Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Skradziono


niepamietam2

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w temacie usłyszałem optymistyczną wiadomość,Jeśli motocykl jest z papierami i kluczykami to prawie napewno nie pójdzie na części,a najprawdopodobniej gościu będzie chciał i sprzeda moto w całości (no jakby legalnie bo wszystko do niego ma) Pecha bedzie miał kupiec niestety bo napewno pójdzie załatwić sprawę przerejestrowania moto do swojego urzędu komunikacji i wtedy niejako motocykl ma szanse "wypłynąć", więc jest duże prawdopodobieństwo, ze się znajdzie, potrwać może jednak czas odzyskania własności przez prawowitą Właścicielkę. Moim skromnym zdaniem można w tym przypadku być umiarkowanym optymistą tyle ze bardzo cierpliwym,czego życzę. Serdeczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co ci sie w mojej knajpie nie podobalo i dlaczego bylo ci tu zimno bo generalnie mamy mrozy a ja po knajpie biegam w krotkim rekawku... chyba ze atmosfera byla dla ciebie zimna.... ta knajpa dzialala z klubem motocyklowym,pomagala dzieciom na tyle ile moga i dla tego boli mnie ze tak piszesz.... przez klub zarazilam sie motocyklami i kupilam swoj..zrobilam prawko co na babe jest malo spotykane...i to za pierwzsym razem.... nigdy nic mi nie ukradziono-nawet zlotowki a to co sie stalo boli jak cholera bo ta ruda gwiazdeczke traktowalam jak dziecko!!!! pokochalam od pierwszego wejrzenia...lobie jestesmy rude i chce ja odzyskac....
Sluchaj mialem tylko jedno podejscie do Was wiec moze sie zmienic wszystko jeszcze.Do tego przeczytalas wybiorczo tylko Numer rej juz podalas ale moze sie łatwo zmienic.Podaj najlepiej VIN tego motocykla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie krąg podejrzanych jest zawężony. Często motocykl stał przed klubem, więc widzieć mógł go każdy. Ba, kilkakrotnie widziałem go jak stał w samym klubie, nawet nie wchodząc do niego. Więc, skoro ja mogłem go zobaczyć, to pewnie inni też. Niemniej szkoda. Powodzenia w szukaniu.Będę mieć oczy szeroko otwarte.
I wszyscy mieli dostęp do kluczyków? Karty pojazdu i reszy dok? Łooo to nieźle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.