Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Policjant Na Motocyklu


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze wiemy jak jest, jak tniesz to obojetnie kto by cie zlapal to i tak ci przysadzi ze sie posrasz chyba ze zarabiasz 10tys na mies .Nie wazne ile km w zyciu zrobiles na moto kary sa jednakowe dla wszystkich. Niestety mndacik wysokosci np 500zl to juz jest dobry kawalek grosza dla wiekszosci z nas jak sadze. Chcialbym nadmienic jeszcze ze za przekroczenie predkosci o 100% mozna pozbyc sie prawa jazdy, a czy do tego dojdzie to zalezy chyba wylacznie od gliniarza.Wierzcie mi ze odzyskac jakiekolwiek zatrzymane jest baaaardzo ciezko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jakosc pod tymi postami nie bylo durnych komentarzy.
Albo nam się nie chce, albo uważamy, że nie jesteś dobrym partnerem do dyskusji, albo nie kontrolował nas żaden gliniarz na motocyklu i nie wypowiadamy się w tym temacie mając w zanadrzu jedynie jakieś teoretyczno-filozoficzne przemyślenia.Masz taki zajebisty ABS w moto a piszesz głupoty bez zahamowań... to się ze sobą gryzie :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo nam się nie chce, albo uważamy, że nie jesteś dobrym partnerem do dyskusji, albo nie kontrolował nas żaden gliniarz na motocyklu i nie wypowiadamy się w tym temacie mając w zanadrzu jedynie jakieś teoretyczno-filozoficzne przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli Twoje cale doswiadczenie opiera sie na scigacz.pl ; swiat motocykli ; motocykl itp itd to faktycznie tak mozemy sobioe dyskutowac i dyskutowac ale raczej z marnym skutkiem, przynajmniej dla mojej wiedzy czysto teoretycznej nabytej poprzez internet, czasopisma i seriale wenezuelskie pozdro.a co do kolesi w Vectrach, to kumpla zatrzymali w sobote w Radomiu za 180/50 i unikal zabrania prawa jazdy wlasnie dlatego, ze kolesie z Vectry tez sluzbowo jezdza motocyklami wiec nie wrzucaj Policji ktora szanuje i uwazam ze powinna byc tak samo jak wrzucasz wszystkich ktorzy na gumie mijaja w szczerym polu radiowioz. pamietaj, ze w wyrazaniu wlasnych opinii trzeba nabrac oglady tak samo jak i jezdzie motocyklem.. a to nabiera sie wraz z doswiadczeniem edit:aa i jescze cos. wierz mi, ze jak sie juz troche jezdzi sportem z pelnymi owiewkami, jest DOBRA droga to 150 to jest naprawde nic dla przykladu moj gixer odcina przy 168 na 1-ce na 2-jce przy ponad 200 :(.. aaa i nie jezdze w Polsce szybciej niz 50 km/h w zabudowanym bo to OCZYWISCIE nielegalne i prosze, niech nikt mnie nie umoralnia.. te dane PRZECZYTALEM w instrukcji obslugi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, przestając pisać, że jak policjant będzie na moto, to będzie "lepszym" policjantem dla motocyklistów niż taki w Vectrze, czy z suszarką.Będzie taki sam, z tą małą różnicą, że jego szanse dogonienia tych mniej pokornych będą zwiększone.Swoje niestety tez zapłaciłem i panowie z Vectry (jakoś nieładnie się o nich wypowiadałeś) byli bardzo uprzejmi i wręcz wyrozumiali. Możesz nie wierzyć, ale nie nagrali mnie od razu, lecz dopiero jak przekroczyłem 120 km/h (było tam na tym odcinku akurat 90). Musi Cię to w oczy boleć, że chociaż nie jechali na moto to "przymrużyli" w początkowej fazie oko i chcieli mi pozwolić spokojnie jechać dalej.Nie ma się czym chwalić, ale podaję Ci/Wam tylko przykład.Przed (nie za) monitorem siedzę ze swoją dziewczyną... serdecznie Cię pozdrawiaChcesz mi jeszcze powiedzieć, że policjant na moto nie będzie wykonywał swoich obowiązków, tylko dlatego, że poruszasz się po drogach takim samym pojazdem jak on ?A może między innymi po to są motocykle w służbach, żeby sobie z nami lepiej radzić... czyli jesteśmy niejako grupą docelową policjantów na tych maszynach...Pozdrawiam i do "czytania internetu" zapraszamP.S. Już żałuję że podjąłem dialog, bo Twoje zdanie znam i jak znam Twoje możliwości to nie zmienisz zdania... moje jest takie, że każda sytuacja będzie jedyną w swoim rodzaju i nie przewidzisz, choćbyś znał na pamięć cały internet, jak się będą policjanci na moto zachowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może między innymi po to są motocykle w służbach, żeby sobie z nami lepiej radzić... czyli jesteśmy niejako grupą docelową policjantów na tych maszynach... moje jest takie, że każda sytuacja będzie jedyną w swoim rodzaju i nie przewidzisz, choćbyś znał na pamięć cały internet, jak się będą policjanci na moto zachowywać.
ad motocykli w Policji.. no i wlasnie po to one sa zeby dogonic takich wariatów jak nas... specjalnie tego nie pisalem zeby niektorzy mogli na to sami wpasc ad internet - ja zeby byc madrzejszy zgralem caly internet na dyskietkę i teraz wiem wszystko )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)aa i jescze cos. wierz mi, ze jak sie juz troche jezdzi sportem z pelnymi owiewkami, jest DOBRA droga to 150 to jest naprawde nic dla przykladu moj gixer odcina przy 168 na 1-ce na 2-jce przy ponad 200 :(.. aaa i nie jezdze w Polsce szybciej niz 50 km/h w zabudowanym bo to OCZYWISCIE nielegalne i prosze, niech nikt mnie nie umoralnia.. te dane PRZECZYTALEM w instrukcji obslugi
Tazzman,to Ty sie chyba nogami odpychasz żeby te 50 km/h śmigać ;)Edit:Ja opieram wiedze na faktach a ty na ludowych opowiadaniach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj gixer odcina przy 168 na 1-ce na 2-jce przy ponad 200
szacuneczek - w mieście trójki nie ma po co wrzucać
To w ilu egzemplarzach to prenumerujesz? :(
Bałem się ze jako jedyny czytam tutaj FAKTPS.Ide po czipsy, browar i pizze z Tesco za 2 zł z mikrofali bo kolejny serial się zaczyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slucham - przekonaj mnie.
no wiec to bylo tak:vectra na szczescie mnie zlapala ale tylko samochodem.motocyklem czy samochodem wiem ze nie ma co sie z nimi scigac bo kolega jezdzi jedna z Vectr 270 konna kolor srebrny kiedys zrobilem z nim test i powiem tak: jadac na cieszyn srednio 200-250 caly czas motocyklem to juz ryzyko (tak slyszalem podobno :( a policyjna vectra na sygnale poza troche slabszym przyspieszeniem takie predkosci pokonuje sie z usmiechem na twarzy z wlaczonm ESP, ABS, EKG, CBI i ch.. wie jescze jakie skrotyile jezdze? 5ty sezon zjechgane 7 motocykli i ok 130 tys km ;) (srednio w sezonie sie robi ok 30 tys km, z czego 2 razy w chorwacji, raz wlochy, alpy, dolomityl; w tym roku alpy szwajcarskie, francja, monako, hiszpania, ibiza, pireneje, maroko - ok 8 tys km Jesli tego Ci malo, to samochodem ok 1 mln km.. srednio po 100 tys rocznie (taka praca -- a i nie jezdze ani tirem ani busem z towarem - ten mln km zrobione osobowkami)a co do tego dlaczego koles na motocyklu nie bedzie bardziej wyrozumialy niz w poldku?bo to jest jego praca i nie bedzie frajerzyl sie utrata pracy dlatego ze zlapał jakies wacka na motorze, ot co... po to maja motocykle aby szybciej i sprawniej nas lapac, bo o ile przed vectra uciekniesz w korkach, o ile uciekniesz im na drodze (chociaz male szanse), o ile Pan z suszarka nie zdazy wsiasc do poloneza zanim sie go minie, o tyle Pan na FJR jezdzi tak jak ja chcialbym jezdzic i bedzie Ci siedziec na dupie do konca.I nie chce tez sie klocic bo nie i tak nic nie wskorasz i nie chodzi o doswiadczenie w jezdzie, ani o to kto ma jakiego sprzeta, tylko o sprowadzanie wszystkich rzeczy zachodzacych w zyciu do czystej teorii z prasy, internetu i TV... a i jescze o takie umoralnianie czegos, co i tak wiem, ze gdy opanujesz lepiej, sam bedziesz zapier... rzadko kiedy z przepisami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile jezdze? 5ty sezon zjechgane 7 motocykli i ok 130 tys km (srednio w sezonie sie robi ok 30 tys km, z czego 2 razy w chorwacji, raz wlochy, alpy, dolomityl; w tym roku alpy szwajcarskie, francja, monako, hiszpania, ibiza, pireneje, maroko - ok 8 tys km Jesli tego Ci malo, to samochodem ok 1 mln km.. srednio po 100 tys rocznie (taka praca -- a i nie jezdze ani tirem ani busem z towarem - ten mln km zrobione osobowkami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to ja juz wiecej nic nie napisze, zeby Ci wszystkich argumentów na przyszlosc nie zabierac bo za szybko Ci sie skoncza heh co do pana suszarka. to wierz mi... jadac 120 na 90 to w 99% przypadkow albo zrestetuje suszarke, albo palcem pogrozi... za to taki naFJR bedzie czekac az troche bardziej odkrecisz....aa i nie czuje sie jak dres na litrze bo dresów nie nosze i zawsze w full kombi ale wiem ze ze mna tez by sie nie certolil gdyby mnie zatrzymal.i nie sens w tym zeby zapier w zabudowanym kolo szkoly, tylko w temace "wyprzedzil na kole policje" dowaliles sie do jazdy miedzy lasami na a teraz piszesz o szkole... ze skrajnosi w skrajnosc? w sumie to zazwyczaj ma na celu odwrocenie uwagi przeciwnika w czasie prostej potyczki slownej wiec.. a co do wieku.. to mam tyle ile Nm ma gixer 1000k7 przy 10500 Rpm/4 ;)peace i czas polatac bo pogoda zajebista eh. chyba niektorzy za powaznie wzieli sie za policjantow moralizatorów forum:PW od Ar2m od 23:15 - po 2 godzinach od mojego postu o ilosci kmz tego wynika ze masz ok 30 lat.jezdzisz od 12 w 12 lat zrobiles 1000000km12 lat to 144 miesiace1000000 : 144 = 6944 km/miesiac6944km:30 dni = 231 km na dzien wliczajac wekendy, swieta i urlopy.kiedy ty znajdujesz czas na czytanie forumi wlasnie dlatego nie podejmuje czasem dyskusji bo wydaje sie zbeda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierzysz w to ze koles ktory jezdzi w robocie na moto nie ma nic wspolnego z motocyklami w cywilu? Trudno mi w to uwierzyc.
dostałem mandat od policemana w aucie ale mówił ze wysłali go na kurs "A" i czeka na niego juz motocykl, nie był zachwycony bo w ogóle go to nie kręci i gdyby nie to że nie miał wielkiego wyboru wcale by na "A" nie szedł. dla niektórych motocykl to pasja, dla innych środek transportu a jeszcze dla innych narzędzie pracy. jeżdżę samochodem a nie pałam sympatią do pozostałych puszkarzy dlatego tylko że nimi jeżdżą. zreszta motocyklistów tez wszystkich nie lubię(mam na mysli tych co bardziej pasuje im miano"burak na motocyklu" niż "motocyklista")
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wazne ile km w zyciu zrobiles na moto kary sa jednakowe dla wszystkich. Niestety mndacik wysokosci np 500zl to juz jest dobry kawalek grosza dla wiekszosci z nas jak sadze. A czy do tego dojdzie i zaplacisz 500 czy 1000 albo 200 to zalezy chyba wylacznie od gliniarza.czy bedzie chcial ci dac jaka kolwiek kare czy nie bedzie dyskutowal i z taryfikatora wezmie zgodnie z procedura w Policji jak wszedzie sa ludzie i ludziska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo rozumiem co oznaczają Twoje słowa..
Sprostuje to i napisze ładnie O to mi chodziło, że jechałam na motocyklu i miałam wywrotke, nie wiem jak to nazwać ślizg. W każdym razie motocykl był uszkodzony skrzywione przednie koło i lagi, a ja spaliłam noge i uszkodziłam inne części ciała.
A tym samym spowodowałaś niebezpieczeństwo na drodze... brawo
Może i spowodowałam, ale i tak tam jeździ mało co. A zamiast 6 punktów mógł dać 3 bo i tak miałam problem wysiedziec 5 min w radiowozie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i spowodowałam, ale i tak tam jeździ mało co. A zamiast 6 punktów mógł dać 3 bo i tak miałam problem wysiedziec 5 min w radiowozie
miał Ci dać trzy bo nie umiałaś usiedzieć w radiowozie ? a może pijakowi, który nie umie usiedzieć w radiowozie należą się jeszcze przeprosiny ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miał Ci dać trzy bo nie umiałaś usiedzieć w radiowozie ? a może pijakowi, który nie umie usiedzieć w radiowozie należą się jeszcze przeprosiny ?
Dobra nie mom zamiaru się kłócić dał tyle i koniec. Mam żal i tyle do policjanta, do siebie że nie zapanowałam nad motem. A po wypadku nie umiałam siedzieć, tylko leżeć lub stać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.