Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motorbikeexpo Chorzów/katowice 28.03 - 29.03. 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bylismy - zobaczylismy i pojechaliśmy sobie z DUŻYM NIESMAKIEM .......w ubiegłym roku w Sosnowcu przynajmniej reprezentowany był odpowiedni poziom....a teraz można to nazwać poziomem - ujme to delikatnie - bazarkowym .Wielka szkoda że tak zostało to zrobione na "odwal się" , jeżeli natomiast wyznacznikiem fajnej imprezy dla zwiedzających nie jest organizacja, logistyka i teren wystawowy a ilośc rozebranych pań rozdających cos za darmo to znaczy że cały czas my- Polacy reprezentujemy jako środowisko motocyklowe bardzo niski poziom .No ale by nie być taka nidobra powiem , że mimo wszystko dobrze ze cos o motocyklach "w trawie piszczy" jednak szkoda ze w taki słaby sposób Pozdrawiam,Sylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już jakieś statystyki targów. Odwiedzających było ok. 9000. 7000 sprzedanych biletów plus osoby, które weszy za darmo (głównie przez to, że wstęp do 16 lat był za free). Ogólnie b. mało wystawców, Ci którzy byli mieli niewielką ofertę. Hostess mało i nie ma sensu porównywać do Silesii z zeszłego roku. Plus taki, że wstęp 8 zł, a dzieciaki za free (w Wawie 25 zł /os) więc jak za 8 zeta chyba nie było źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem i po przeczytaniu wszystkich komentarzy nie żałuję, że tak się stało. Zresztą nawet nie było wystawcy, który mnie najbardziej interesował. Mam tylko nadzieję, że w przyszłym roku, niektórzy odpuszczą sobie wojnę na tle pochodzeniowym, politycznym, społecznym, wizerunkowym, czy jakimkolwiek innym, która to była powodem, że te targi wyglądały tak, a nie inaczej i znów odbędzie się porządna impreza w porządnym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi Syla, zdecydowanie bardziej wolałbym zobaczyć nową R1 i kilka innych nowości w motocyklach.A, że tego nie było, to pozostaje skomentować to co prezentowało dobry poziom ;-)Nie ma się co spinać ;-)
Ale opinie wyrazić warto ;) tez wolałabym zobaczyć nowości ...i szkoda ze sami importerzy nie trzymali nad tym pieczy tylko , raczej miało to wymiar dealerski - jezeli już jakas marka motocyklowa się wystawiała Cóż zyczmy sobie by szło wszytsko w lepszą stronę
Byłam i nic ciekawego nie zobaczyłam... Jedynie co mnie bardziej zainteresowało to studio tatuaży aż korciło żeby zrobić sobie coś nowego
Aneta chyba Cie widziałam czy wsiadałaś moze do białego samochodu zaparkowanego nieopodal hali?Pozdrawiam w każdym razie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytajac zbyt szczegolowo poprzednich wypowiedzi, powiem co mysle :ROBIENIE LUDZI W BAMBUKO.Nie wiem czy to , co sie tam odbywalo zasługuje na miano ... expo.Kawasaki jedynie trzymalo jakis poziom, chociaz zakaz wsiadania.... bez komentarza.a juz to najglosniejsze stoisko (co to k.... dyskoteka?) z terenowkami (?) pobilo wszystko. wstyd.mnie obejscie wszystkiego zajelo 10 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale opinie wyrazić warto ;) tez wolałabym zobaczyć nowości ...i szkoda ze sami importerzy nie trzymali nad tym pieczy tylko , raczej miało to wymiar dealerski - jezeli już jakas marka motocyklowa się wystawiała Cóż zyczmy sobie by szło wszytsko w lepszą stronęAneta chyba Cie widziałam czy wsiadałaś moze do białego samochodu zaparkowanego nieopodal hali?Pozdrawiam w każdym razie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie !!Nie czepiajcie się !!Na bilecie było napisane "Największe SHOW motocyklowe na południu polski"tego się trzymajmy i będzie ok.I chyba trzeba uwierzyć w to że - to nie z nas robią idiotów,to my jesteśmy idiotami !!Jeżeli ktoś poczuł się urażony, sorkito nie moja wina że urodził się w tym państwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z tego całego motocyklowego "expo" niestety najbardziej podobało się srebrne Lamborghini przed wejściem i czerwony Mustang w środku I bardzo chciałbym napisac coś pozytywnego na temat samej wystawy...ale myślę i myślę i jakoś nic mi do głowy nie przychodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.