Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też już :D w domu.

Fajne latanko było i ekstra wieczór.

Niestety Misia 112 i Martini 88 dalej owiane tajemnicą  

ale za to miło było poznać Klarę Veritas i Yvonn :)

Mi tez miło było poznać choć kilkoro z was. Napewno przyjade na nastepny zlot - super atmosfera - dziekuje za mile przyjęcie nowej kolezanki :)

PS: fotki super, tylko czemu na 2 z 3 na ktorych jestem akurat jestem z papierochem... naprawde nie pale az tyle :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, to o ciebie chodziło :) Głód wymiatał - suzuki gs500 ?

 

Tak jest, przyznaje sie do obu - zarowno mojego "malego gloda" jak i mojej GSki ;) fajnie ze moja niepozorna GSka została zauważona przy takich maszynach jakie wczoraj przyjechaly. a ze przez głoda to tym sympatyczniej. Tuning za 4,99 ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde aż się załapałem na dwie foty, zaszczyt mnie trefił ;)

Bastek, Ben a zwłaszcza Ben dzięki za opiekę i transport plecaka tego prawdziwego <_<  znaczy na plecy nie na zadupek :D

Klara, mały głód faktycznie zauważalny z tym że nie narażaj chłopa na muchy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już :D w domu.

Fajne latanko było i ekstra wieczór.

Niestety Misia 112 i Martini 88 dalej owiane tajemnicą  

ale za to miło było poznać Klarę Veritas i Yvonn :)

no i nie udało się accord poznać,chyba byłeś później niż ja, ale co się odwlecze....

gdzieś tam na zdjęciach sie odnajduje, więc juz nie taka całkiem tajemnica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w domu miło było poznać nowych znajomych i tą piękniejszą ponoć hehe połówki :) martini, cori, zafascynowana a reszty to niepamiętam Dzięki ekipie lecącej do Żor za malutką rajze ) Do następnego :)

Dzięki Ryś13 :)

już już ! zaczynam się za fotki zabierać !

https://plus.google.com/photos/113247278132954032019/albums/5876120448296585153

resztę dodam jutro, za dużo napstrykałam :/ mój podziw do Dragonity rośnie z każdą chwilą :P

Yvonne miło było poznać :) a foty bomba ,i dzięki za zdjatko w sumie wyjechałam Ci w obiektyw ;)

Pozdrawiam spotykanych znajomych i wszystkich obecnych nieznajomych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w domu :) miło było poznać nowych znajomych i tą piękniejszą ponoć hehe połówki :) martini, cori, zafascynowana a reszty to niepamiętam :) Dzięki ekipie lecącej do Żor za malutką rajze :):):) Do następnego :)

mi takze bylo milo poznac :) pozdrawiam, ech... wszystko dopiero dzisiaj doczytalam, wczoraj juz nie dalam rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....fajnie ze moja niepozorna GSka została zauważona przy takich maszynach jakie wczoraj przyjechaly.....

 

A tam od razu zauważona. Byłaś obgadywana jak jej dosiadałaś to wszyscy zapamiętali :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam od razu zauważona. Byłaś obgadywana jak jej dosiadałaś to wszyscy zapamiętali :P

 

Domyslam sie ze mnie obgadywaliscie :D Moja walka z wyturlaniem sie z miejsca parkingowego pewnie przejdzie do legendy. Musze zaczac wiecej jesc i nabrac masy i sil to nie bedziecie mieli powodów do obgadywania mnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że fotki się podobają, nie jestem profesjonalistką aparat mam od niedawna i na Chudowie się dopiero uczę :D

Dragonita ja jestem Twoją zastępczynią a nie konkurencją, czekam aż się pojawisz bo ja nie mam żadnego zdjęcia na moto ! :(

Grigori muszę Cię pstryknąć na moto, wczoraj mi zwiałeś i już nie zdążyłam :D

 

bardzo miło mi było poznać wszystkich ! :)

zabieram się za uzupełnienie galerii i wrzucam ciąg dalszy zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że fotki się podobają, nie jestem profesjonalistką aparat mam od niedawna i na Chudowie się dopiero uczę :D

Dragonita ja jestem Twoją zastępczynią a nie konkurencją, czekam aż się pojawisz bo ja nie mam żadnego zdjęcia na moto ! :(

Grigori muszę Cię pstryknąć na moto, wczoraj mi zwiałeś i już nie zdążyłam :D

 

bardzo miło mi było poznać wszystkich ! :)

zabieram się za uzupełnienie galerii i wrzucam ciąg dalszy zdjęć

No gites fotki :D , Dziewczyno idąc za swoją jak by to nazwać "Promotorką" i z Nią tworzycie wspaniały album Chudowskich spotkań z niesamowitym tyglem :excl: 

Moto i Motonitów w jednym niepowtarzalnym miejscu, ot historia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gites fotki :D , Dziewczyno idąc za swoją jak by to nazwać "Promotorką" i z Nią tworzycie wspaniały album Chudowskich spotkań z niesamowitym tyglem :excl:

Moto i Motonitów w jednym niepowtarzalnym miejscu, ot historia...

Miło mim to słyszeć  ;) 

 

Yvonne następny czwartek będziesz miała foty już, trzeba będzie więcej ich zrobić żeby na kilka tyg starczyło  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.