Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto Chorzów I Okolice (od Nowa)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,raz mi sie udało jesienią, chyba 2007 roku, spotkac Was w knajpce pomiędzy Kochłowicami, a Panewnikami. Też sie umawialiście na krupniki w Chorzowie w rejonie Styczńskiego/Wieczorka. Kogo wspominacie, pisząc Kolo? PzdrLB
Marek czyli "Kolo" był dobrym, trochę stukniętym kumplem którego mi i wielu innym bardzo brakuje. Zginął w wypadku 21.05.2007r.Pozostanie na zawsze w naszej pamięci…DArA czy mi sie wydaje, czy zmieniłeś sprzęt? ( co tam masz w Twoim awiatorze)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witam tez wszystkich,,,,powieccie co jest tez z BOGASEM dawno sie nie odzywa;???
A no sie w końcu z moim staruszkiem znodłem kaisik mnie poczta lekko szwankuje i wszystko do spamu pakuje ale wkońcu sie pochytołem i doczytołem że fora padła ale sie dodniesła Może tak jakie śmiganko wiosenne w przyszły weekend ???Tylko dla twardzieli spotkanie na przystanie w sobota wele 17:00 ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matko, tyś to jest konkretnie "zakręcony" ;) W śniegu z Bielska wracać. Ja rozumiem że główna droga będzie spokojnie przejezdna, ale niebezpieczeństw do przesady. Dodatkowo niska temperatura poważnie zaniża poziom frajdy z jazdy. Nie twierdze że sie nie da, twierdze że ja wymiekam dokumentnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Bogas to prawdziwy motocyklista! Bogas szacun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ola gratuluję!!!Dołączam się do elemeledudka-dasz pomacać? ;)
Eno spoko było ino już terozki deko przypiździło Jak do macania to jo tyż moga ??? (nawet nie wnikom czego )To co jutro na przystani ???? Tak możnu dopiero wele 17:45 bo koła mnie muszą oddtajeć !!! Fto wymięko to może na czterech doczłapać Ciekawe co bydzie popołedniu terozki rano deko dziwnie jest na placu E no fajnie było klamka żem pocałowoł ale warto było :http://lh3.ggpht.com/_ix5Ef8TXBYw/SbwAz2b7...14032009039.jpghttp://lh3.ggpht.com/_ix5Ef8TXBYw/SbwAxsSo...14032009038.jpghttp://lh4.ggpht.com/_ix5Ef8TXBYw/SbwAuX0-...14032009037.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka - pozdrawiam wszystkich - mam na imię robert dla znajomych i przyjaciół bombel . co do 14.03 to szkoda bogas że nie zadzwoniłeś, bo też wyprowadziłem swoją maszynę i pojeździłem
Hyhy, widoki jak po apokalipsie. Szkoda że mi sie nie udało. W niedziele zrobiłem 15 kilometrów i myślałem że mi ręce odmarzną. Na dodatek troszkę mnie moczyło. Szkoda tej soboty.
No Bombel trza było godać to by było po problemie No i fajnie żeś dołączył Marcin nie trza było w sobota Śmigać ??? Pamiętej Bogas śmigo jest pogoda A reszta jeszcze zimuje ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo,zależy co dostane w zamian za to macanie? Reszta czeka na ciepło... do 31.03.09 deszcz,śnieg i - temperatury.
Olu a co byś chciała Terozki w bielsku deko piździ ale dało by sie rada Śmigać no jo niestety byłem zmuszony moto w doma ostawić ale myśla już o śmiganku w sobota Fto sie pisze jak bydzie sucho ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.