Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niedzielna Rundka Po Okolicy - Reaktywacja


Lokis

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

jak Cię ciekawi urbex, mogę Cię zabrać w kilkanaście takich miejscówek :)

Tylko, że dotychczas nigdy nie łączyłem jazdy na moto z urbexem.

Bo na opuszczone zawsze biorę niezbędny ekwipunek, który tylko do bagola puchy się zmieści.

A i w niektórych miejscach jest na tyle szemrana okolica, że nie byłoby gdzie moto zostawić.

Ale znalazłoby się kilka bezpiecznych miejscówek, gdzie lajtowo można pospacerować a moto zostawić na parkingu pobliskim, lub u Pani Krysi na podwórku za 10zł :P

tutaj kilka moich fot z miejscówek:

 

http://kaleem.digart.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano mam plan:

 

http://www.forgotten.pl/miejsce.php?id=1308

 

W drodze powrotnej miałem plan zahaczyć o Morsko i zjeśc pajde chleba ze smalcem i ogórkiem. 

Ciekawa propozycja. Nigdy nie łaziłem po takich miejscach. W sobotę jadę rowerem z Wisły Głębce do Mikołowa - można się ze mną wybrać nawiasem mówiąc. Jak to przeżyję w miarę znośnie to się piszę na jazdę w niedzielę. Podaj godz i miejsce zbiórki. Potwierdzę w sobotę wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamra , swgo czasu dużo tego typu miejsc zaliczałem, ale w szczególności lubowałem sie w podziemiach Dolnego Śląska. Potem przyszło dziecko i teraz z braku czasu łaczę te zainteresowania właśnie w ten sposób. Jeśłi da sie coś pooglada zostawiając moto w miarę bezpiecznym miejscu to ogladam (papierwnia w Kaletach, zakład mleczarski w Pińczowie itp), jeśłi nie to odpuszczam i trudno. Gdybyś miał jakieś miejscówki ciekawe to zapodawaj. Tego nigdy za wiele. No i się przyłaczysz ufam :)

 

Zet, 10.00 na spokojnie, start jak ostatnio ze stacji Shell w Sosnowcu obok salonu Mercedesa. 

Ktoś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.