Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Allegro, Kradzież.


slane

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Innym chamskim numerem złodziejskim jest "oględzina" . Synek szuka w ogłoszeniach foto gdzie jest motor na tle garaży np osiedlowych ( nie pilnowanych ) . Umawia się na oglądanie , w trakcie filuje gdzie motor stoi , jak jest zabezpieczony itd . W nocy kontóweczka na baterie idzie w ruch , a rano motonga nie ma . PAMIETAĆ !!!!! NIE UMAWIAJCIE SIĘ NA OGLĄDANIE W GARAŻACH !! NIGDY !!!! Tylko w miejscach gdzie motocykla na co dzień nie ma , to ważne ! Temat- "kaska na stół" już przerabialiśmy , to nie podlega dyskusji wg mnie .Jak go jumneli na tajle to one gdzieś wyskoczą ( allegro , bazary ) nie ma innej opcji .Inna rada ode mnie dla sprzedających - pod byle pretekstem ZRÓB ZDJĘCIE gostkowi podczas oględzin , ale tak żeby o tym wiedział !! .To maks prosty , wręcz prymitywny sposób ale zaręczam , że jest skuteczny . Każda Kur*a złodziejska odpuści , jeżeli będzie miała świadomość ,że masz jego mordę na zdjęciu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

A może sie wypowie ktoś obcykany w temacie, bo słyszałem że są możliwości...Co z tego że prepaid kupiony na jeden telefon. Telefon zostawia ślad w systemie, czyli pod jakiego BTSa był zalogowany, wysyłany jest nr IMEI telefonu. Czyją nie udolnością jest brak analizy takich danych?.Jeśli dzwonił z wiochy to sprawa ułatwiona- wystarczy odwiedzać okoliczne bary, do telefonu zapewne wkładał też inne karty, być może na abonament. Jestem pewien że gdyby zadzwonił z bombą pod ratuszem to by go zaraz znaleźli.To tak na przyszłość, bo może być już musztarda po obiedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może sie wypowie ktoś obcykany w temacie, bo słyszałem że są możliwości...Co z tego że prepaid kupiony na jeden telefon. Telefon zostawia ślad w systemie, czyli pod jakiego BTSa był zalogowany, wysyłany jest nr IMEI telefonu. Czyją nie udolnością jest brak analizy takich danych?.Jeśli dzwonił z wiochy to sprawa ułatwiona- wystarczy odwiedzać okoliczne bary, do telefonu zapewne wkładał też inne karty, być może na abonament. Jestem pewien że gdyby zadzwonił z bombą pod ratuszem to by go zaraz znaleźli.To tak na przyszłość, bo może być już musztarda po obiedzie
Hahaha, gdyby zadzwonił że jest bomba pod ratuszem to tak, ale tu skradziono tylko motocykl tylko zwykłemu, szaremu obywatelowi. Muszą ustalić okoliczności, zdobyć nakaz prokuratorski, wszystko musi nabrać mocy ustawowej, i dopiero jak im będzie po drodze to pojadą do złodzieja. Przecież to "polska" jest, tu bandyta ma prawa a nie praworządny obywatel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.