Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Drżyjcie Dzapsy - Nadchodzi Nowy Król


giemul

Rekomendowane odpowiedzi

http://pl.fotoalbum.eu/giemul/a228750/00000001BMW chce wejść do SBK i dlatego wypuszcza nowego tysiąca . Będzie w produkcji od września , a w sprzedaży od , chyba listopada. Fakty najbardziej dające po oczach niedowiarkom , mających BMW za motorki dla zgrzybiałych staruchów - 190 kg , 190 KM . Cena - ok 15.000 EUR czyli porównywalna do japońskich tauzenów . Wszystkie bajki o niedostępności , czy "zgrzybiałości" BMW , idą sobie na spacer . I podejrzewam , że raczej ramy w tych motorach pękać nie będą . Co wy na taki sprzęt powiecie chopaki ? Przyjmie się , czy nie bardzo , bo zdania o BMW są różne i podejrzewam , że StreetWorrirom będzie ciężko się przekonać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie , wcześniej były tylko "wersje bojowe" pokazywane ( nie samo tylko malowanie się zmieniło, wcześniej nie było opracowania na rynek ) . Były plotki . Teraz jest "cywil" i konkrety. Ja nie wierzyłem za bardzo że to trafi do produkcji , bo niby recesja itp .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy odrobili raczej zadanie domowe i połączyli wszystko co najlepsze w Japońcach w jednym. Popatrzcie na zawiechy ,koła, hamulce , tłumik, sylwetkę . Na pewno jestem stronniczy , nie zaprzeczam , ale toto złoi dupsko japońcom aż miło . Pamiętacie jak BMW wypuszczało K1200S ? Też wchodzili w zupełnie nowy segment i większość ludzi nie wierzyło w sukces , a wtedy niekwestionowanymi królami w tej klasie były Hajabusy i Iksy , dzisiaj każdy kto mógł pojeżdzić tymi trzema motocyklami wybiera tylko jeden z nich , i nie muszę chyba pisać który. Problemem była cena . A tu będzie ona taka sama jak R1 , Fajerów czy Gixerów . Pożyjemy , zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazelinka mi się kończy Jak tak będę dalej słodził , to może chopaki z BMW mi jednego takiego podarują za sianie propagandy. TYLKO ŻE WY MI KUR.A NIC NIE POMAGACIE , NIC A NIC !!! Pisać mi tu , że będziecie kupować , że wyrzucacie te japońskie padaki , Że przejrzeliście wreszcie na oczy , a wszystko to tylko dzięki temu tematowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie tą markę ale trzeba być realistą. Pomimo tego, że życzę im jak najlepiej w motoryzacji cudów nie ma. Ten motocykl może być realnym konkurentem dla nowego fireblad'a albo nowej R1 dopiero za parę lat. Niemcy muszą nabrać doświadczenia w tym segmencie, i z tymi silnikami do czego zresztą sami się przyznają. Moim skromnym zdaniem za 2 może 3 lata jak ktoś będzie rozglądał się za nowym litrem będzie mógł brać tego sprzęta poważnie pod uwagę; póki co będzie to tylko propozycja dla fanów marki.... Tak to widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy sobie szczerze jest tu kupa racji tak samo jak w autach BMW to BMW i zadne hondy mitsubishi, mazdy czy inne japonskie auta nie beda takiej precyzji oraz prestiżu miały ale silniki i przyspieszenie to juz inna bajka tu zawsze gora beda japonce lzejsze szybsze lepiej krecace i duzo tansze nie tylko przy zakupie ale i w utrzymaniu, tak prawdą jest takze ze jak w F1 BMW sauber to niewypal i nigdy nie bedzie jak ferrari czy maclaren tak samo sportowy motor BMW nie dorwna nigdy do kawasaki suzuki hondy czy yamahy
smiala teza. Co powiesz o Hondzie i Tojocie. Tyle czasu W F1 a efekty? uuuuuuuuu.. Cos tam kiedys i krotko... BMW to mlody zespol i juz na podium.Co do motocykli to BMW jest moim celem. Nie kreca mnie sporty ale sport/trystyk w ofercie BMW jest niczego sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie ze BMW nie stac na slepy strzal. Oni jak juz cos robia to mierza wysoko.co do Kubicy to jest dobry jednak zwyciestwo to nie tylko kierowca. Alonso przeszedl do Renauit i nic z tego nie wyszlo. Sadze ze BMW zawojuje jak nie w sezonie 09 to 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak : jeśli ten sport będzie tak niezawodny jak przystało na motocykle BMW to S1000RR może moim zdaniem naprawdę zamieszać na rynku. Design mi się podoba, osiągi podawane przez producenta są imponujące... Jeśli cena zakupu i eksploatacji nie będzie zaporowa sądzę że znajdzie wielu miłośników,Edit: w wersji sportowej bardzo podobają mi się te "skrzela" na owiewkach, tak charakterystyczne dla tej marki, szkoda że nie zostawili tego w wersji drogowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.