Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

BYłem, z kilkoma znajomymi się widziałem (niestey krajanów nie :) . Cudowny karczek z grila zjadłem. Kilku nowych ludzi poznałem. Wróciłem i padam ze zmęczenia.

Ps.jakoś Ani z aparatem nie widziałem, ale mam nadzieję, że ona mnie zauważyła sprzętem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha. Kątem prawego oka zauważyłem, że ktoś do mnie celuje i wykonałem unik w krzaczory. Teraz już wiem, zamachowcem była Dragonita :)

Oblukałem krytycznie tą fotkę mnie i dochodzę do wniosku, że jestem już tak stary, że niedługo trzeba mnie będzie zastrzelić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oblukałem krytycznie tą fotkę mnie i dochodzę do wniosku, że jestem już tak stary, że niedługo trzeba mnie będzie zastrzelić.

Eeee no daj spokój. Może stary ale Jary ;):):D .

Chociaż ja też ślepnę. Patrzę, podziwiam, szukam i nic. A tu ustrzeliła mnie na nr. 368 i 370 w plecy, poprawiła na 373. Na 374 zajrzała mojemu orzełkowi w oczka. Moja mała Suzi w całek krasie na nr.434. A od 469 do 477, gdzieś tam w tle się przewijam.

Anno, Aneczko, Anusiu dzięki. Ściskam i pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od 469 do 477, gdzieś tam w tle się przewijam.

Masz dobrą technikę skoro potrafisz się przewijać nie ściągając gaci ;)

Ale faktem jest, że Ania położyła na drogę ogień zaporowy. Nie wiem czy ktoś się przemknął nieustrzelony - raczej wątpliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem czy to dobre miejsce ale nie daje mi żyć jedna sprawa. Otóż czekam na możliwość legalnego poruszania się po drogach a co za tym idzie w duecie planuję oblężyć zamek w Chudowie. Bo z tego co widzę nikt nie może bytować na FŚM, kto nie odwiedził tego miejsca i tak jak Mongo zjadł frytkę czy Cider30 wszamał steka, ... tak i ja chcę mieć za sobą inicjację tego miejsca. Problem tkwi w tym, że nie spotkałem na forum Człowieka, który by poruszał się na powierzchni 125cm3 i to z "Plecaczkiem". Nie chce być pierwszym, który zostanie pod zamkiem zabity śmiechem :) ... jak się tam dokulam w ogóle ... ostatnie pytanko tylko czwartki wchodzą w grę czy także np. niedziela ??

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem czy to dobre miejsce ale nie daje mi żyć jedna sprawa. Otóż czekam na możliwość legalnego poruszania się po drogach a co za tym idzie w duecie planuję oblężyć zamek w Chudowie. Bo z tego co widzę nikt nie może bytować na FŚM, kto nie odwiedził tego miejsca i tak jak Mongo zjadł frytkę czy Cider30 wszamał steka, ... tak i ja chcę mieć za sobą inicjację tego miejsca. Problem tkwi w tym, że nie spotkałem na forum Człowieka, który by poruszał się na powierzchni 125cm3 i to z "Plecaczkiem". Nie chce być pierwszym, który zostanie pod zamkiem zabity śmiechem :) ... jak się tam dokulam w ogóle ... ostatnie pytanko tylko czwartki wchodzą w grę czy także np. niedziela ??

PZDR

Zapewniam Cię, że nikt cię tam śmiechem nie zabije. Nie takich Gosci to miejsce widziało. Pamiętaj, zawsze w czwartki twoje 125cm3 może razem z tobą wpaść na frtkę, steka, kawusię i nie tylko. Najważniejsi są jednak ludzie = my, i nasza wspaniała pasja. Myślę, że inni się ze mną zgodzą. pozdrowiska :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj PiotreQ, spoko loko dasz radę liczy się nie pojemność ale rodzaj pojazdu jakim przyjedziesz jeśli ma dwa koła (ewentualnie trzy) to znaczy że nadajesz na tych samych falach co cała reszta, liczy się tylko asfalt, wiatr i pełny bak. każdy kiedyś miał coś mniejszego "między nogami" więc nie ma się co czaić tylko trzeba się zebrać w czwartek i przykulać. A propo innych dni zawsze jak w padam po za czwartkiem pod zamek to zawsze kogoś spotykam. :) pozdrawiam i do zobaczenia w czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dobrą technikę skoro potrafisz się przewijać nie ściągając gaci ;)

Ale faktem jest, że Ania położyła na drogę ogień zaporowy. Nie wiem czy ktoś się przemknął nieustrzelony - raczej wątpliwe :)

potwierdzam - mnie też ustrzeliła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Dokładnie. :) Nawet na rowerach tam przyjeżdżają i nikt się nie śmieje. Jedno jest ważne - Jeden ślad !

No i jak poszło na examie ?

Exam 2.06 modle się by nie trafić na jednego Pana dla którego umiejętności są niczym nie sprawdzenie naciągu łańcucha przez wyraźne dotknięcie na środku w smarze :/ - oblewa zły tor jazdy w ruchu ulicznym 10 cm w lewo lub w prawo - dowidzenia :/ byle już było po jednak nie potrafię się powstrzymać i już 16 lat łamię przepisy :) Jacy Maniacy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.