Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czy Oplaca Sie 125ccm?


veet

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nie jest to głupi pomysł,zależy również jaka trasę masz do pokonania,125w 2T są dość mocno wysilonymi silnikami co wiąże się z kosztami.Można rozważać opcję 4T ale moim skromnym zdaniem dobra byłaby 250 4T(jeżeli chodzi o coś z zacięciem sportowym),lub skuterek 125 4T np.Piaggio Hexagon bardzo fajny skuterek z duuużym schowkiem(podejrzewam,że krata piwa tam wejdzie).Podkreślam,że jest to tylko moje zdanie,poczekajmy na odpowiedź starszych motocyklistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to, ze czlowiek niezdazy sie dobrze rozpedzic a juz musi chamowac...swiatla, swiatla i jeszcze raz swiatla. a 125ccm to ani wiele ani malo...myslalem nad honda nsr...albo jakas aprilka...4t w sumie tak nie pyrkaja jak skuter, bardziej juz jak motorower i nad takim sie zastanawialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej:) ja jeżdżę virago 125. jesli codzi o jazde w miescie to jest to na pewno wygodny motorek, na swiatlach ma przyspieszenie troszke wieksze niz samochod, więc spokojnie mozna je wyprzedzac. do spokojnej jazdy nadaje sie idealnie. Niestety poza miastem brakuje troszke mocy, chociaz ja nie narzekam i rozpedzam swoja maszynke do 110. jestem bardzo zadowolony. z drugiej strony fajnie tez smigają skuterki 125.sa o wiele bardziej zwrotne i szybciej przyspieszają tyle ze sie nie spełniają na drogach szybkiego ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

125 mozna smialo polecic do miasta moim zdaniem klasyk albo enduro sie fajnie sprawuja i spalanie male. Jakiejs konkretnej marki nie mam do polecenia bo to zalezy co komu sie podoba skuter moim zdaniem to odkuzacz .Jja osobiscie wolal bym jak wspomnialem klasyka lub enduro male zwrotne przyspieszenia dobre w warunkach miejskich, sam mysle w przyszlosci zainwestowac w enduro tej klasy bo tez jezdze teraz 750ka a to jak wiadomo jest ciezkie i malo zwrotne na skrzyzowaniach uliczkach itp. Koncepcja bdb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie musi być z zacięciem sportowym to może Yamaha YBR 125? Prowadzi się go jak rower, do miasta jest rewelacyjny, spalanie na poziomie 2,5l/100km i fajnie pyrka . Jeździłem takim 2 lata i byłem naprawde bardzo zadowolony
Ja na takim sprzęcie latałem na prawku u muszę przyznać, że na miasto jest świetne Mogę z czystą premedytacją polecić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

moim zdaniem jak w miasto mało awaryjna to honda cbr 125 4t .. daje rade
ja niedawno kupilem honde cbr 125 Fajna furka.. ladnie wyglada.. brzmi.. tanio jezdzi ze 140-150 pojdzie a to mi wystarczy na razie ;]polecma Ci ta honde..za to nsr... niby szybksza.. ale wieksze koszta.. pyrkanie.. i w ogole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niedawno kupilem honde cbr 125 Fajna furka.. ladnie wyglada.. brzmi.. tanio jezdzi ze 140-150 pojdzie a to mi wystarczy na razie ;]polecma Ci ta honde..za to nsr... niby szybksza.. ale wieksze koszta.. pyrkanie.. i w ogole
w kolorado  byłes ?? czy jak 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmoja idzi podobnie ale bardziej ładnie "chrapie" P ale to pewnie przez kamerke tego nie slychac:)
W papierach ma wpis 115 km/h - tyle idzie seryjnie i wiecej pojsc nie moze. Inna bajka, zezeli zostala poddana tuningu, moze troch ewiecej, o przeklamaniach licznika juz slyszal ? ? ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.