Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sklep I Serwis W Zabrzu


Duch

Rekomendowane odpowiedzi

a co z moim prostowaniem ??aaa .......i Adamur , ciepnij w końcu te świńskie faje , bo ci wszyskie wosy pod brzuchem wypadnom (łącznie z tym najważniejszym) i zostanie ci ino miejsce na miejsce .
Ta fota była zrobiona z 8 lat temu. Potem 6 lat nie paliłem do czasu aż zaczęliśmy remontować serwis. Co prostowania podjedź umówisz się z Tomkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie wiecej foto z ofertami oraz fotki sklepu bedzie was łatwiej rozpoznac.
z tego co sie dowiedzialem jak bylem to jeszcze nie ma oficjalnego otwarcia:)ciagle trwa remont jako taki:P jak wszystko juz ruszy to napewno rozreklamuja sie odpowiednio @Adamurwitam, pewnie sporo osob sie przewinelo przez sklep ale moze kojarzysz mnie... rozgladalem sie jakis czas temu za kaskiem, dokladniej nolan n84 ;)ja jestem z Zabrza i chociaz moja wiedza na temat motocykli za wielka nie jest to chetnie bym pomogl w wolnych chwilach 'charytatywnie' jezeli taka pomoc w ogole na cos by sie wam przyadala:) zawsze to jakas pomoc:P a i ja moglbym czegos sie nauczyc, dowiedziec i cos podpatrzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie dowiedzialem jak bylem to jeszcze nie ma oficjalnego otwarcia:)ciagle trwa remont jako taki:P jak wszystko juz ruszy to napewno rozreklamuja sie odpowiednio @Adamurwitam, pewnie sporo osob sie przewinelo przez sklep ale moze kojarzysz mnie... rozgladalem sie jakis czas temu za kaskiem, dokladniej nolan n84 ;)ja jestem z Zabrza i chociaz moja wiedza na temat motocykli za wielka nie jest to chetnie bym pomogl w wolnych chwilach 'charytatywnie' jezeli taka pomoc w ogole na cos by sie wam przyadala:) zawsze to jakas pomoc:P a i ja moglbym czegos sie nauczyc, dowiedziec i cos podpatrzec
Pewnie ze kojarzymy Na razie dajemy rade, dużo ludzi nam pomaga ale niestety niektóre rzeczy musimy zrobić sami. Ale dzięki za propozycje na pewno się jakoś odwdzięczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.