Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Na Chopperach / Cruiserach Po Okolicznych Wioskach - Reaktywacja


ARCHER

Rekomendowane odpowiedzi

Olo pal licho z tymi co może odrosną Ja sobie skręciłem w sobote w kostce noge nap.. jak niewiem co .Cała niedziela na przeciwbólowych i nie dało sie przyjechac do Rybnika.Nie umiałem przerzucac biegów do góry.Mało co nie straciłem przez to na Brynku gółwnej nagrody w sobote.
AAAAŁŁŁŁŁŁŁŁAA!!!!  szkoda, że nie mogłeś przyjechac do Rybnika było zaje..cie, no ale dzielnie w Brynku walczyłeś  gratulki 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olo jak tam jabłonka może by tak z nią pogadać
Jabłonka??? hm....... nie wiem czy gadanie cokolwiek zmieni ale biorąc jej wiek pod uwagę to troszkę się zna na aurze, co roku pieknie kwitła, a w tym roku nic , daje to do myślenia pogoda tego roku będzie nas doświadczac i tyle. Może jakieś tańce rytualne wokół jabłonki coś by zmieniły , najlepiej w odmiennym stanie świadomości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dziewic pożytek jedyny, smokom je w ofierze dawać i miasta w ten sposób ratować.A mędrcy piszą że pogode to poprawia znacznie ( no ofiara taka oczywista).Co do formy ofiary to pewne jest że można smoka zastąpić hehehe Mejsce dla złożenia ofiary wyznaczone, dziewic szukamy (ostatecznie z braku dziewic flaszką o podobnym kształcie się zastępstwo uczyni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory że wam wbijam w rozmowe ;P Ale z dziewic ofiar nie składajcie bo w tych czasach ciężko o nie ;D
co fakt to fakt, w dzisiejszych czasach to "towar" reglamentowany
 Mejsce dla złożenia ofiary wyznaczone, dziewic szukamy (ostatecznie z braku dziewic flaszką o podobnym kształcie się zastępstwo uczyni)
no i dobrze ps. kandydatki (koniecznie dziewice) chętne do wzięcia udziału w ofiarowaniu prosimy o info na pw Archer'a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier...ole , Van, aleś dowalił do pieca. Jabłonka jest. Dziewice SĄ. Jeszcze tylko flaszek szukamy i nie ma hu...a żeby się słońce nie znalazło.A zaraz po odczynianiu tak na wszelki wypadek trza będzie do Van'a wpaść i poskładać mu tą maszynę ;) a może wystarczy go zdopingować Olo , dzięki za anons , PW pęka w szwach hehehehehe, mianuję Cię Wielkim Selekcjonerem i odsyłam na PW najciekawsze przypadki Ciekaw jestem kandydatur na smoka hehehe (ja typuję p.....na hahaha)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skręcaj chłopie sróbki!!!!!!!!!traktuj te robote jako pilną!!!! dzis juz przejezdziłem pelny zbiornik ze 200km,z tej okazji że juz jestes na ukończeniu..i słonce nad pszczyna mi wylazło.skoczyłem przez strumien do brennej,ustronia,potem na bb,i tychy na do dom....skręcaj maszyne,a bedzie git!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota rano (8,00) z 3Stawów 11-07-2009 Troopers Of Highways - Zlot W Ortowicach A jak będzie lać to niedziela o tej samej porze i miejscu.Gregor prowadzi A SZKLARSKA PORĘBA, 17-19 LIPCA 2009 tyż sie pisza na start w sobote. inoś bez namiotu żech jest to się bede pałętał ze śpiworem po placu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.