Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Ręce mi opadają. Cały dzień szorowałem moją małą bo postanowiłem pojechać do Chudowa (pierwszy raz w tym roku)sprzętem czyściutkim i lśniącym. Więc pojechałem, dojechałem, kask zdjąłem i tu telefon mi dzwoni. "Jak byś mógł to przyjedź do pracy bo mamy małe kłopoty a nikt inny nie wiem co i jak" - i mnie kuuuurrr...... miało rozerwać ze wściekłości :P:angry::angry: . Ale odbiję sobie kiedyś tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce mi opadają. Cały dzień szorowałem moją małą bo postanowiłem pojechać do Chudowa (pierwszy raz w tym roku)sprzętem czyściutkim i lśniącym. Więc pojechałem, dojechałem, kask zdjąłem i tu telefon mi dzwoni. "Jak byś mógł to przyjedź do pracy bo mamy małe kłopoty a nikt inny nie wiem co i jak" - i mnie kuuuurrr...... miało rozerwać ze wściekłości :P:angry::angry: . Ale odbiję sobie kiedyś tam

a Anie spotkales?

zdjecie zrobila?

no bo chce cie zobaczyc w chudowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli padac nie bedzie to bede napewno.

jak cie poznac?

mnie po moto. nie ma drugiego takiego.

pozdrawiam

Hhhhhhmmmm siostra mówi, że poznaje mnie po smrodzie ;) ale na powietrzu się jakoś rozejdzie więc nie da rady - ha ha ha. Mam chorągiewkę biało czerwoną na tylnym relingu. Taka malutka ze złotym orzełkiem na samej górze. Jak coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cider jaki wściekły xDD nadrobimy następnym razem ;)

Nieeeeeeeeeeee zły nie jestem - JUŻ. Ale jak tak można robić. Z drugiej str. nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Po opanowaniu sytuacji dowiedziałem się, że mam podwyżkę. Więc AAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHH jak cudownie :):o;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeeeeeeeeeee zły nie jestem - JUŻ. Ale jak tak można robić. Z drugiej str. nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Po opanowaniu sytuacji dowiedziałem się, że mam podwyżkę. Więc AAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHH jak cudownie :):D:lol:

taka duza podwyzka wiec nowe moto bedzie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.