Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Harley Davidson


DANVIELD

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Nie przepadam za Haruzami, ale kilka w tym zestawieniu jest odpałowych :) Nie są przegięte i nie są karykatura cafe racerów a przeholować z customem można łatwo :P

Ten 4 co rzuciłeś zdjęcie, jest super, oprócz (braku tyłu, ale wiem że tym się charakteryzują kafejki) jak dla mnie to rządzi nr 8 :) choć wygląda prawie jak seryjny street :P

 

edit:

 

kurde... oprócz dekli na motorze i rawek, to czym on się jeszcze różni..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

HEhe odgrzewam kotleta i wzbudzam nowego FLAMEWARa :). Przewertowałem temat tam i z powrotem jak hobbit trochę pobieżnie, ale co mogę dodać. Bo wizycie w salonie HD w sobotę w Katowicach faktycznie ludzie biorą te motocykle do lansu nawet jednych takich kupujących spotkałem i się przysłuchiwałem ich rozmowie ze sprzedawcom. Te motocykle mają coś takiego w sobie że muszą wyglądać i trzeba przyznać marce HD, że faktycznie ich motocykle są jak klocki lego, możesz z nich zbudować wszystko. W sobotę to była moja druga jazda HD w życiu wcześniej jeździłem 883 sportster bardzo nie przypadł mi do gustu prawie w niczym. Natomiast wczoraj miałem mogę napisać PRZYJEMNOŚĆ pojeździć ROAD KINGIEM i faktycznie czułem się jak król na tronie :). Niestety motocykl ma swoje mankamenty jak każdy HD trzeba go dopasować, no i przy prędkości parkingowej czuję się jakbym pchał ręczny walec faktycznie, ale jak już jedziemy te 60 km i jesteśmy poza miastem (bo tym się przeciskać nie da ) to jazda jest bardzo przyjemna. Niestety szyba była ciut niedopasowana i powyżej prędkości 120km/h wiatr tak walił mi o kask, że zęby mocno drgał co przenosiło się na szczękę(bardzo nieprzyjemne uczucie kto doświadczył ten wie). Co do legendarnego dźwięku zwrócice uwagę że to brzmi bardzo poobnie do naszego polskiego kaszlaka z tłumikiem sportowym :P.
Mały dowód na porównanie  :P:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Ciekawostka jest jeszcze fakt, iz firma HD zaproponowala wlascicielowi wymiane tegoz slonego Softaila na nowego FXSTB.

Japonczyk podziekowal, lecz odmowil i poprosil by firma umiescila jego Motocykl w Muzeum HD w Milwaukee jako symbol pamieci ofiar tsunami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.