Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Potrzebuję Człowieka Który Pomoże Mi Kupić Dl 1000


markus257

Rekomendowane odpowiedzi

Podpinam się pod to pytanie...Za czas jakiś (niestety raczej dosyć odległa perspektywa ) będę się rozglądał za jakimś moto. Już w tej chwili non stop myślę co i jak...Czy jest ktoś kto byłby w stanie sprowadzić konkretny model moto na zamówienie?Ile kosztowała by taka usługa?thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod to pytanie...Za czas jakiś (niestety raczej dosyć odległa perspektywa ) będę się rozglądał za jakimś moto. Już w tej chwili non stop myślę co i jak...Czy jest ktoś kto byłby w stanie sprowadzić konkretny model moto na zamówienie?Ile kosztowała by taka usługa?thx
Możesz śmiało zadzwonić do Tomka z Katowic, on przywiezie Ci wszystko czego sobie zażyczysz, sprowadza motocykle z Włoch i Niemiec.Możesz powołac się śmiało na mnie, albo daj mi jakoś znac i jak będziesz chciał to pojadę z Tobą do niego.Tomoek Motor KatowicePozdrawiam,AsiA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlatego, ze sporo angoli trzyma moto "pod chmurka", pogoda nie jest tam tak drastycznie gorsza od tej w europie, zeby wszystko co metalowe gniło w oczach Wystarczy poszukac sprzeta od goscia, ktory ma garaz i stan bedzie taki jak sprzetow z zachodu. Ewentualne kłopoty mozesz miec z pierwszym badaniem technicznym ze względu na reflektor(y), ale to juz zalezy od diagnosty i szczescia, w najgorszym wypadku wymienisz lampe na europejska i po sprawie. Ja bym nie skreslal motocykli z Anglii, trzeba tylko poszukac zadbanej sztuki, a nie zwozonego przez handlarzy chłamu, naciepanego jeden na drugi na ciezarowke jak jakies stare mięcho czy złom. Potem na alledrogo pełno dziadostwa i sie ludzie zrażają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Ewentualne kłopoty mozesz miec z pierwszym badaniem technicznym ze względu na reflektor(y), ale to juz zalezy od diagnosty i szczescia, w najgorszym wypadku wymienisz lampe na europejska i po sprawie. Ja bym nie skreslal motocykli z Angli(...)
No i nie zapominajmy o przekładce kierownicy.W angli mają kiere po prawej stronie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.