze a szczegulnie jak wlepiają komus 500zł mandatu komuś kto miesięcznie zarabia 1.200 a moze by ich tak zaprosić na jakiś zlot i polac im pojednym może dadzą się udobruchac hahahahahahahahah.....fajnie jak by tak było gdbyb zamiast nas łapaś śmigali by z nami po mieście te 220 bawilibyśmy się w kotka i myszke hahahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi głupiemu się ustępuje.
"mądrej głowie dość dwie słowie"co do kolesia to ciekaw jestem dymu na forum jakby sie okazalo ze podczas poscigu zginal motocyklista ktorego gonil doskonale wyszkolony policjant (na mega sprzecie za nasze podatki). Pewnie nagle okazaloby sie ze ten tchorzliwy (pisze to z cala swiadomoscia) motocyklista chcial wstapic do Policji i dlatego uciekal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... kłócicie się o bzdety a FAKT jest jeden !!!! (nie piszę o gazecie ani o Rydzyku)Policja karze nas za wykroczenia (błędy) jakie sami popełniamy i niestety, ale wiedząc o tym jakie mogą być tego skutki. Nie ma co tu sobie gdybać, że ten policjant mnie ukarze tak czy tak. Praca policji polega na pilnowaniu porządku publicznego i za to otrzymują pieniążki. Tak jak każdy z nas za pracę otrzymuje wynagrodzenie. Pomyślcie po co policja ma służbowe motory ?Na pewno nie po to aby ścigać puszki, bo uciekający puszeczką przestępca da se rade z motorkiem i dobrze wiemy jak . Motorki mają z przeznaczeniem dla tych co śmigają na 2oo, a dlaczego ?Niestety ale winni są ci co wolą się nie zatrzymywać. Pewnie wszyscy zaraz mnie zlinczują za to że przecież się zatrzymują i takie tam. Gówno prawda !!! Bowiem ci co się nie zatrzymują wolą zachować to dla siebie. Nasuwa się pytanie dlaczego się nie zatrzymują ?Pewnie powody są błahe :- brak prawka- łykną se ciut więcej niż powinien- nie ma OC- motorek nie zarejestrowany- boi się kolejnego mandatu... itd.Jak widzicie sami działamy na swoją szkodę (nie wszyscy i dobrze o tym wiem). Powiedzcie mi jeszcze czy jesteście przeciwni wlepianiu mandatów tym co łamią przepisy ?moje zdanie na ten temat jest proste:- łamie przepis to poddaję się karze- nie uciekam przed karą- mam HONOR i odwagę ponieść konsekwencje swoich błędówJeszcze jedno, pomimo braku kategorii "A", nie mam wahania aby się zatrzymać i ponieść surową kare za to że łamię przepis.
/AGREE bo to pierwszy post z sensem w tym temacie Ps. moze by tak zamkanc te skarbnice spamu i lichej widzy. Skad Wy wszyscy wiecie co maja i czego nie maja Panowie POLICE na cyklach?? Jak ktokolwiek z Was jest gliniarzem i jezdzi na sluzbowym mocie przyjme info z wdziecznoscia w innym wypadku wyp13rd4l4ć z bzdurami( ludzią tylko wode z mozgu robicie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.