Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sklep I Serwis W Zabrzu


Duch

Rekomendowane odpowiedzi

Co do adresu to jak dobrze pamiętam ul.Stalmacha 7 obok budynku Straży Miejskiej .Tzn. po przeciwnej stronie w budynkach z czerwonej cegły wjeżdza się przez brame od ul Stalmacha tuż przed skrzyżowaniem z ul.Cmentarną (jak dobrze pamiętam.)Jak tam byłem z 3 tygodnie temu to chłopaki się jeszcze uwijali z adaptacją wnętrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Przed padem forum był tu temat o nowo powstającym sklepie i serwisie w Zabrzu, nie wieCie czy ten sklep w końcu został otworzony i jaki jest jego adres ?
No ba. Pewnie że powstał, serwis nieoficjalnie działa od początku lutego. Nazbierało się nam zaległości serwisowych przez te przeciągające się remonty i trochę tłoczno na serwie się zrobiło chcemy się z tym uwinąć żeby nie było takiej sytuacji w sezonie. Do naszej ekipy dołączył Piotrek pewnie co poniektórym znany z Hondy w Kato. Natomiast w sklepie to cały czas do przodu remont definitywnie skończony od tygodnia zwozimy i układamy towar. I tu pytanie do Was zna ktoś firmę w okolicy która sprzedaje jakieś porządne regały, (trochę nam brakło) półki stojaki itd.? A i szukamy jeszcze kogoś kto może doradzić jaki program handlowy wybrać skłaniamy się ku OPTIMIE ale myślimy jeszcze nad SUBIEKTEM. Co do adresu to tak jak wyżej czyli ZABRZE ul. STALMACHA 7 pomieszczenie 4. Planujemy jakieś małe otwarcie z grilkiem jak się zrobi trochę cieplej będzie okazje żeby pogodać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie już tam coś na sklepie porobione i serwisie żeby można było do was podjechać zobaczyć czy czekacie na oficjalne otwarcie ?
Jeśli bardzo czegoś potrzebujesz to pomożemy , natomiast jak da rade poczekać to było by fajnie, ale towar już jest tak że zapraszamy. Na dzień dzisiejszy czekamy na regały i parę drobiazgów Przy okazji pozdrowienia dla ekipy z Broombastic, dziękujemy za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od kwalifikacji
Umiem więcej niż "trochę" ;)Zatrudnienie mam, ale gdybyś przedstawił mi swoją ofertę na PW, napisał jak to wszystko widzisz, to jestem gotów to przemyśleć, a nawet porzucić obecną pracę na rzecz czegoś innego i mam nadzieję ciekawszego niż naprawa maszyn przemysłowych ;)Warunek to ciekawa praca i przywoite wynagrodzenie, bo poniżej pewnych standardów nie mogę zejść ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.