Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto Chorzów I Okolice (od Nowa)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Niedźwiedziniec!W tym roku bez korowodu momy być ok 13.00 na ogrodkach trocha larma narobić i bajtli powozić i tyle może coś tam bydzie ale nie obiecuja. Ustalili my że pojadymy w kupie z Cauntry Baru ok 12.40 powoli sie sami mało parada zrobiymy, kto chętny to zapraszam sobota 5.09 12.30 wiadomo gdzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie sie ze chorzowska ekipa sie rozlatuje bo z takim podejsciem to bylo do przewidzenia. Za wszelka cene byc na czas gdzies gdzie wogole na nas nie czekali. Nawet na pier... piwo za 3 zlote sie nie zalapalem bo zabraklo, ale grunt ze sie nie spuznilismy.Ja sie odmeldowuje z tej ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie sie ze chorzowska ekipa sie rozlatuje bo z takim podejsciem to bylo do przewidzenia. Za wszelka cene byc na czas gdzies gdzie wogole na nas nie czekali. Nawet na pier... piwo za 3 zlote sie nie zalapalem bo zabraklo, ale grunt ze sie nie spuznilismy.Ja sie odmeldowuje z tej ekipy.
No i dobrze! bo zachowujesz sie jak kundel co szczeko we własnej chałpie i to na dodatek fałszywie i nieskutecznie a poza nią jesteś trocha nie "tego" Byłeś jednym chyba z trzech z CH. Batorego na imprezie na swojej dzielnicy i jeszcze jesteś niezadowolony WSTYD!Podej mi nr konta a ci pośla te trzy złote, bo som żech cie zatrzymywoł abyś wcześni nie odjeżdżoł (co już czyniłeś) i poczekoł na fanty, to o co ci chodzi że ci piwa brakło? a gdzie byłeś jak rozdawali? moga sie domyśleć ze stołes z boku i obmyślołeś post jaki walniesz na forum. Poczytej sie trocha regulamin forum tam coś pisze o rzetelności i nie oczernianiu innych, bo z tego, co wiem to Twoja złośc była powodem tego że ja nie chciałem się zgodzić na Twoją propozycję aby podczas drogi do Batorego zachaczyć o ul. Szabatowskiego tak żeby Twoja cyt. BABA nacieszyła sie motorami bo musi być w pracy i nie może z tobą jechać koniec cyt. Poszukaj sie ekipę co na takie numerki pójdzie nawet jak im to będzie po drodze Powodzenia!Z mojej strony podziękowania dla wszystkich, co byli i co nie mogli być dodam że na koniec zjawił się prezydent M. Chorzowa, od którego otrzymaliśmy brawa, gdy na koniec odjeżdżaliśmy wokół sceny oczywiście za rok mamy następne zaproszenie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy nie wadźta sie bo szkoda nerwów. Najważniejsze że jak dzieciaki z motocykli złaziły to im sie pyski uśmiechały. Reszta to mało ważne pierdoły.zzhop, daj znac czy coś bedziemy robić dla małej która miała pecha. I gdybyś mógł to popros żone o udostępnienie mi chociaz kilku zdjec bo widziałem że pstrykała. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisalem ogolnikowo i nikogo nie obrazam ani nie oczerniam a ty musisz wszystko opisac ze szczegolami slowo w slowo choc chyba jest to nie potrzebne. No i wlasnie TY nie chciales sie zgodzic na moja propozycje i tylko TY choc reszcie ekipy bylo wszystko jedno. W dyktatora sie bawisz ? Piwko sobie wypij razem z koplem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee.. no  ciezko ostatnimi czasy było zeby znaleśc wolną chwile zeby tu zajżeć a co dopiero sie gdziekolwiek zjawić ale czytaja to co tu sie dzieje widze ze nic nie straciłem... jak znam zycie to ta stara pierwotna ekipa sie zjawila i dotrzymała poziom...DARA zzhoop nie bawi sie w dyktatora tylko on ma już "staż" w tym wszystkim nie jednawycieczke spotkanie i etc organizował wiec troche szacunku człowieku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a jeszscze istnieje cos tskiego jak ekipa z Chorzowa ? hahah dobre tam nikt nikogo nie zna jak sie znaja to kilka osob ja dawno juz zrezygnowalem z wypadow na przystan itd jakos nie szlo sie zaklimatyzowac w { ekipie } zreszta widac jak sie tu ludzie rozpisuja hahha ostatnie wpisy z sierpnia pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uiz po pierwsze troche szacunku dla miasta ...Chorzów piszemy z wielkiej litery!po drugie ze względu na pierwsze i trzecie dobrze że "zrezygnowałeś z wypadów na przystań itd"po trzecie widać nie potrafisz się zaaklimatyzować.uprzedzając dalsze wypowiedzi ...nie oczekuję ciągnięcia powyższego wątku który jako nieistotny uważam za zakończonya tak przy okazji jak już tu jestem to pozdrawiam wszystkich z okolic i nie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blad fakycznie !!!! Hmm ja tez jestem z Chorzowa i nie chcialem nikogo obrazic napewno jest lub bylo kilka wartosciowych ludzi w tej ekipie napewno to ja jestem dziwny wiem o tym dlatego nie zaklimatyzowalem sie przepraszam jesli urazilem kogos !!!!!!!
Brawo kolego uiz Rzadko się zdarza że ktoś przyznaje się do błędu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuuule, temat praktycznie umarł a tu jeszcze sie komuś chce robić burze w szklance wody. Było minelo, wiekla szkoda, ale tak sie stało. Szkoda tym bardziej, że w ekipie było wielu naprawdę fajnych i wartościowych ludzi. Z coniektórymi jakiś tam kontakt sie jeszcze ma, ale za coniektórymi normalnie czasem tęsknie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czesc chopy, powiedzcie mi co z ta dzziewczynka jak sie czuje-czy ktos wie cos o niej????piszecie ze sie ekipa z chorzowa sypie -ja jestem innego zdania,mamy w chorzowie pierwszy klub motocyklowy TIGER RIDERS FG CHorzow,wlasnie koncza remont wlasnego baru!!!!tak wiec widzicie nie jest tak zle jak myslicie , wpadnijcie nie raz na jakies pogaduchy i male piwko, moze uda sie chorzow znowu zwiazac w jakas mocna grupe jak kiedys-A naprawde jest duzo chlopakow z chorzowa tylko trzeba chciec sie znow spotykac jak kiedys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.