Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

hello!macie jakis patent na ślizganie sie tyłeczków waszych plecaczków na kanapie????moja Pani strasznie narzeka że frówa po "ziclu"gatki ma z coriduryporadzcie coś?????????mysłałem o zmianie jej gaci na te ponieważnie w dalszym ciągu nie chce skóry :http://moto.allegro.pl/item883302358_damsk...20.html#galleryznalazłem jeszcze taki wynalazek http://www.allegro.pl/item885111434_uniwer..._siedzonko.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może obszyj siedzenie materiałem antypoślizgowym - takim jak się w enduro/cross stosuje Osobiście moge polecić www.blitzmoto.pl - Robili mi siedzenie i okleiny i jestem zadowolony Pytanie tylko jak taki antypoślizgowy materiał będzie się wizualnie prezentował na cebrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba najlepszym rozwiązaniem będzie kupn gatek które mają na pupci specjalnie naszyty materiał antypoślizgowy!!!
najlepszym dla kogo ? Chyba sprzedawcy !
Albo idz do jakiejś krawcowej i niech ci naszyje na spodnie kawałek skóry ( byle nie zamszem na zewnątrz ) i po kłopocie .
Idz po rozum do glowy ! Jezeli ktos ma ciuchy z Gore-Texu to jedno jest pewne, po tym zabiegu mozesz je wyrzucic na smietnik !Obszycie siedzenia to w tym wypadku najtansze i najlepsze wyjscie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sprzedawca na ebay.de oferuje antypoślizgi dedykowane do konkretnych modeli motocykli. Może uda Ci się znaleźć pasujący
DZIEKI  to strzał dla mnie w 10-ke THXwygląda nie najgorzej - cena tez rewelacyjna - zamawiamOgólnie Panowie dzięki Tazzman - standardowo dojebałeś do pieca (żonki nie zmieniam-pomimo że czasem marudzi )- buhhhaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki patent wymyślą na wyskakujących w powietrze pasażerów na naszych polskich drogach; uskokach i nierównościach ;) Pasażer też musi wiedzieć jak się zachować na moto, gdzie i czym się trzymać bo inaczej przy jakimś awaryjnym hamowaniu albo przed wejściem w zakręt kierownik może mieć wielkie kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawe jaki patent wymyślą na wyskakujących w powietrze pasażerów na naszych polskich drogach; uskokach i nierównościach ;) Pasażer też musi wiedzieć jak się zachować na moto, gdzie i czym się trzymać bo inaczej przy jakimś awaryjnym hamowaniu albo przed wejściem w zakręt kierownik może mieć wielkie kłopoty.
http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?showtopic=28902 i wszsytko jasne xDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz po rozum do glowy ! Jezeli ktos ma ciuchy z Gore-Texu to jedno jest pewne, po tym zabiegu mozesz je wyrzucic na smietnik !
Jesli membrana jest wypinana to można ją wypiąć a spodnie podszyć, przecież jedno z drugim nie ma związku.A jesli membrana nie jest wypinana to faktycznie jest problem, ale też do rozwiązania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli membrana jest wypinana to można ją wypiąć a spodnie podszyć, przecież jedno z drugim nie ma związku.A jesli membrana nie jest wypinana to faktycznie jest problem, ale też do rozwiązania.
Związek jest, bo gdzie masz gore-tex wypinany? To jest laminat z materiałem zewnętrznym. Były eksperymenty z wypinaną oddzielną warstwą (przynajmniej w ubraniach do innych sportów), ale nie zdawało to egzaminu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.