Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Harley Davidson


DANVIELD

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

masz racje nic nie znaczy bo nie płacisz za firme, harleya dostajesz za darmo a płacisz za historie;)

prawda jest taka że płacisz za jakość i materiały..owszem ostatnimi czasy źle sie dzieje..

w każdym razie zapomnij o napinaczach rozrżadu, łancuszkach rozrżadu, ustawianiu zaworów i innych badziewiach

.. uogólniajac serwis ogranicza sie do wymiany oleju..

skoro to tylko znaczek to dziwnym trafem niema tematów pod tytułem cos mi stuka w harleyu czy "mam problem" ahah

porównaj sobie harleya z lat 80 do japoni.. korozja? zaszłe chromy? nieee.. :)

kiedys tez wolalem japonie a teraz? erm co? niee

great-product-placement-women-harley-50cal-funny-pictures-1285879381.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy maniacy HD macie klapki na oczach . Jedziecie po Japoni, a czy ja pojechalem po Amerykanskim g.... Wyrazilem swoja opinie ze HD to tylko znaczek nic wiecej, HD za darmo bym nawet nie wzial. za to Ty teraz zaczynasz sie czuc lepszy..... ja sram na harleye, na historie tej marki i zadumanych w sobie harleyowcow. Motocyklistow, niedzielnych motocyklistow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy maniacy HD macie klapki na oczach . Jedziecie po Japoni, a czy ja pojechalem po Amerykanskim g.... Wyrazilem swoja opinie ze HD to tylko znaczek nic wiecej, HD za darmo bym nawet nie wzial. za to Ty teraz zaczynasz sie czuc lepszy..... ja sram na harleye, na historie tej marki i zadumanych w sobie harleyowcow. Motocyklistow, niedzielnych motocyklistow.

kto tu po kim jedzie wchodzisz na temat o harusie krytykujesz a potem masz pretensje że ktoś ci odpowiada.przeczytaj dobrze co ci odpowiedziałem nic na temat japoni złego nie napisałem a ty zdążyłeś już obrazić nie tylko marke ale i nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie !!!! Nie gryźcie się ;) ! Każdy lubi coś innego. Jeden lubi japończyków, drugi HD a trzeci Triumpha . Przecież to nie ważne czym kto jeździ, ważne że to zazwyczaj ma dwa koła !!!! Od jakiegoś czasu jeżdżę japończykiem ale chopperem . A dlaczego ? Bo w młodości naoglądałem się HD i tak już mi zostało . A że na dzień dzisiejszy HD jest poza moim zasięgiem ???? Trudno :( Może kiedyś spełnię marzenie z dzieciństwa :P !!! Powodzenia wszystkim !!!! I tym na japończykach i na HD i na WSK :P !!! LwG !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shreeek, bez obrazy (żeby Cię znowu nie poniosło w swoich wypowiedziach), ale chyba nie do końca zrozumiałeś sens tego forum. Przecież nie chodzi o to żeby się obrażać i jechać po ludziach tylko dlatego, że kochają inne marki niż Ty. Jeśli Cię drażni temat HD to poprostu nie wchodź na niego i nie rób sobie niepotrzebnych wrogów. Każdy ma jakąś pasję i bardzo pięknie jeśli się ją pielęgnuje. Ja jeżdżę Hondą i nie uważam się za lepszą czy gorszą od kogoś innego kto ma właśnie lepszy bądź gorszy sprzęt ode mnie. Więc się tak nie unoś bo z pewnością nikt nie chciał Cię obrazić tak jak Ty to zrobiłeś. Nie o to tu chodzi.

P.S. Pozdrowienia dla entuzjastów HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy maniacy HD macie klapki na oczach . Jedziecie po Japoni, a czy ja pojechalem po Amerykanskim g.... Wyrazilem swoja opinie ze HD to tylko znaczek nic wiecej, HD za darmo bym nawet nie wzial. za to Ty teraz zaczynasz sie czuc lepszy..... ja sram na harleye, na historie tej marki i zadumanych w sobie harleyowcow. Motocyklistow, niedzielnych motocyklistow.

Nie wiem z jakiego powodu tak się napinasz.Mam kolegów którzy jeżdżą różnymi sprzętami i żadnego nie dyskwalifikuje .

Liczy się człowiek nie to na czym kto smiga.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez nie dyskwalifikuje, czy tak powiedzialem ? Napisalem tylko ze mam gdzies ta marke, dla mnie nic nie znaczy. A czy urazilem kogos? Chyba tylko tego kto przyznal racje, go ruszylo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do marki to Harley przetrwał już prawie 110 lat i chcąc czy nie chcać musisz przyznać ,że stworzył historię .Silnik V2 nie ma kosmicznych osiągów jak motocykle japońskie ale przez to ,że jest prawie taki jak 60 czy 80 lat temu ma swoich miłośników ,a to nie jest nieliczna grupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy maniacy HD macie klapki na oczach[1] . Jedziecie po Japoni, a czy ja pojechalem po Amerykanskim g....[2] Wyrazilem swoja opinie ze HD to tylko znaczek nic wiecej, HD za darmo bym nawet nie wzial.[3] za to Ty teraz zaczynasz sie czuc lepszy..... ja sram na harleye, na historie tej marki i zadumanych w sobie harleyowcow.[4]

Motocyklistow, niedzielnych motocyklistow.[5]

Ja rowniez nie dyskwalifikuje, czy tak powiedzialem ? Napisalem tylko ze mam gdzies ta marke, dla mnie nic nie znaczy. A czy urazilem kogos?[6] Chyba tylko tego kto przyznal racje, go ruszylo .

[1] - po czym wnosisz?

[2] - raczej tak skoro użyłeś takich słów dla określenia produktu

[3] - :lol:

[4] - nie rozumiem określenia "zadumany w sobie harleyowiec"

[5] - na jakich jeszcze sprzętach wg Ciebie podróżują niedzielni motocykliści?

[6] - mnie tak

I taka uwaga generalna - jak zechcesz faktycznie srać na Harleya, to wykup z dużym wyprzedzeniem dobrą polisę na leczenie w dobrej, zagranicznej klinice. W Polsce składają szczęki raczej niepięknie ;) (Po nasraniu na żelazo prawdziwego maniaka z klapkami - ubezpieczenie pewnie odbierze rodzina - ale to przecież pikuś.)

Pozdrawiam serdecznie choć wyszedł z Ciebie straszny bufon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. troche postow wyzej, jaki to HD nie jest, a jak slabo japonia wykonana.

2 Okreslenie produktu, no coz, dla mnie to jest trafne mimo wszystko okreslenie.

3 . :D

4 Jesli nie rozumiesz, coz, to moze czas zaczac rozumiec?

5 a jak myslisz?

6 no coz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.