Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sklep I Serwis W Zabrzu


Duch

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie ze aktualne kupiliśmy kiełbasy ale nie udało nam się załatwić dużego gryla, może ktos z Was cos ma? Chcemy tak zacząć koło 15 może być? Impreza raczej kameralna bo mało ludzi się zapowiedziało ale przynajmniej będzie okazja żeby pogadać. Może załatwię jakis piecyk i gitarze to będzie można pograć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim przybyłym bardzo dziękujemy, przepraszamy za drobne niedomagania organizacyjne ale wiadomo sobota człowiek na kucu. Pograliśmy trochę na gitarach, był grilek i nawet potem było gdzie siedzieć. Za wszystkie niedomagania przepraszamy ale w końcu zajmujemy się motocyklami, jak bym się znał na organizowaniu imprez to bym się cateringiem zajął ;) . Mamy jakieś zdjęcia jak by ktoś chciał zobaczyć jeszcze raz dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Razem z ANTYRADIEM przygotowalismy dla Was „EL KONKURSO", który prowadzi Mariola Matuszyk w godzinach 12-13 codziennie od poniedziałku do piątku.Specjalnie na potrzeby tej akcji „EL KONKURSO” zmienił nieco swójcharakter. Generalnie idea programu jest taka, że słuchacze mają odgadnąćco Ostra Siostra Mariolka ma tego dnia na myśli (jest to z reguły jedenwyraz, hasło) ona z kolei daje podpowiedzi co kilka minut. W tym przypadkuto co Mariola miałaby na myśli będzie związane z motocyklami, akcesoriami,quadami. Do wygrania będą kurtki Richa, Modeka, buty Sidi oraz kaski Shiro i wiele innych atrakcyjnych nagród. Kampania reklamowa zaczęła się w tym tygodniu natomiast sam konkurs rozpocznie się w przyszłym tygodniu. Zapraszamy do udziału w konkursie. Akcesoria i serwis motocyklowy. www.motoor.pl Adrenalina na start

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem,odwiedziłem i to nie raz Najsajmpierw było mi dane mieć do czynienia ze sklepem.Zaczęło sie od poszukiwań gumy na tył do mojego motonga.Małe badanie rynku,w końcu sie zdecydowałem na Pilot Roada 2,kilka maili,telefonów,chwila wahania Motohybryd czy Grzybowice?Jako że za tą drugą miejscówka niezbyt przepadam zdecydowałem sie do zanabycia gumy właśnie w nowym,jeszcze mi nieznanym miejscu o tajemniczej nazwie Motohybryd Pomarudziłem,narobiłem zamieszania jak baba w ciąży(wiecie jak to jest jak nachodzi taka nieodparta ochota na pośmiganie) ale w końcu doszliśmy do porozumienia.Opona czekała na mnie nastepnego dnia(jesli nie tego samego,sory..skleroza ;) )podjechałem,zapłaciłem i pojechałem(szkoda że na wymiane trzebaby czekać 3 dni,ale co zrobić).Moim skromnym zdaniem,sklep jak najbardziej friendly szybko załatwiona gumowa sprawa(a te jak wiadomo są najpilniejsze ;) )Kolejne moje spotkanie z chłopakami,tym razem serwis który na pierwszy rzut oka sprawia pozytywne wrażenie-organizacja pracy itd.Ale do rzeczy,przyjechałem z mała pierdołka-pocące sie lagi,wiadoma sprawa-wymiana uszczelniaczy przedniego zawiecha...jak sie okazało byłem w mylnym błędzie.W ogromnym skrócie,moja padaka stała 3 tyg na serwisie,narobiła niemałego zamieszania w postaci częstych tel serwisu do mojej skromnej osoby a to wszystko na moje własne życzenie-następnym razem biore 5 mechaników do obmacania przyszłego moto ;) Ale koniec końcem,odebrałem Chąde,śmiga jak złoto...teraz dopiero wiem jak powinna sie prowadzić VFRa Jak coś jeszcze bede miał z moto to bankowo tam podjade,mam nedzieje że mnie nie wykopią jak zobaczą znów ta moja padline Reasumując serwis friendly jak najbardziej,zrobili co trzeba a gdy wygrzebali jakiś nowy bubel natychmiast mnie informowali a nie olali sprawy(ciekaw jestem ilu mechaniorów zrobiło by swoje i olało reszte a ilu powiedziało mi że coś jeszcze jest do zrobienia) P.S Zapomniałem se dodać że ludzie tam pracujący bardzo sympatyczni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dla mnie bardzo friendly :-). Od jakiegoś czasu poszukiwałam rękawic motocyklowych damskich i jak to u nas bywa, ciężko coś na kobiete znaleść do przymierzenia . U nich dorwałam rękawice Modeki "s" tylko nie w tym kolorze co by mi spasowały, dostałam katalog do zobaczenia jakie sa kolory i jak juz widziałam co chce to w ciągu 15 minut wiedziałam czy będą dostepne. Na 2 dzień były juz do odbioru . Nie wiem jak serwis bo jeszcze okazji nie miałam ale obsługa bardzo miła i chetna do pomocy. Oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.