Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zakup Suzuki Bandit


agrimon

Rekomendowane odpowiedzi

witam,na wiosnę przymierzam sie do zakupu pierwszego motocykla. Wybralem sobie suzuki bandit 600. Poradzcie mi czy to dobry wybór. druga sprawa to szukam sklepu z motorami, na Ślasku w ktorym moglbym zakupic tą wymarzoną maszyne. czy znacie jakies adresy, gdzie można kupic dobry ogezmplarz a nie jakis zdezelowany szrot. Czytalem dawno, że w bytomiu jest sklep ktory sprowadza z zachodu i daje nawet gwarancje roczną, ale jakoś straciłem ta strone na necie i nie potrafi znależć. Cz ktos wie czy ten sklep jeszcze istnieje? Proszę o pomoc gdzie się skierować żeby uczciwie kupic?dzieki za info i pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszej części Twojego posta to bandzior to jak najbardziej korzystny wybór - maszyna solidna, tania w exploatacji i do bólu nudna (podaje ten fakt jako plus) Ja mam bandziora od 4 lat i gdyby nie to, że często jeżdżę w dwie osoby to bym go nie zmieniał. Co się tyczy samego kupna - jeżeli się nie znasz to kupuj z kimś kto ma o tym pojęcie a najlepiej jak jeździ na bandycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, niestety sie nie znam i nie mam nikogo kto by mi doradził, dlatego wolalbym kupić gdizes z jakiegos dobrego saonu z możliwoscia wykupu gwarancji. nie jestem agresywnym kierowcą, autem nie szaleje mandatow nie łapie wiec na motorku tez w demona predkosci sie nie zamienie. szukam maszynki łatwej w prowadzeniu, taniej w eksploatacji i w miare niezawodnej. z tego co czytałem bandi by tu pasował. Planuje przenzaczyc na zakup kolo 12 moze 15 tys zobaczy sie ile sie do wiosny uzbiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam jeszcze pytanie.jestem póki co laikiem w tej dziedzinie, czy ktos mi moze wyjasnic co oznaczja GSF lub SV?czy ktos zna "motocykl" w Zabrzu. czytałem opinie a kiepsko o nim piszą. Czy warto w ogólet tam waro uderzyc zeby mi sprowadzili maszyne?
Co do sprowadzania moto, to nie powiem, ale czesto kupuje u nich opony, oleje itp i jest super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam jeszcze pytanie.jestem póki co laikiem w tej dziedzinie, czy ktos mi moze wyjasnic co oznaczja GSF lub SV?czy ktos zna "motocykl" w Zabrzu. czytałem opinie a kiepsko o nim piszą. Czy warto w ogólet tam waro uderzyc zeby mi sprowadzili maszyne?
ja znam firmę Motocykle z Zabrza kupiłem u nich w czerwcu Triumpha i nie narzekam faktem jest że większość motorów co sprowadzają są po glebie ale bynajmniej nie ściemniają i jak coś nie tak to o tym mówią i opuszczają cenę,widziałem o nich sporo maszyn do których naprawdę nie trzeba nic dokładać by jeżdzić zresztą tak tez kupiłem mego trampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie zgodzę się z antonnio Bandit nie jest nudny Fakt, że nie jest to sportowa machina ale solidna i wierna. Nadaje się zarówno do turystyki, latania po mieście no i można też pozap... ;) Ale trzeba pamiętać że to motocykl zwany szumnie "uniwersalnym" więc ma swoje ograniczenia. Jedyna wada wg mnie to masa. Trzeba do niej przywyknąć. Jeżeli chcesz kupić to wpadnij na: www.bandit.pl Jest kilka ofert ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Sprowadzam motocykle na zamowienie w tej chwili posiadam :kawasaki z750 2009 przebieg 2600 km suzuki gsf 650 bandit 2006 przbieg 5000 km Yamaha xj6 2009 przbieg 4000km Miekszam blisko Wroclawia Wszystkich zainteresownych zapraszam do rozmowy na gg 1662735 . Wszystkie motocykle sa bezwypadkowe i ksiazkami serwisowymi . Zero sciemy z mojej strony , profesjonalnie podchodze do mojej pracy . Pozdrawiam sajmon77post-15431-1255021210.jpgpost-15431-1255021275.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktos mi moze tez doradzi na co zwracac uwage podczas zakupu. jakie sa najczestrze usterki bandita?
Silnik na zimno musi zapalić od "tyknięcia" i MUSI "grzechotać", nie stukać ale grzechotać. Jest to uwarunkowane odstępami na zaworach, jeżeli Bandzior cicho pracuje to znaczy, że ma zbyt mocno zaciśnięte zawory a to może znaczyć że różne rzeczy się mogły dziać z tym motocyklem;To podstawa w Bandziorze "olejaku". Jeżeli chodzi o inne rzeczy to standardowo jak w innych motocyklach. Ale o tym to już książki napisano ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bandziorach trzeba czesto sprawdzac luz zaworowy, tak jak pisze kolega Marqs jak sie grzechocze to ma za ciasne zawory co powoduje wycieranie sie walkow rozrzadu, ale nawet jesli nie grzechocze to trzeba zrzucic dekiel i zobaczyc co i jak, czasem wystarcza regulacja, a czasem niestety trzeba wymienic walki a czasem walki razem z dzwigienkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.