Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sklep I Serwis W Zabrzu


Duch

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj zawitałem u chłopaków w serwisie i sklepiezapowiada się ZACNIE chłopaki zawaleni pracami remontowymi ( KOCHANE REGAŁY )ale mimo to bardzo miło mnie przywitali i oprowadzili po swoim pałacu -szacuneczek w srode odwiedzam ich jeszcze raz w celu ustalenia kosztów ;) i daty wymiany napedu oraz zmiany soków w moje cebrzePOZDRO ps. SZYLD-REKLAMA BARDZO BARDZO ZALECANA pomimo ze mieszkam rzut beretem obok miałem mały problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zawitałem u chłopaków w serwisie i sklepiezapowiada się ZACNIE chłopaki zawaleni pracami remontowymi ( KOCHANE REGAŁY )ale mimo to bardzo miło mnie przywitali i oprowadzili po swoim pałacu -szacuneczek w srode odwiedzam ich jeszcze raz w celu ustalenia kosztów ;) i daty wymiany napedu oraz zmiany soków w moje cebrzePOZDRO ps. SZYLD-REKLAMA BARDZO BARDZO ZALECANA pomimo ze mieszkam rzut beretem obok miałem mały problem
Dzieki za wsparcie bo już jesteśmy wykończeni, za długo to się wszystko ciągnie. Czekamy i czekamy na wszystko polki, regały, lady, stronę www, reklamy. No ale teraz to już chyba finisz. Co do szyldu to w wtorek będziemy go montować poza tym będzie dokładna mapa dojazdu na stronie www.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamDzis mialem okazje zerknac pozwiedzac i umowic sie na wszelkie ogledziny oraz regulacje mojej szkapy. Zaplecze bardzo pozytywne sklepik tez bedzie niczego sobie ogólnie bardzo mi się podoba, zadowolenie lub negatyw opisze po odbiorze motocykla (ps mysle ze nie bedzie tak zle ).Życze wam wszystkiego najlepszego w otwarciu nowej placowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę dni temu też zajrzałem do chłopaków i wygląda zachęcająco, podejście do klienta czy ludzi o zamiłowaniu do motoru jest bardzo pozytywne i oby takie pozostało na zawsze, bo to przysporzy im wielu przyjaciół jak i klientów, a ludzie motoru będą mieli dobre miejsce do którego będą mogli przyjechać pogadać, poradzić sie, zostawić maszynę w serwisie czy kopic coś w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgę mi po prostujecie ???http://pl.fotoalbum.eu/giemul/a192480/00000002nie wygląda to źle ,jest wgięty kołnierz z jednej strony , ale powietrze jednak schodzi jak się dobije. Oddam tylko w dobre ręce , żadnych kowali artystycznych ! Miałem dać to Uczniowi do masakrowania , ale jak się tak reklamujecie ..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie ma maszyny, ale z tego co sie orientuję bo dzisiaj bylem a popołudniu jeszcze raz tam zawitam, to maszyna do wymiany i wyważania kół pojawi sie do miesiąca
To prawda maszyny nie ma ale oponki zmieniamy. Porozumieliśmy się z zaprzyjaźnionym serwisem i do czasu aż nie dojedzie nasza maszyna będziemy przekładać u nich. Tak że Wy nie musicie się niczym martwić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.