Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kradziony Bandit 600n Czarny W Katowicach


Marek85

Rekomendowane odpowiedzi

Stałem sie ofiarą tragicznej okolicznści - ukradziono mi motocykl Suzuki GSF-600N Bandit rocznik 1996 z parkingu strzeżonego. Nr rejestracyjny: SK 6449, numer ramy GN77A111669. Cały motocykl czarny, tłumik Yoshimura, manetki oraz tankpad Harris, stelaż na centralny kufer GIVI monorack, złamany kierunkowskaz z przodu z lewej strony oraz z tyłu z prawej, złamana klamka hamulca, porysowany bak z prawej strony oraz plastik pod siedzeniem z prawej strony.Jeśli ktokolwiek widział ten motor na aukcji albo na giełdzie, bądź ma jakiekolwiek inne informacje, bardzo proszę o kontakt: [email protected] ; 503036763 lub PW.Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem sie ofiarą tragicznej okolicznści - ukradziono mi motocykl Suzuki GSF-600N Bandit rocznik 1996 z parkingu strzeżonego.
przykro mi bardzo ale w tym wypadku chyba tragedii nie ma.... motocykl byl pozostawiony na PARKINGU STRZEZONYM. W momencie oddania sprzeta na strzezony, wlasciciel bierze za niego 100% odpowiedzialnosc i powinien byc ubezpieczony. Kase za moto powinienes dostac z ubezpieczalni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrwa wtf no co to jest za parking strzeżony - mają stróża z Polskiego Związku Niewidomych czy jak?!
akurat ze moto bylo dmuchniete z parkingu strzezonego to nie przejmowalbym sie tylko wrecz cieszyl ;)motocykl zostanie wyceniony wg niezaleznego rzeczoznawcy (opinia ok 250 zl) i zazwyczaj te wyceny sa duzo wyzsze od wartosci rynkowej.Kasa zostanie wyplacona na tej podstawie z ubezpieczenia parkingu strzezonego. Gorzej jesli parking strzezony nie ma ubezpieczenia, to wtedy sprawa cywilna ktora i tak jest wygrana.. Jesli parking nie posiada takiego ubezpieczenia, to wtedy nie jets parking tylko jakis szaber plac Oczywiscie nie mozemy zapomniec o kwitach.. gdy zostawiamy tam sprzety, bierzemy za kazdym razem potwierdzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat ze moto bylo dmuchniete z parkingu strzezonego to nie przejmowalbym sie tylko wrecz cieszyl ;)motocykl zostanie wyceniony wg niezaleznego rzeczoznawcy (opinia ok 250 zl) i zazwyczaj te wyceny sa duzo wyzsze od wartosci rynkowej.Kasa zostanie wyplacona na tej podstawie z ubezpieczenia parkingu strzezonego. Gorzej jesli parking strzezony nie ma ubezpieczenia, to wtedy sprawa cywilna ktora i tak jest wygrana.. Jesli parking nie posiada takiego ubezpieczenia, to wtedy nie jets parking tylko jakis szaber plac Oczywiscie nie mozemy zapomniec o kwitach.. gdy zostawiamy tam sprzety, bierzemy za kazdym razem potwierdzenie
Tazzman to lepiej pytac przed wiazdem na strzezony"Maja Państwo Ubezpieczenie?" bo po sadach to chyba dlugo trwac bedzie;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazzman to lepiej pytac przed wiazdem na strzezony"Maja Państwo Ubezpieczenie?" bo po sadach to chyba dlugo trwac bedzie;/
sprawa cywilna... jakies 2 lata pewnie... na dodatek jesli wlasciciel nie ma kasy to raczej ciezko z odzyskaniem bedzie...Kazdy szanujacy sie parking musi miec ubezpieczenie i wtedy po sprawie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktokolwiek widział ten motor na aukcji albo na giełdzie, bądź ma jakiekolwiek inne informacje, bardzo proszę o kontakt: [email protected] ; 503036763 lub PW.Dziękuję
NIe dlugo bedzie bazar w Katowicach. Warto sie wybrac i porozgladac sie uwaznie. Moze jakies charakterystyczne czesci sie trafia... Na inne bazary tez warto sie w takiej sytuacji wybrac. Na policje bym nie liczyl. Policja nie umie nawet znalesc toalety w swojej komendzie.
przykro mi bardzo ale w tym wypadku chyba tragedii nie ma.... motocykl byl pozostawiony na PARKINGU STRZEZONYM.
Wedlug mnie tragedia jest zawsze. Bez znaczenia czy ubezpieczalnia zwroci czy nie. W koncu czlowiek cos kupuje za ciezko zarobione pieniadze, dba a inny przyjdzie i ukradnie albo zniszczy. Taki mamy narod ;/Moze cieć z parkingu ma cos wspolnego ze zniknieciem sprzeta... Zdazaja sie w tym kraju i takie przypadki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie trochę dziwne... po cholerę ryzykować i kraść moto warte 6 tys. PLN z strzeżonego parkingu - myśląc jak ch*uj złodziej - dużo przeca bardziej wartościowych sprzętów stoi wolno na powietrzu... Teraz tylko powinien wypowiedziec się sam zainteresowany i napisać czy ma kwit na parkowanie i czy parking jest ubezpieczony - jeżeli na te pytania odpowiedzi są pozytywne to nie widzę większego problemu... jeżeli nie - będziemy mieli oczy szeroko otwarte. Współczucia stary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety prawda jest taka, że nie miałem opłaconego tego parkingu za miesiąc maj. Nie zdążyłem w terminie... i pozamiatane będzie, choć parking ubezpieczony.Stąd ponawiam wielką prośbę o pomoc. Przed chwilą dostałem telefon, że widziany był ten moto tylko niestety ponad godzinę temu. Na ulicy Katowickiej w Katowicach Bogucicach. Ponoć złodziej zdjął tablice i jeździ w białym kasku. Motor jest naprawdę głośny, ponoć nie świeci tylna lampa, natomiast tak jak pisałem nie ma kierunkowskazu z tyłu z prawej. Gdyby ktoś zobaczył proszę o szybki kontakt, zjawię się od zaraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety prawda jest taka, że nie miałem opłaconego tego parkingu za miesiąc maj. Nie zdążyłem w terminie... i pozamiatane będzie, choć parking ubezpieczony.
to ze nie zapłaciłeś w terminie nie ma znaczenia i nie wstrzymuje ochrony rzeczy powierzonejmoto było na parkingu i parking odpowiada a opłata za parking to inna sprawanie zyczę Ci żebys musiał sprawę w sądzie przeprowadzać tylko zebys znalazł sprzęt i tego gnoja który zwinął 2oomam nadzieje ze na policje zgłosiłeś kradzież ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze w Katowicach grasuja w najlepsze skur...czybyki ;/Współczuję. Tez mi sie wydaje, że to że nie opłaciłes to inna sprawa, a co jak zostawiasz moto na strzezonym, ale go nie opłaciłes, to jest wystawiony na odstrzał? No bez przesady. Ale tak to jest jak stróżem strzeżonego parkingu jest starszy Pan, zamiast konkretnego młodego faceta z 3 wrednymi psami.Oszczędność się to nazywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policję powiadomiłem. Przyjechali, spisali i prowadzą śledztwo...Od dwóch dni próbuję się skontaktować z aspirantem prowadzącym sprawę, żeby mu przekazać moje nowe ślady i podejrzenia. Bezskutecznie.Jutro w PZU mam spotkanie. Ciekawe co powiedzą, ale mimo waszych pocieszeń jestem raczej czarnej myśli. Chyba wszystko w moich rękach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policję powiadomiłem. Przyjechali, spisali i prowadzą śledztwo...Od dwóch dni próbuję się skontaktować z aspirantem prowadzącym sprawę, żeby mu przekazać moje nowe ślady i podejrzenia. Bezskutecznie.Jutro w PZU mam spotkanie. Ciekawe co powiedzą, ale mimo waszych pocieszeń jestem raczej czarnej myśli. Chyba wszystko w moich rękach.
Jeżeli umowa nie była skonstruowana w ten sposób, że: "każdomiesięczne uiszczenie opłaty przedłuża okres trwania (vel. obowiązywania) umowy" to umowa obowiązuje, a Ty po prostu nie spełniłeś swojego świadczenia w terminie. To, że parking ma w stosunku do Ciebie prawo do wystosowania wezwania do zapłaty, naliczenia odsetek od dnia zwłoki, a w dalszej kolejności wysłania pozwu do sądu o zapłatę zaległych płatności to zupełnie inna sprawa.Możesz nawet najprościej w świecie iść i zapłacić to teraz. Nawet jeśli zerwa umowę, to w najgorszym przypadku ze skutkiem natychmiastowym, a nie wstecz, więc spokojnie....no chyba, ze o czymś nie wiemy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skurwysyny jebane oni to hyba sezonowo w tych katowicach kradną mi w tamtym roku w podobnej porze zajebali gsx600f Z jedą żeczą cie moge pocieszyć , moim przypadku motor rozkradli na części na jakieś 1500zł i porzucili wiec jest szansa że policja go odnajdzie tak jak to było w moim przypadku . Wrazie czego oczy mam otwarte Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.