Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kasa Na Nowe Maszyny


_MEFIU_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

swietnie... trzy strony pitolenia z gowniarzem na darmo.zaraz sie odezwie ze duzo lekcji maial do odrabiania i sprawdzian chemii.wg mnie temat do zamkniecia i nie zawracania wiecej dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerf099 to małolat z którym nie ma co poważnie rozmawiać!!! Zaproponowałem mu prace i umówiłem na spotkanie ażeby wytłumaczyć co i jak. Kolega na spotkanie nie przybył, nie kontaktując się ze mną. Dzwoniłem jeszcze i smsa napisałem-bez odpowiedzi.
to sprzedarz perfum, siostra gadała mi o tym i mnie ostrzegła zebym sie w to nie pakował bo ona juz tak robiła i gowno dostała, i na samym poczatku musze wykupic taki pakiecik za ok 100zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za robota ze z ciekawości zapytam ? ;)
Dystrybutor firmy FM GROUP
to sprzedarz perfum, siostra gadała mi o tym i mnie ostrzegła zebym sie w to nie pakował bo ona juz tak robiła i gowno dostała, i na samym poczatku musze wykupic taki pakiecik za ok 100zł
Umówiliśmy się na spotkanie, to nic nie kosztuje ani do niczego nie zobowiązuje, jak nie miałeś ochoty przyjeżdżać to cza było dać znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek ,nie gorączkuj się tak ,chłopak szuka prostej szybkiej roboty za konkretną sumę , nie pociskania kitu na który w dodatku musiałby wywalić już swoją kasę . To nie jest człowiek w wieku w którym popełnia się inwestycje . -ide kopać rowy a za to ma być kobel , krótka piłka . Więc nie wyzywaj tak od razu od małolatów , bo chłopak chce szybko zarobić , nie bawić się w interesy ( i to niepewne ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek ,nie gorączkuj się tak ,chłopak szuka prostej szybkiej roboty za konkretną sumę , nie pociskania kitu na który w dodatku musiałby wywalić już swoją kasę . To nie jest człowiek w wieku w którym popełnia się inwestycje . -ide kopać rowy a za to ma być kobel , krótka piłka . Więc nie wyzywaj tak od razu od małolatów , bo chłopak chce szybko zarobić , nie bawić się w interesy ( i to niepewne ) .
Spoko - bo zemnie niespotykanie spokojny człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem ino do babci po jakieś siano na benzin i jazda .
Ale tak odrazu do babciomatu ?
hej hej nie dziecku, mam 14 lat!
Kurcze to sie nawet do mc donalda nie kwalifikujesz prawda jest takaze w tym wieku niewiele mozesz zdzialac. Jak chcesz jakiejs konkretnej pracy to poczekaj jeszcze te dwa lata. Ja w mniej wiecej twoim wieku na simsonie pizze rozwozilem zawsze jakas kasa byla.
on dalej szuka tego kontenera
Podobno jest ukryty gdzies we wraku TITANICA !
Dystrybutor firmy FM GROUP
Ty łobuzie proponujesz dziecku ciemne interesy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..]wg mnie temat do zamkniecia i nie zawracania wiecej dupy.
dokładnie, Mówione już było, konkrety a nie wyzywanie od gówniarzy i inne takieDo szkoły teraz...uczyc się a na weekendy noszenie ulotek i po lekcjach to samo. Myśle ze jesli rodzice zobacza dobre oceny w szkole, a na dodatek starania w celu uzyskania kasy..(przykłady juz zostały podane) pomogą Pozdrawiam i zamykamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ja mam pomysl :1) Umiesz strugac cos z drewna, kamienia, malwowac lub robic cokolwiec co da sie sprzedac ? Rob i sprzedawaj.2) Porozgladaj sie kolo domu, na pewno znajdzie sie troche złomu. Zorganizuja jakas przyczepe ze znajomym, popytaj sasiadów, czy maja jakas stara pralke albo cos i pare zł wpadnie.3) Sprzedaj swoja wypasiona komorke i kup jakas nokie za 50 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup pare paczek polopiryny, tabletki wloz do woreczka, owin w jakas szmate i potraktuj mlotkiem az rozkruszysz na proszek:) potem podziel na male woreczki i sprzedawaj w szkole jako amfetamina:)druga opcja, kup herbate i zwin ojcu pare papierosow - rozpruj torebki z herbaty i wysyp zawartosc, do tego skrusz tyton z paru papiersow, zmieszaj razem, podziel na torebki i sprzedawaj jako ziolo kolega ps. pewnie Twoi znajomi nie zauwaza roznicy:P beda udawac, ze to na nich dziala, zeby byc "trendi", "dzezi", "spoko" etc:) grunt to sugestia, zeby mysleli, ze to prawdziwy towar:)szybko sie dorobisz;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.