Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Suzuki Sv 1000s


powerluko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 175
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hej, Nie wiem czy zwrocił ktos uwage, ale wychodzily svki 1000 jedne z odkryta chlodnica (mniejsza iloscia owiewek) i takie juz calkowicie zabudowane, jak to się ma do roczników? te nowsze juz sa zabudowane czy jak?mam! ta z owiewkami to cos takiegohttp://www.motorcyclespecs.co.za/Gallery%2...2005%20%201.jpg znalazlem, ze to niby "special edition"Pozdrawiam PowerT
te w pelnej owiewce to SV 1000SZ o takich parametrch silnik V2poj. 996.00 ccmmoc 167.76 KM (122.5 kW)) przy 6800 RPMmoment obr. 102.00 Nm (10.4 kgf-m or 75.2 ft.lbs) przy 7500 RPMskrzynia biegow 6 biegowai obawiam sie ze R4 mailo by duze problemy a co do samych syfalek, nastepca suzuki TL 1000 i niestety nie udalo im sie obejsc przypadlosci poprzednika zarownao TL jak i SV ma problem z czesto zacierajacym sie przdnim cylindrem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te w pelnej owiewce to SV 1000SZ o takich parametrch silnik V2poj. 996.00 ccmmoc 167.76 KM (122.5 kW)) przy 6800 RPMmoment obr. 102.00 Nm (10.4 kgf-m or 75.2 ft.lbs) przy 7500 RPMskrzynia biegow 6 biegowai obawiam sie ze R4 mailo by duze problemy a co do samych syfalek, nastepca suzuki TL 1000 i niestety nie udalo im sie obejsc przypadlosci poprzednika zarownao TL jak i SV ma problem z czesto zacierajacym sie przdnim cylindrem
kolego, troszkę dołożyłeś:-)gdyby tak było, dawno miałbym SV-kę:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, że kolega przesadził :thumbup:co do mocy.Mam tą w pełnych owiewkach i jak ma 130 km to max.Poleci według licznika 265, moze ciut wiecej bo drogi brakło. Z moich osobistych doświadczeń prowadzi sie bajecznie, przesiadłem sie z suzi gsa 500 na sv 1000 s.Wiadomo trzeba uważać bardziej, ale trakcja jak rower, nie czuje sie tej masy, a moment bardzo pomaga właśnie w mieście .Jeżeli chodzi o spalanie to spokojna trasa do 160 max to 6 litrów, miasto i zabawa z gazem to 10 w góre, uśmiech na twarzy bezcenny .A ten klank motoru jak hamujesz silnikiem poezja .Panie i Panowie krótko mówiąc polecam, jeżeli ktos chce mieć wyjątkowe moto z duszą vki hehe .Pozdro i szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale sie nie pomylilem, bo smigalem na takowej url="http://www.bikez.com/motorcycles/suzuki_sv_1000_sz_2006.php"]Suzuki SV 1000 SZ specyfikacja
Wiesz, nie che sie klucic ale poza malowaniem w SZ nie bylo zmian. Chyba za za zmiane uznasz dolozenie owiewek dostepnych na liscie akcesoriow orginal suzuki. Przy 160KM korby w silnku wyjda na swiatlo dzienne.ps. w intrnecie pisza tez co jakis czas ze widziano Yeti albo Elvisa - to tak abstrchujac do 167KM podanych na bikez-ie. Pisac moga co chca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chodzi konkretnie o model 2005 2006 czyli w wersji sport a nie z dolozonymi akcesoryjnymi owiewkami, ale kucil sie nie bede, jechalem na takiej i jest to potwor w porownaniu z moja falco co ma 130kucy, przy zamknieciu i pelnym otwarciu gazu na 4 biegu wyrywa sie na gume
Dla rozwiania watpliwiosi proponuje zadzwonic do najblizszego Suzuki )http://www.motorcyclespecs.co.za/model/suz...0sz_se%2005.htmbtw, skoro to zonder editzione to czemu w serwisowce nie ma o nim slowa ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chodzi konkretnie o model 2005 2006 czyli w wersji sport a nie z dolozonymi akcesoryjnymi owiewkami, ale kucil sie nie bede, jechalem na takiej i jest to potwor w porownaniu z moja falco co ma 130kucy, przy zamknieciu i pelnym otwarciu gazu na 4 biegu wyrywa sie na gume
KOLEGO, NIE MA TAKIEGO SV!Nie wolno bezgranicznie wierzyć internetowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chodzi konkretnie o model 2005 2006 czyli w wersji sport a nie z dolozonymi akcesoryjnymi owiewkami, ale kucil sie nie bede, jechalem na takiej i jest to potwor w porownaniu z moja falco co ma 130kucy, przy zamknieciu i pelnym otwarciu gazu na 4 biegu wyrywa sie na gume
najpierw 167 KM , teraz na 4 z gazu na gume --chyba troche Cie ponosi . Nie ,nie troche , bardzo Cie ponosi .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w temacie SV Będę bardzo zobowiązany za pomoc Jestem właśnie na etapie poszukiwań i zastanawiam się nad zakupem SV-ki Bardzo proszę o opinie i sugestie o tych dwóch egz. :http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1518119http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1537184Doradźcie czy warto się nimi zainteresować bliżej czy szukać dalej.Chodzi mi o to czy na 1 rzut oka coś jest w nich niepokojącego. Wiadomo zdjęcia to nie real ale ze Śląska do Grupy Dolnej czy Wa-wy kawałek jest i zanim tam pojadę chciałbym poznać kilka opinii.Będę wdzięczny za konkretne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.