Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kasa Na Nowe Maszyny


_MEFIU_

Rekomendowane odpowiedzi

alboweź od kumpla moto na "jazdę próbną" schowaj u siebie w garażu, podskocz pod 1 lepsze disco i powyzywaj od najgorszych jakiegoś dużego łysego gościa, on profesjonalnie obije ci ryj, wtedy wracasz do kumpla i mówisz ze ktoś cie pobił i ukradł ci motopozdro
hahhahahaha kapitalny pomyslhahahaha........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no - tak na poważnie to idź do Akuny. Tam niezłą kase się zarabia. Koleś był co 2 lata pracował i nowego Rocketa kupił. Poważnie - jak pracujesz to za godzine Ci wyjdzie ok 24 zł. Sam pomyśl skąd ja mam sv1000 i sv650 i 21 lat ? Akuna i tyle ! Tylko problem jest w Gdyni w porcie musisz się z nimi użerać, bo czasem im kontenery do oceanu spadaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie tam robi w tej akunie?
Praktycznie nic, zapisujesz sie i czekasz az Ci pieniądze wpadna na konto... i tu jest największy problem.... jako dziecko nie możesz założyć sobie konta. Jeśli przeskoczysz taka trudność to takiego krokieta bedziesz mógł kupić za jakieś 3 tygodnie do miesiąca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie nic, zapisujesz sie i czekasz az Ci pieniądze wpadna na konto... i tu jest największy problem.... jako dziecko nie możesz założyć sobie konta. Jeśli przeskoczysz taka trudność to takiego krokieta bedziesz mógł kupić za jakieś 3 tygodnie do miesiąca.
Rozwiń tę myśl kolego ... bo jeśli jest tak jak piszesz to ja sie zwalniam od siebie z firmy ...Nic nie robisz, kasa sama wpływa, jedyny warunek to konto - żyć nie umierać - Polska to już wydaje sie być lepsza niż Monaco ...Ja osobiście nie wierze w te cuda, a mając 14 lat to za wiele opcji nie masz - z orzesza jeteś, Auchan masz blisko, popytaj w jakimś pośrednictwie pracy typu Worker lub coś podobnego czy aby nie potrzebują marchendisera [czyt. wykładacza towaru na półke] wielkanoc tuż tuż więc markety będą znowu szaleć, jak sie dobrze zahaczysz to będziesz miał dobrze ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń tę myśl kolego ... bo jeśli jest tak jak piszesz to ja sie zwalniam od siebie z firmy ...Nic nie robisz, kasa sama wpływa, jedyny warunek to konto - żyć nie umierać - Polska to już wydaje sie być lepsza niż Monaco ...[...]
Bad Man sie tam niezna,Zygmunt Cie wtajemniczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Giemul i Goorny,gdzieście byli jak ja sie zastanawiałem z kąd wziąć kase na motór?Zamiast wiertać dziury w jedno groszówkach to ja gupi do roboty polazłem
no widzisz ..........no widzisz .Cza sie było zapytać , to my by ci Ujek poradzili od serca, a tak to sie blazuf narobiłeś i muskle ci urosły . A jak to sie skończyło właśnie z tym Amłejowcem z Akuny ? Bo pamientom ,że sie z nim szarpołem bo straszne kity sam żenił i mie wkur*iał fest . A teraz jakoś synek zniknoł a nie zacziłem jak się ta sprawa z jego Mega Trampkiem za darmo skończyła .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Giemul i Goorny,gdzieście byli jak ja sie zastanawiałem z kąd wziąć kase na motór?Zamiast wiertać dziury w jedno groszówkach to ja gupi do roboty polazłem
Giemul jest z Zabrza, miasta seksu i interesu, to widać od razu. W wieku 14 lat, był już poważaną osobistością na swoim(i nie tylko) osiedlu
hej hej nie dziecku, mam 14 lat!
To możesz zostać alfonsem, też szybka i duża kasa.Pożycz od ojca 5 tys. dolarów na ukrainkę, szybko na siebie zarobi, oddasz dlugi, a potem to już z górki
a co sie tam robi w tej akunie?
Zatapia się różne ładunki i pisze wiersze na ich temat
A jak to sie skończyło właśnie z tym Amłejowcem z Akuny ?
Penetruje dno morskie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To możesz zostać alfonsem, też szybka i duża kasa.Pożycz od ojca 5 tys. dolarów na ukrainkę, szybko na siebie zarobi, oddasz dlugi, a potem to już z górki
to sie nie ma co smiac to wcale taki głópi pomysl nie jest a i bardzo dochodowy na pewno lepiej niz mial by jechac truskawki czy szparagi dla szkopów zbierac tylko jeszcze za młody jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysły że tak powiem genialne Wicher, a Ty co robiłeś jak byłeś mały żeby kasę nazbierać ? ;)
Niczego nie dostałem za darmo(za wyjątkiem WSK-i od znajomego) Na pierwszy motorower musiałem pracować u ojca w warsztacie, bo niczego nie dostaje się za darmo, nawet od taty Ale za to poszanowanie dla sprzętu jest inne, jak sobie sam na niego zarobisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopak niech sie uczy , jak sie nauczy to nie bedzie musial jezdzic sprzetami za tysiaka.Jak ma parcie to jedyna droga jest (sarkastyczny) pomysl giemula aby przyniosl dobre swiadectwo do domu (ale oryginalne) . Wtedy albo starzy mu kupia a jak finansowo nie da rady moza do pracy isc. Ale jak mu w szkole nie idzie to nie ma mowy o motocyklach i pracy po godzinach. To moje zdanie (jako rodzica) na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke powagi moi mili ;/ chłopak czeka na pomoc, dobre rady a Wy głupoty gadacie
dziekuje, wreszcie sie ktos kapnol ze o to mi chodzi
chlopak niech sie uczy , jak sie nauczy to nie bedzie musial jezdzic sprzetami za tysiaka.Jak ma parcie to jedyna droga jest (sarkastyczny) pomysl giemula aby przyniosl dobre swiadectwo do domu (ale oryginalne) . Wtedy albo starzy mu kupia a jak finansowo nie da rady moza do pracy isc. Ale jak mu w szkole nie idzie to nie ma mowy o motocyklach i pracy po godzinach. To moje zdanie (jako rodzica) na ten temat.
chocbym mojego ojca slyszał....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno wielkie pier****nie!!! NIe ulotki nie dzifki nie piguły ani żadne trawbiki.NIEUbierasz wygodne buty, Spodnie i Bluze koniecznie z kapturem i szal zawiązać na tworzy(tak jak kibice Cracovi) Gaz-rurka tak najlepiej 3/4 cala długośćok. 50cm i idziesz w jakieś miejsce gdzie jest ciemno nie ma ruchu a przez które przewija się szlak traznzytowy mocherów pędzących do kościoła, i gżecznie prosisz o grosik na moto, jak nie da cap torebke i w długą.Dlaczego tak a nie inaczej:1. Mocher nie dogoni młodego chłopaka2. Mocher będzie mieć jakiś "grosz" w torbie bo teraz znowu na letnie opony dla Rydzyka w kościołach zbierają3. W jakimś przy kościelnym parku czy alejce nie ma nikogo innego tylko mochery(małe prawdopodobieństwo że dasz się złapaćAcha no i nie chodz częściej niż raz w tyg pod ten sam kościuł!!Powodzenia życze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to sie skończyło właśnie z tym Amłejowcem z Akuny ? Bo pamientom ,że sie z nim szarpołem bo straszne kity sam żenił i mie wkur*iał fest . A teraz jakoś synek zniknoł a nie zacziłem jak się ta sprawa z jego Mega Trampkiem za darmo skończyła .
on dalej szuka tego kontenera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.