Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Idiotyczne Blokady A4


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj jak dla Ciebie 5 letni motocykl to zdyb i GS to padlina to widocznie masz hajsu, a robisz hałas o 3 zł co na wino Ci brakuje czy kompleksy masz jakieś. Pretensje do lekarzy też masz że strajkują, szufladą palce sobie przy trzasłeś i nie masz się na kim wyżyć? Walni browara i odpuść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za dopuszczaniem na forum osób powyżej 30 roku życia, z gówniażami raczej nie można dyskutować a i nie chce się a może lepiej zlikwidować to forum ?
chłopie masz ponad 30 lat a z twojej gatki wychodzi jak byś miał 17 weś wyluzuj ,a co boisz się że młodzi wiedza więcej niż ty ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za dopuszczaniem na forum osób powyżej 30 roku życia, z gówniażami raczej nie można dyskutować a i nie chce się a może lepiej zlikwidować to forum ?
CIĄGNIJ DUPE PAJACU!! JA MAM 14LAT I 10 RAZY TYLE INTELKIGENCJI CO TYGS CI SIE NIE PODOBAJĄ??NO DAWAJ MOZE JESZCZE PAJACU POJEDZ MOJE KMX 125 W KONCU TO NIE TO CO TWOJ TYSIAC I CI NAWET W TYM POMOGE!! DAWAJCIE WYSMIEJMY MNIE!!!!!!! MAM KMX 125 B Z 1999 ROKU BUAHAHAHAHAPAJAC NA GUMCE OD MAJTEK...IDZ LEPEIJ POD SKLEP TAM CIE PRZYNAJMNIEJ POLUBIA JAK BROWARA POSTAWISZ!!CIEKAWE CZY W REALU BD TAKI ODWAZNY!CHCESZ DAM CI MOJ ADRES SPADAJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maaaamooooooooooooooooo !!!!!!!! Temat do kosza - kolo jest mądry przed monitorem, bije kuca na jpg, dostaje ślinotoku jak przejezdza obok sprzęt, a on stoi w korku - teraz się wyżywa, albo udaje kozaka, a na prawde ma dresik "AldiDas", bądź 14 lat - albo i jedno z drugim. Fakt - też jeżdżę na starym 5cioletnim paściu, chyba go zezłomuje. Jeszcze mam kopsztarter, i pasy 3cm dziewiczej opony na rantach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wampir masz racje! Moim zdaniem tymi idiotycznymi blokadami półgłówki na motocyklach nabiły tylko kase Stalexpolu! Chciałabym byc włascicielem tej firmy i sama bym was naganiała gamonie na Autostrade A4 bo im was więcej przejedzie tym więcej jqa mam pieniędzy! Więc wasz sposób blokady jest niczym, narobiliście tylko wielkiego szumu, medialnej papki dla wielu pismaków a stalexpol sie na was wysikał podnoszac ejszcze ceny to teraz w imieniu stalexpolu zapraszam na ponowne inteligętne blokady ! pamietajcie im więcej was przyjedzie tym szybciej prezes kupi nowego maybaha! Pozdrawiam Magdalena Gruś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor tematu może pojechał ale ma racje,. Temat wg mnie potrzebny bo na ogólnym powstało kółko spotkan a nie o to w tym chodzi...Nie wypowiem sie na ten temat ale mam pare pytan..-Co za naszym pośrednictwem blokując bramki zmieniło sie na plus?-Czy nie czujecie sie zrobieni w konia?( bo ja tak) -Podnieśli opłaty, dalej mamy płacić i blokować? Do kąd to zaprowadzi, do dalszych podwyżek?każdy niech sobie sam odpowie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najskuteczniej zamknąć temat czyli olać tekst,bo przeważnie tego typu ludziom chodzi o prowokacje i wzbudzenie zainteresowania wokół siebie Co widze sie po części udało (...)
AMEN...Niektórzy faktycznie dają sie wpuscic w bezsensowną dyskusję...Jesli sie nie myle, to wampir76 pierwszy raz sie uaaktywnił po ostatniej akcji na A4...A swoją drogę,ciekawe co to "76" w nicku oznacza...bo rocznik raczej nie, wiek chyba tez nie... może faktycznie,niektórzy mają racje i 76 to 76 mm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DANVIELD powtarzasz się czyli Twoim zdaniem powinniśmy siedzieć cicho i czekać aż ceny same się obniżą chyba coś Ci nie styka pod kopułką ceny pewnie i tak by wzrosły czy blokady by były czy nie no ale w końcu motocykliści są zawsze winni nawet jeżeli nie są to i tak są taki pojebany kraj.I jeszcze słówko do pojeba o nicku wampir76 co ty zawsze miałeś ponad 30 lat a twój pierwszy motor miał 1800 pojemności ?? (teraz pewnie jeżdzi boss-hoss-em 6,2 litra) pierdolisz że aż w dupę szczypie weź kup sobie metr gumy i pierdolinij sobie w łeb wyraziłeś swoją opinie na ten temat i wszystko wypier.........p.s. co mamusia nie pozwoliła kupić nawet motoroweru ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast sie obrzucac gównem i wytykac palcami kto ma racje, może warto logicznie pomyslec, bo temat blokad nic nie wskurał a stawka wzrosła, dostrzega to ktoś!!??!!
czy myślisz że gdybyśmy tam nie jeździli, nie byłoby podwyżek??? a może uważasz że wystarczy pojechać raz i już nam obniżą a po drugiej blokadzie zapłacą za przejazd??? To nie takie proste jak Ci się wydaje, nie żyjemy w "mądrym" kraju niestety. Są ludzie którzy planują zakupy w Chrzanowie i za to im dziękujmy. Może sam pomyśl czy to takie proste?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Po przeczytaniu niektórych postów jest mi po prostu żal...Jeśli nie masz kontr argumentu to po co pisać głupoty?Swoją drogą to było bardzo dobre zagranie ze strony stallexportu. Wiedzą że to oni rozdają karty i nikt im nie będzie podskakiwał a tym bardziej dyktował warunków.Trzepią na tym niezła kasę więc nie ma się co łudzić, na lepsze nic się nie zmieni.Prowokacje z naszej strony w postaci nagłaśniania różnego rodzaju protestów i partyzantki na pewno przyczyniły się do takiej reakcji zarządu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie luzu troche /wszyscy maja racje poniekad .wiadomo ze znizki na autostradach bedzie ciezko wywalczyc bo takie umowy podpisał nasz kochany rzad że gdy nakaze zmiany oplat stalexportowi to musi mu zapłacic wysokie odszkodowanie wiec koło sie zamyka. rząd udaje że chce ,stalexport że jak rzad każe to zmieni opłaty a prawda jest taka ze ani jedni ani drudzy nic nie zrobią.Oni na nas kase zarabiają i nikt nic nie zrobi.A JEŻELI CHODZI O TAKICH PRZYGŁUPÓW JAK WAPMIR MYSLE ŻE SZKODA SŁOW,JEST MADRY BO NIE MOZNA GO PRZEZ NETA ŁAPNĄC .ŁATWO OBRAŻAC INNYCH SIEDZAĆ ZA KOMPEM ,TRUDNIEJ BEZPOSREDNIO W OCZY .JAK TAKI ODWAŻNY MOZE GDZIES ZAPROSIC GO I POGADAC WTEDY MOZE POKAZAC SWOJĄ ODWAGE?KTOS BEDZIE CHETNY NA TAKIE SPOTKANIE Z WAMIRKIEM?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do blokad....Byłem na 2 ale nie wiedziałem że jedziemy tam żeby coś osiągnąć ;) po prostu zabawnie było... dla klimatu...Co do opłat osobiście często korzystam z a4 a na właściciela mam wyjebane więc po prostu nie płace (ostatnia bramka po prawej - motocykl sie zmieści) a jak sie kto boi że mu przyjdzie do domu to blache zmienic :D bo zeby gonili to hmm nie spotkalem sie....A co do krzykliwych idiotów na forum... Sa spotkania, imprezy za pewne zabawniej poobrazac sie na zywo przy wodeczce przynajmniej ja taki sposob wole bo przeważnie "strony" dadzą sobie po strzale w pychol a po godzinie pija wódke razem i jest luuuuzzzpozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.