Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Country Wisła Sierpień


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze do końca Sierpnia jeszcze daleko ale już pisze żeby sie zastanowić może znaleść czas.Co roku w Wiśle jest organizowane Country na którym zjeżdża sie mnostwo motocykli byłam tam już kilka razy ale prywatnie a chciałabym w tym roku na moto na parade wjechać która jest organizowana na rozpoczęcie.Termin 29-30 Sierpnia, dodaje link z info http://www.wisla.pl/imprezy_wydarzenia/XI_...ountry,665.htmlKto chętny to zapraszam,można sie zebrać większą ekipą i spotkać na miejscu juz po drodze kwestia do uzgodnienia jeszcze.Link poprawilam również tu bo prędzej wkleiłam z poprzedniego roku ale juz jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W czwartek w Chudowie powinni my ustalić szczególy w jaki dzień i o której wyjazd wiec jak ktos chętny to mnie znaleść i zagadać lub potem napisze
no ja myślę że też pojedziemy a co do którego dnia czy sobota czy niedziela to mi obojętnie no bo emeryci czasu nie liczą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to mnie też zaciekawiło zawsze na stonie pisalo ze o 16 jest korowód zespołów i motocykli itp. a w tym roku pisze ze będzie korowód zespołów od ul.Konopnickiej do amfiteatru zawsze z tym wjeżdżały motocykle i w tym roku zapewne tez tak bedzie jak podali od ul. Konopnickiej ale nie wiem o której jakaś zbiórka jak ktoś coś wie to prosze o informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłech w wiśle w niedziela ale choć pogoda byla dobra to ani w połowie nie była taka jak ta ferajna z kierom tam byłech. tj JORG EMERYT , ADAM z 600rr.ANIA z virażki i inni weseli ludzie wyruszajoncy z pod mc donald'sa w rudzie. jak jeszcze nadarzy sie okazja z nimi pośmigać to jak pogoda czas i kasa pozwoli oraz oni nie bydom mieli nic przeciwko to napewno sie zjawiapozdrawiam wszystkichmirek z czornego fazerka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.