Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Skradziono


niepamietam2

Rekomendowane odpowiedzi

w nocy z 17 na 18 styznia 2010 r skradziono w katowicach suzuki sv 650 z 2003r w kolorze rudym. z prawej strony brakowalo kierunkowskazu-a w jego miejsce przyczepiona byla jedynie zarowka,ubita byla rowniez raczka z prawego hamulca. motocykl mial zamontowane crash pady. z prawej strony bylo kilka odpryskow lakieru. pod siodelkiem kolo akumulatora byla uszkodzona sruba ktora sie przekrecala. zlodzieje moga miec orginalne dokumenty. prosze o kontakt na numer-880010229 lub na maila [email protected]post-15722-1263849512.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mają komplet dokumentów, kluczyki i motocykl, to nawet nie muszą się przed Tobą ukrywać. Mogą go sprzedać na Twoich oczach i nic nie zrobisz. Wystarczy, jak sami sobie podpiszą umowę kupna sprzedaży z Tobą i mogą nawet za Ciebie wygłosić go w komunikacji...Jeżeli to prawda z tą kradzieżą, to serdecznie współczuję. Jeżeli podpucha, to możesz komuś narobić nieprzyjemności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalam na forum o kradziezy liczac na pomoc a nie na komentarze dotyczace mojej glupoty itd.... motocykl stal w knajpie a dokumenty byly tam poniewaz wiekszosc dokumentow mialam tam schowane. nie mialam garazu i tym samym innej mozliwosci na trzymanie go. ktos pytal czy to nie jest podpucha..? nie,nie jest!! ja ten motocykl kochalam i za nic bym go nie oddala!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję! Chyba nawet domyślam się z jakiej konkretnie knajpy w katowicach motocykl zginął ... Widać, że to nie przypadkowa robota. Ale w środku zimy to o tyle lipa, że małe szanse na wypatrzenie motocykla na ulicy bądź na imprezach typu motobajzel. Chyba nic innego nie pozostaje jak mieć wiarę w skuteczność policji i odnalezienie sprzęta. Powodzenia w tej przykrej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję niefortunnej sytuacji ale teraz to tylko Ty możesz podejrzewać kto tam z tobą był.I albo fantastyczny kolo zgłosi się z propozycją odsprzedania Ci za jakąś kwotę, a jak nie to raczej będziesz musiał pogodzić się z utratą sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie krąg podejrzanych jest zawężony. Często motocykl stał przed klubem, więc widzieć mógł go każdy. Ba, kilkakrotnie widziałem go jak stał w samym klubie, nawet nie wchodząc do niego. Więc, skoro ja mogłem go zobaczyć, to pewnie inni też. Niemniej szkoda. Powodzenia w szukaniu.Będę mieć oczy szeroko otwarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że mają dokumenty to dobrze i zle, bo w tym wypadku raczej nie pójdzie na części, jak dla mnie to ktoś go zwinoł na własny użytek. Będziemy się rozglądać na wiosnę za SV-kami, zobaczysz znajdzie się! Twoja sytuacja wcale nie wygląda zle. Podaj jeszcze nr. tablic rejestracyjnych jak możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje,ze w koncu ktos mnie troszke pocieszyl...;) bo ostatnio odzywaja sie do mnie ludzie ktorzy nic nie wiedza tylko chca przyrobic na tym jakas kase za "niby" informacje... numery tablic to SK6873... Kazdego kto pomoze to chyba ozloce bo ten motocykl traktuje jak dziecko.... pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje,ze w koncu ktos mnie troszke pocieszyl...;) bo ostatnio odzywaja sie do mnie ludzie ktorzy nic nie wiedza tylko chca przyrobic na tym jakas kase za "niby" informacje... numery tablic to SK6873... Kazdego kto pomoze to chyba ozloce bo ten motocykl traktuje jak dziecko.... pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.